Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, Ulicni basketas said:

Ne kapiram. Ostali primaju platu prvog, a Ročesti traži pet dana ranije?

25 tog su plate, ako nema na racunu tog dana, rade telefoni, a nisu bas bili te godine redovni sa isplatama tako da ..... kazem necu da lajem, ako ga zeli Sasa onda je to znak da Covic mu se ni ic ne mesa u odabir. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Karakondzula! said:

I zamisli trazi novac iz ugovora na vreme. Kakvo djubre. Mi svi volimo kad nam kasni plata i puni smo razumevanja.

Tako je, jer imas 5 miliona na racunu vec prvog septembra i samo to ravnopravno raspodelis na 10 jednakih rata i samo kliknes na dugme i uplatis u dan. Sve se plasim da ti i svi ovde prisutni u dan primate plate i isto tako u dan placcate sve svoje obaveze prema drzavi, struju, telefon, vodu,rate kredita itd.

 

Laku noc

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Tako je, jer imas 5 miliona na racunu vec prvog septembra i samo to ravnopravno raspodelis na 10 jednakih rata i samo kliknes na dugme i uplatis u dan. Sve se plasim da ti i svi ovde prisutni u dan primate plate i isto tako u dan placcate sve svoje obaveze prema drzavi, struju, telefon, vodu,rate kredita itd.

 

Laku noc

 

To sto mi nemamo na racunu 5 miliona vec prvog septembra nije njegov problem.

Laku noc i tebi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Baron23 said:

Ima i Justin Cobbs.😲😲

 

Neka hvala. Solidan igrač, ali nijednom nije propustio priliku da nas podkači preko twittera, kad god mu se ukazala prilika.

 

Ljudi su zamerali Cole-u ponašanje u onoj finalnoj seriji, a čovek je manje više reagovo pod navalom emocija u onom ludilu. Meni lično je puno više smetalo ovo što je Cobbs radio.

 

Ako nemože Rice, apelujem na Crnu Goru da dodeli državljanstvo Scottu Machadu, kojeg se @Kankkunen sjeti nekidan 😄

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...