Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

21 minutes ago, VISOKOLETAC said:

 Zasto je to nekome bitno?  

 

Zato sto smo mi navijaci, i kao takvi smo zainteresovani da nas tim igra dobro, pa zato i pratimo sve ono sto se desava na terenu i oko njega. Ako najbolji igrac ne igra toliko dugo vremena zainteresovani smo da znamo da li je doslo do novih problema kao deo navijackog pracenja i ocekivanja kojih imamo oko nastupa u narednim mecevima. Da nam je svejedno oko toga tesko da bi se mogli zvati navijacima. 

 

Svakom profesionalnom klubu je u interesu da odrzava sto bolji odnos sa navijacima (zbog nas i postoje) tako sto ce medijima pruzati informacije za koje smo zainteresovani. To je druga stvar u odnosu na to sto neko zahteva da mu se istog dana saopsti ko je pozitivan da bi zaokruzio dvojku na tiketu. U cemu je problem da klub objavi da je doslo do razvijanja odredjenih simptoma (bez dodatnih detalja) i da ce stoga povratak na teren trajati nekoliko nedelja duze nego sto je to uobicajeno? 

 

Pozivanje na zakon je stvarno smesno, kao sto rekoh za svaku licnu informaciju za koju igrac da saglasnost da je klub primi i objavi, tu nema nikakve prepreke sto se tice zakonskog krsenja. A svakako da ce retko koji igrac zeleti da krije takve informacije na sta naravno ima pravo, ali je onda upitno kakvu profesionalnu karijeru moze da ocekuje jer klubovi generalno ne zele da ljute svoje navijace.

Edited by mmajstor
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, quentin said:

Suština je da ako se medijima ili na forumu povede priča o Jaramazovoj povredi niko neće biti napadnut da ulazi u privatnost igrača, a ako se upita nešto za igrača sa koronom odmah se javi pet dušebrižnika koji kažu kako je igračevo zdravlje samo njegova stvar. Ja samo pitam u čemu je razlika. 

Ja mislim da se ovde komentarise da li je klub trebao da izadje sa saopstenjem i da li je Lojd vec trebao da igra. Niko nije rekao da li mi smemo da komentarisemo njegovo zdravlje ili Jaramazovo. Inace decko je bas baksuz i ako je  ta povreda teza ,to bi bila velika steta.

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

Ima gomila stvari koja moze da se kenja Covicu a ljudi se uhvatili za to da zli Covic ne da Lojdu sa igra, traze uvid u krvnu sliku. Bukvalno jedna od retkih stvari za sta treba klub da se pohvali.  

Klub ne zeli da se rizikuje zdravlje igraca, imao je smrtni slucaj igraca od iste bolesti, koga briga za spansku turneju gde smo svakako teski autsajderi.

  • Like 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mmajstor said:

Pozivanje na zakon je stvarno smesno, kao sto rekoh za svaku licnu informaciju za koju igrac da saglasnost da je klub primi i objavi, tu nema nikakve prepreke sto se tice zakonskog krsenja. A svakako da ce retko koji igrac zeleti da krije takve informacije na sta naravno ima pravo, ali je onda upitno kakvu profesionalnu karijeru moze da ocekuje jer klubovi generalno ne zele da ljute svoje navijace.

Da li je zakon smesan ili ne to nije na klubu da odlucuje, nego da postupa po istom. Informaciju o svom zdravstvenom stanju moze jedino Lojd da saopsti. Mozda moze i klub uz njegovu dozvolu, ali zasto bi to radio. Ko je igrac Valensije koji je pozitivan? Ja evo na primer ne znam, posto sam odgledao samo par minuta njihovog proslog meca. Da li ti kao navijac znas da je Lojd bio pozitivan? Naravno da znas i svi navijaci znaju, jedino sto ne znas kada ce se tacno vratiti na teren, a ja ti garantujem da to u ovom trenutku niko ne zna u klubu. Verovatno projektuju neku utakmicu, ali nisu sigurni. Na kraju ce ipak Radonjic odluciti kada ce igrati.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Dralle said:

Da promenimo malo, topik sa "zdravlje igrača " na KK C.Zvezda.

Kada igramo sledeće utakmice u ABA?

 

Ponedeljak 18. Januar Zvezda-Borac u 18h. To je utakmica redovnog 15. kola ABA.

 

Ostaju da se nadoknade 2 utakmice, sa Cedevita-Olimpijom i Cibonom, obe u Beogradu.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

Vrhunac svega procitanog u zadnjih par dana je da uprava odlucuje kada ce igraci koji su prelezali koronu zaigrati. Jbt. nije mi jasno da li ste nekad culi za lekare i njihove preporuke, a isto tako mi nije jasno ni da li ste culi za Majkla Odza. Cak i da smo oprezniji od drugih to je zato sto jedino mi od svih EL timova imamo tragicno iskustvo vezano za igraca i Kovid. 

Ovo ja sam navijac i hocu sve da znam i kad je igrac ustao, kad je video svoju golu zenu i slicno ne bih ni komentarisao jer je ili zlonamerno ili jako detinjasto.

Edited by kokodakalo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mmajstor said:

 

Isto ovako Vucic spinom odgovara na civilizovane i zdravorazumske kritike. 

Nije zdravorazumska kritika nego proseravanje. Sta zastupas ti, sta je tacno interes kluba da ne da Nnoku i Lojdu da igra?

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Cavani said:

Nije zdravorazumska kritika nego proseravanje. Sta zastupas ti, sta je tacno interes kluba da ne da Nnoku i Lojdu da igra?

 

Ne zelim da ucestvujem u licnim prepucavanjima, pogotovo ne u ovim u kojima se naopako izvrcu moje reci. 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...