Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

7 hours ago, Laki21 said:

Osnovna razlika između Radanova i Lazića/Dobrića je što ovaj ZNA košarke. Lopta mu nije strano telo, ima ideju šta uraditi s njom i tako to.

Tako izgleda,mnogo nonsalantije i smislenije.Mada opet gradacija Dobric>Lazic.Uvek biram Lazica da ispadne iz 12.A mislim da je i vreme.Pa ima i taj Fmp.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Baš me zanima kako će Loyd izgledati kod Radonjića i kako će se odvijati ta saradnja, pošto očekujem da mu se nešto izmeni uloga i smanji broj uzetih šuteva. Trenutno je jedan od, uslovno rečeno, najvećih "divljaka" u EL, pošto je na drugom mestu po prosečnom broju po utakmici (iza Šveda) i na drugom mestu na 40 minuta (iza Norisa Colla). 
Prosek mu je 14.20, a primera radi Quincy je imao 10.46, a bio je neko ko je imao nešto veću slobodu kod Radonjića.

Svakako očekujem da će kliknuti između njih i da će možda smanjiti kvantitet, ali da će njegovi šutevi dobiti na kvalitetu pošto valjda neće biti izolacija iznova i iznova. Kapiram da će podići i procente, pogotovo za 3 poena, a smanjiti broj izgubljenih lopti, naročito iz onih kamikaza 1 na 5, koje je povremeno praktikovao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Kako reče neko daleko pametniji od mene, kad uđeš u pogrešan voz, sve su stanice pogrešne.

 

Ne znam ko je tvorac te izreke ali ne bi ga bilo lose pitati, da li je u nasem slucaju mozda problem u vozu s obzirom da je ispalo da su nam vecina putnika sa kupljenom kartom (svi sem jednog za koga se grcevito i ocajnicki drzimo) usli u  pogresan?

 

Pa i tom jednom je trebalo dva kruga da okrene da bi voz poceo da staje na prave a ne pogresne stanice. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Dropkick Murphys said:

Baš me zanima kako će Loyd izgledati kod Radonjića i kako će se odvijati ta saradnja, pošto očekujem da mu se nešto izmeni uloga i smanji broj uzetih šuteva. Trenutno je jedan od, uslovno rečeno, najvećih "divljaka" u EL, pošto je na drugom mestu po prosečnom broju po utakmici (iza Šveda) i na drugom mestu na 40 minuta (iza Norisa Colla). 
Prosek mu je 14.20, a primera radi Quincy je imao 10.46, a bio je neko ko je imao nešto veću slobodu kod Radonjića.

Svakako očekujem da će kliknuti između njih i da će možda smanjiti kvantitet, ali da će njegovi šutevi dobiti na kvalitetu pošto valjda neće biti izolacija iznova i iznova. Kapiram da će podići i procente, pogotovo za 3 poena, a smanjiti broj izgubljenih lopti, naročito iz onih kamikaza 1 na 5, koje je povremeno praktikovao.

 

Dobro zapažanje. Loyd nije divljak, odgovoran je igrač (to valjda pokazuje i u defanzivi, dakle ne zanimaju ga samo sopstvene brojke) i mislim da neće biti problema između njega i Radonjića. I dalje bi trebalo da ostane najveći potrošač u timu s obzirom na najveći ofanzivni kvalitet ali očekujem nešto smislenije akcije za njega a ne samo uvaljivanje lopte pa šta uradi 1 na 5. Nije ni Radonjić luda da ne vidi šta on može. Mi ne bismo dobili ni skrnavi PAO da Walden nije pogodio neke, uslovno rečeno, divlje šuteve. A Loyd je bolji napadač od Waldena.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Gudura bi mogao da odgleda snimak utakmice protiv PAO i da vidi kako je odigrao Nedović, možda pokupi neku foru od njega. 😀

 

Očekujem da nas Veseli standardno napuni i naravno Uljanovas i Dixon iz drugog plana ako bude igrao. Od DeKoloa očekujem bacakanja i jedno 10 bacanja minimum.

 

Svakako mislim da imamo naše šanse, čak i bez Lojda. Fener je baš loš ove sezone, videćemo koliko će ih trgnuti doselekcija.

 

Za Lojda je najvažnije da se oporavi fizički da bude spreman za domaće bitke.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Decembarski said:

Treba dovesti Dudu Ivkovica kao savetnika u klub samo da jos jednom postroji usranog Hristodulua.

Taj je Javorov level lopovluka.

Zna Duda dobro kako treba sa olosem.

 

Duda ga je smekerski pozvao da sudi na njegovom oprostaju u Atini

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Christodoulou je mozda malo nepravedno na losem glasu kod nas. Jeste da je uvek namrgodjen do bola, ali imamo mi i dobra secanja na njega. Recimo u Bambergu kada smo dobili Italijana na poen razlike, a omrazen Grk u zadnjem napadu nije sudio kontakt na njihovom igracu u sutu. A nije da nije mogao. U zadnje vreme ima svoje "ispade", ali ne na nasu stetu. Javor i Paternico su po meni, trenutno definitivno gori od Christodouloua.

Edited by drakon1
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...