Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

10 minutes ago, Gilmour said:

Pun mi kufer vas koji ne biste dali plate igracima za lose igre.

Znas li ti druze Slavisa sta je ugovor, kako je isti sačinjen i koje su obaveze obe strane? Znas li da li postoje predvidjeni penali i u kojim slučajevima? Znas li da igracu ne mozes nista ako nisi zadovoljan njegovim pristupom osim da ga smestis na tribine ili raskines na svoju stetu, ukoliko odbija pregovore?

Znas li da su ljudi izmislili zakone i propise, kojim se lokalne siledzije ogranicavaju u prikazivanju stava "E bas necu da im dam pare"?

 

Je l' ovde svako za sebe misli da zaslužuje platu za bas svaki dan svog posla? Prvi provedem barem jedan radni dan u toku nedelje na internetu, čitajući o krvnoj grupi sestre od tetke komsije Eskobarove tetke, ali ugovor je ugovor i fekalije treba pažljivo prolivati.

 

 

Ok, tako je to kad su timovi drzavni, tj finansiraju se iz drzavnog budzeta. 

Ne znam zasto je uopste i krenula ta ideja da igraci nece da igraju jer nisu primili plate.

Ja pisem da jesu primili sve plate, i da igraju ovoliko lose evo vec dve tekme Zenit i Igokea, peske bi mi isli iz Laktasa, i ne bi dobili dve plate pa neka se bune koliko hoce. (da je moj licni privatni tim ).

 

Link to comment
Share on other sites

Malo zapazanje. Mnogo se prica o OBrajantu. Decko je 4ka. Nije centar. Moze ponekad da odigra i to, ali nije centar.

Da li je dobar na poziciji 4, mozemo pricati o tome, ali to je kod nas igrao samo kada je dosao skroz nespreman.

Guraju mu se lopte na 4 sec do kraja napada gde je udvojen ili utrojen. I onda umesto da ga koristimo gde je u prednosti u odnosu na ostale igrace, mi ga gurnemo na 5 gde je egal ili cak mnogo slabiji od tih igraca.

Ovaj tim je igrao odlicnu odbranu i solidan napad u prvim utakmicama. Onda od +20 protiv Mornara dodjosmo do -20 protiv Igokee.To su ti isti igraci, razlika je u kurcobolji. Nas tim da bi bio konkurentan mora da igra na 100%.

Neko je pomenuo Stefana Lazarevica. To je igrac koji bi mogao da zameni Lazica i Dobrica i uz jedno pojacanje na poziciji 3 u vidi jednog pristojnog sutera nosi tu poziciju kod nas. Ali posto je Lazic zakucan , a niko ne sme da presece sa Dobricem i umesto njega dovede nekoga ko moze da napreduje tu smo gde smo. Pozicija 3, uz pleja je najveci problem ovog tima. Sa Tomicem smo igrali odlicno, jer smo imali Perpera koji je mogao da spusti loptu, da igra ledjima, da pogodi spolja. Od kada se on povredio imamo Dobrica i Lazica i onda nam se desava da i kad steknemo odredjenu prednost(a timovi to prepoznaju i tu nam pustaju) kada lopta dodje do njih napad staje(u slucaju Lazica) ili dolazi do promasaja(posto Dobric vise promasuje nego pogadja).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ok, tako je to kad su timovi drzavni, tj finansiraju se iz drzavnog budzeta. 
Ne znam zasto je uopste i krenula ta ideja da igraci nece da igraju jer nisu primili plate.
Ja pisem da jesu primili sve plate, i da igraju ovoliko lose evo vec dve tekme Zenit i Igokea, peske bi mi isli iz Laktasa, i ne bi dobili dve plate pa neka se bune koliko hoce. (da je moj licni privatni tim ).
 
Previse gledas "filmove" sa tipovima kao Djidji Bekali ili Zdravko Mamic u glavnim ulogama.
Voleo bih da mi neko tako svojevoljno ukine platu ili dve. Na sudu bih izvukao svakako nekoliko puta više od toga.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gilmour said:

Previse gledas "filmove" sa tipovima kao Djidji Bekali ili Zdravko Mamic u glavnim ulogama.
Voleo bih da mi neko tako svojevoljno ukine platu ili dve. Na sudu bih izvukao svakako nekoliko puta više od toga.

 

Pa kad potpisujes ugovor, ocekuje se od tebe da pruzis najvise sto mezes svaku utakmicu. Isto tako i u nekoj korporaciji, pruzas od sebe i vise nego sto zamisljas jer ces dobiti bonus na kraju godine. Kad ne opravdas zasluzeno, tj platu, onda dobijes otkaz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

 

Pa kad potpisujes ugovor, ocekuje se od tebe da pruzis najvise sto mezes svaku utakmicu. Isto tako i u nekoj korporaciji, pruzas od sebe i vise nego sto zamisljas jer ces dobiti bonus na kraju godine. Kad ne opravdas zasluzeno, tj platu, onda dobijes otkaz.

Nazalost to ne funkcionise tako u sportu. Ti potpises ugovor i ako si redovan na treningu i pojavljujes se na utakmicama mozes da se ne trudis. Klub moze da te kazni ili odstrani iz tima, ali mora da ti isplati ugovor. Slazem se sa tobom, za ovo zalaganje danas bi trebao klub da ih kazni nekom sumom novca, A Radonja ce vec da odstrani koga misli da treba.

Link to comment
Share on other sites

Bila bi fora da oba bliznaca ne udju u plej of Aba sa spucanih 10ak miliona.

Kako sada cudno deluje da smo mi prosle sezone imali znalce poput Stratosa, Bilija, Lorenca, Puntera, fajtera Moa..

Cini mi se da je bila neka prica da su se Covic i Misko zakacili, mozda i otud ova selekcija za zatvor.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nazalost to ne funkcionise tako u sportu. Ti potpises ugovor i ako si redovan na treningu i pojavljujes se na utakmicama mozes da se ne trudis. Klub moze da te kazni ili odstrani iz tima, ali mora da ti isplati ugovor. Slazem se sa tobom, za ovo zalaganje danas bi trebao klub da ih kazni nekom sumom novca, A Radonja ce vec da odstrani koga misli da treba.

 

Napisao sam da je moj tim i da ih ja placam, tako bi bilo pa makar im morao ceo ugovor isplatiti do kraja sezone. Ili bi bili placeni ali sedeli bi na klupi, morali prisustvovati treningu ali bez treninga, utakmicu ne bi odigrali do kraja sezone, i tako sto sta jos mi padne na pamet. Pa nek onda tuzi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vecerasnji mec samo pokazao da je o'bradovic s razlogom pedaliran.

 

Spisak razloga sta je lose uradio i zasto ovako izgledamo je zaista dugacak.

 

Mora ovde jos poneko silbovanje izgleda.

Trebace vise vremena da se preokrenu stvari, ako je uopste moguce da se okrenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Malo zapazanje. Mnogo se prica o OBrajantu. Decko je 4ka. Nije centar. Moze ponekad da odigra i to, ali nije centar.

Da li je dobar na poziciji 4, mozemo pricati o tome, ali to je kod nas igrao samo kada je dosao skroz nespreman.

Guraju mu se lopte na 4 sec do kraja napada gde je udvojen ili utrojen. I onda umesto da ga koristimo gde je u prednosti u odnosu na ostale igrace, mi ga gurnemo na 5 gde je egal ili cak mnogo slabiji od tih igraca.

 

Ma sta god da je videli smo da je u ovom trenutku stetniji na 4 a korisniji na 5. To je adekvatno uocio Sale a Radonjic nastavio, mada Radonja i ima fetis da gura igrace na visu poziciju (Bjelica, Simonovic...). Nije do njega glavni problem, barem ne onaj kosarkaski u smislu pozicije koje igra... sa druge strane moguce da je hemija ekipe opala njegovim dolaskom jer je od tada krenulo nizbrdo i sada nema nazad jer jedni u druge ne veruju. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Plej, Kolom

Lojd, Volden

Lazic, Davidovac, Dobric

MJK, Rit

Noko, Kuzmic, Simonovic (Petrusev)

 

Hall, O'trabant aut.

Pa da se zakljucamo u halu.

Dogodine videti sta i kako sa skautingom, za ovo neko da odgovara.

Videti jel ima mladih igraca dostupnih, ne moraju da budu nasi.

I da se vidi ko nam je vise gazda u klubu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cavani said:

Plej, Kolom

Lojd, Volden

Lazic, Davidovac, Dobric

MJK, Rit

Noko, Kuzmic, Simonovic (Petrusev)

 

Hall, O'trabant aut.

Pa da se zakljucamo u halu.

Dogodine videti sta i kako sa skautingom, za ovo neko da odgovara.

Videti jel ima mladih igraca dostupnih, ne moraju da budu nasi.

I da se vidi ko nam je vise gazda u klubu.

A zasto Lazic?? Dokle vise sa njim?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cavani said:

Plej, Kolom

Lojd, Volden

Lazic, Davidovac, Dobric

MJK, Rit

Noko, Kuzmic, Simonovic (Petrusev)

 

Hall, O'trabant aut.

Pa da se zakljucamo u halu.

Dogodine videti sta i kako sa skautingom, za ovo neko da odgovara.

Videti jel ima mladih igraca dostupnih, ne moraju da budu nasi.

I da se vidi ko nam je vise gazda u klubu.

 

Znas koje su sanse da dovedemo Simonovica da bude treci centar ili Petruseva koji je najbolji igrac u ligi posle Lojda i neko ko ce u NBA na leto? 0 posto. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mmajstor said:

 

Ma sta god da je videli smo da je u ovom trenutku stetniji na 4 a korisniji na 5. To je adekvatno uocio Sale a Radonjic nastavio, mada Radonja i ima fetis da gura igrace na visu poziciju (Bjelica, Simonovic...). Nije do njega glavni problem, barem ne onaj kosarkaski u smislu pozicije koje igra... sa druge strane moguce da je hemija ekipe opala njegovim dolaskom jer je od tada krenulo nizbrdo i sada nema nazad jer jedni u druge ne veruju. 

Mozemo se sloziti da se ne slazemo 😀   Problem ove ekipe je to da nema ko da pogodi spolja. Neki su rekli da nas je prelako skautirati, zatvoris Lojda i to je to, e pa sada u ove dve utakmice nemamo Lojda.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Leonard said:

Nikad losija krilna pozicija

Lazic-Dobric-Davidovac.

 

Saglasan sam. Dodao bih da su Dobric i Davi-dovac prosecni ABA-ligaski igraci, nikako za tim kakav je Zvezda(kakav treba da bude). A Lazic da se ne bi majao ko gluva kucka po nekom KLS-ligasu, bolje da batali basketbol.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Saglasan sam. Dodao bih da su Dobric i Davi-dovac prosecni ABA-ligaski igraci, nikako za tim kakav je Zvezda(kakav treba da bude). A Lazic da se ne bi majao ko gluva kucka po nekom KLS-ligasu, bolje da batali basketbol.

 

Davidovac je dosta bolji igrac od Dobrica. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...