Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

2 hours ago, ciao said:

Gresis ! Zasto bih bila desperate posle osvojenog W ? i u gorim situacijama glede Novaka sam bila optimista i ispostavilo se da sam bila u pravu :classic_smile:

 

ma naravno da kod tebe ne moze biti pesimizma :classic_smile: gif se na mene odnosio mada ni ja nisam ocajan nego reko da prizovem malo majkl skota koji u svakoj situaciji ima prigodan citat

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2022 at 12:53 PM, alcesta said:

 

Doduše čitala sam neku njegovu izjavu gde kaže da do kraja sezone neće juriti bodove jer misli da ih već ima dovoljno za top 20 na kraju godine i učešće na završnom turniru. Nisam baš sigurna ko mu je to i kako računao,

Ja sam slušala-rekao je moj agent mi je rekao...

Link to comment
Share on other sites

Must vax kao uslov za ulazak u USA (i još zemalja) je glupost.

Pitao sam, gore na forumu, da li da čekam apdejtovanu vakcinu, pa kad stigne onda pelcovanje ili da se bocnem po četvrti put pre polaska na posao (prosveta), drugim Fajzerom.

Nema odgovora.

Kovid19 je proleteo planetom nekoliko puta, svi smo ga fasovali (verovatno isto nekoliko puta) ovako ili onako, mislim, ne razumem, zašto sad, u avgustu 2022. mora vakcina?

---

Statistika W-L NĐa u finalima US opena se može opisati kao jadna bez konteksta, tj kad se samo pročita 3-9. Sa kontekstom (recimo pogledanih mečeva), jedino prvi poraz (protiv Federera) i poslednji, protiv Medvedeva se mogu opisati kao veliki propusti (finale 2021. jeste najveći propust NĐa, ne zbog neosvojenog GSa, već zato što je mnogo bolji teniser od Medvedeva, što je dokazao Nadal, dokazano slabiji teniser na betonu od NĐa, pobedivši dva put Medvedeva u finalima slemova).

---

Ako Oziji ispadnu još veće budalice od Amera, pa sprovedu trogodišnju zabranu ulaska NĐa na AO, mislim da je moguće da bude zapisano u istorijskim teniskim analima da su ispali totalni moroni, kada im, NAKON isteka zabrane NĐ dođe na turnir da zaokruži broj osvojenih AOa na broj deljiv sa 10.

Edited by Brian Setzer
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jos uvek nista nisu promenili glede uslova za ulazak nevkcinisanih u drzavu koliko sam videla, sve drugo su promeili tj eliminisali vakcinu i koronu iz svih uslova ali za ulazak u zemlju stoji, nadajmo se da ce i to promeniti ovih dana.

Mozda vagaju sta im je gore - da USO osvoji vakcinisani rus ili nevakcinisani Novak :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Ni ja, to je njegova odluka i njegovi prioriteti. Što bih se ja više nervirala od njega, eno ga sinoć gledao košarku, očigledno mu je lepo i ovako :classic_tongue:

U opisu posla navijača je da se nerviraju više od igrača 😇

Link to comment
Share on other sites

We love tennis su dosli u Beograd bice u Novakovom centru nedelju dana da vide i izvestavaju malo sta se radi: Kazu tj pisu da intenzivno trenira, nada se ucescu na USO a sigurno je da ce igrati Davis cup u Spaniji 13 og septembra: Stavljaju izgleda svakog dana po jedan video uz poneki komentar. Jednom mu je sparing partner bio Cacic pa mu to nije bilo dovoljno nego je rekao Troickom koji je bio tamo da i on stane uz Cacica sa druge strane i tako su u troje pikali, pise i o jednom fanu koji je dosao  iz Istambula da vidi Novaka kako trenira i Novak se slikao sa njim , rekao da mu je to najlepsi dan u zivotu :heart:. Inace Novak se (pise tamo) slika bukvalno sa svakim ko hoce, tamo je i Srki i tako, kaze Novak trenira i priprema se krajnje opusteno (imitira Tima naprimer) a  intenzivno, pa sta bude

 

https://www.welovetennis.fr/videos/exclusif-djokovic-toujours-a-fond-dans-son-academie-a-11-jours-du-debut-de-lus-open

 

https://www.welovetennis.fr/le-blog-de-la-redac/road-to-novak-i-djokovic-relax-imite-thiem-un-fan-les-larmes-aux-yeux

 

Edit : welcome novom fanu Novaka na forumu - uz nadu da ce i stari da vrate @wwww i @Keira naprimer a hejteri nek ih mrze i dalje :wicked:

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...