Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

Kad ste vec kod sokova evo profesionalca.  btw step sam pio kao klinac, cale ga je uzimao za sebe jer je bez secera i preporucivao mi je da ga ne konzumiram(verovatno je i znao da je otrov, ali jbg nekad se nije imalo za pepsi light)  ali ja sam voleo tako krisom da navrnem iako je nakon toga u ustima ostajao bljutav osecaj. :classic_smile:

 

Edited by MrTripleDouble
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Charlie Foxtrot said:

Ja sam skupio dva ta albuma u zadnjih pet godina. Šatro "za klince"  a u stvari mi zanimljivo.  :lol_2:

U moje vreme se slao album u kraš pa ti vrate album sa overenim sličicama i punom kutijom slatkiša.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mare80 said:

Bilo je tih cigara-zvaka i kad sam ja bio klinac,,,,

8qshJIZ.jpg

Zivotinjsko carstvo i slicice koje  smo svi skupljali... 😄

 

 

Zivotinjsko carstvo su jedno vrijeme bile jedine prave cokolade u moru secernih tabli. Ja kao klinac nisam volio cokolade kao ni slatkise uopste, sto mi je spasilo zube do danas.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MrTripleDouble said:

Kad ste vec kod sokova evo profesionalca.  btw step sam pio kao klinac, cale ga je uzimao za sebe jer je bez secera i preporucivao mi je da ga ne konzumiram ali ja sam voleo tako krisom da navrnem. :classic_smile:

 

Hahaha hvala za video... Kakva zrtva, skoro 3L otrova popiti 😂brat! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, JohnnyDragon said:

Hahaha hvala za video... Kakva zrtva, skoro 3L otrova popiti 😂brat! 

Da je samo to popio bilo bi dobro, motaj klipove ima ih dosta :classic_biggrin:  Ja mislim da bih isao na ispiranje odmah kad bih popio 2dl ovih otrova.

Edited by MrTripleDouble
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Knipex said:

U moje vreme se slao album u kraš pa ti vrate album sa overenim sličicama i punom kutijom slatkiša.

 

Ovaj prvi smo poslali. Stariji sestrić dobio kutiju slatkiša, neke igračke i ranac. Ovaj drugi za mlađeg je negde nešto zapelo, ne sećam se više tačno šta. 

U stvari ne šalje se album nego skupljeni svi brojevi na gornjem levom uglu sličice.

zivotinjsko-carstvo-slicice-2016-slika-1

U skupljenom albumu dođe stranica gde se sve to izlepi i pošalje. 

 

 

Edited by Charlie Foxtrot
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ova Frutella je jedno vreme kod nas bila redovni inventar svadbi i ispracaja...

Jeste dno ,ali imalo je i gore hemije devedesetih....

Kad malo bolje covek razmisli pravo je cudo kako nas devedesetih nije pola pocrkalo od ovih buckurisa... 😀

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mare80 said:

Ova Frutella je jedno vreme kod nas bila redovni inventar svadbi i ispracaja...

Jeste dno ,ali imalo je i gore hemije devedesetih....

Kad malo bolje covek razmisli pravo je cudo kako nas devedesetih nije pola pocrkalo od ovih buckurisa... 😀

 

Ima sad i gorih stvari...kad ih vidim da zderu one "energetske napitke" zeludac mi se prevrne...sve ono sto smo mi pili ne moze da se meri sa ovim smecem...

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZiS said:

Ima sad i gorih stvari...kad ih vidim da zderu one "energetske napitke" zeludac mi se prevrne...sve ono sto smo mi pili ne moze da se meri sa ovim smecem...

Sta je fora sa njima uopste,ja stukao jednu limenku od pola litre guarane, satro drzi te budnim,zaspao posle pola sata ko klada....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mare80 said:

Sta je fora sa njima uopste,ja stukao jednu limenku od pola litre guarane, satro drzi te budnim,zaspao posle pola sata ko klada....

 

Pa sta ce biti...prodao im ovaj "nas" foru sa Red Bull-om pa bi svi deo kolaca..to vise ne mozes da pohvatas koliko vrsta tih napitaka ima...😁 a sto se spavanja tice, kafa domaca, jaca i nema brige..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Knipex said:

Softy su najbolje žvake mog detinjstva. 

 

Kad pomenuste fantu, prvi put sam je probao negde 89' na leto. Pokojni komšija gastos iz Nemačke, koji inače umro od droge doneo limenku. Kum sav oduševljen ukusom počeo da se uvlači ovom da mu da jednu limenku. Ja probao i začuđen njihovim oduševljenjem reko ovo isti jupi jbt. Već tad sam skontao da je šveps tonik no.1 pošto me pokojni deda godinama svako popodne vodio u podrum pića na trač partiju. Prvo sam pio onaj sok od narandže u tetrapaku sa likom da li je bacač diska ili šta već a onda sam otkrio tonik, ljubav za sva vremena.

 

 

 

Najbolje na svetu. A u limenci najbolje od najboljeg na svetu. Ali ovi naši debili iz nekog razloga skoro nikada ne proizvode u tom obliku. MOže se naći svega par puta godišnje, uvek kupim karton dva.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...