Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Pogledajte pistolj koji ima u ruci, a pogledajte pistolj koji su prijavili da su uzeli: Dodali su sardzer ili kako se zove to gore sa mecima kako bi izgleda fully loaded. Dosao da izaziva i puca u drzavne organe... Neverovatno sa kojom lakocom lazu a ni ne trepcu
  3. Apsolutno, nije toliko vazan raspored nego u kakvom si naletu i kako igras. Mi smo Virtus dobili na guzove kuci uz srecu da Edvards promasi sut za pobedu sa svoje pozicije, a u gostima smo ih izdominirali. Utakmicu po utakmicu.
  4. Hoće li biti proslava ispred Starog dvora, kao kod svih titula dosad? Smem da se kladim da Firer ovdašnji iz sve snage navija da izgube.
  5. Polako sa lozenjem, umeli smo mi itekako usrati laksi raspored. Treba ici od utakmice do utakmice i ne ici u fatalizam ili ekstazu prelako. Nama je izgleda ona brutalna 4. cetvrtina sa Armanijem spasila sezonu u EL, tesko da bismo dobili obe tekme posle, a vrlo verovatno nijednu od njih. Ozbiljan psiholoski podsticaj je to bio za ekipu.
  6. Pa ne, zeni su rekli da se ukloni, kad je odbila, jer misli da ima pravo da ugrozava policiju, fizicki su je uklonili, kad je on odlucio da se umesa. Njegova motivacija je nebitna. Mozda je hteo da pomogne, ali ako doneses oruzje dok se mesas u sprovodjenje zakona, mozes da pogines. Znaci on je odlucio da se umesa. Nije mu CBP agent prisao dok snima, I napao ga na ulici. Nije on stajao po strani i snimao.
  7. Ma isto tako se drao i u decembru na sednici vlade oko NIS-a (isto u nedelju bila) kad je pretio "do 15. januara da se reši ili država ulazi u NIS", pa evo danas 25. januar, od rešenja još uvek samo priče a ulazak u NIS više niko i ne pominje. Radio Mileva, 225. epizoda.
  8. Da. Poceli da ga guraju jer je hteo da pomogne nekoj zeni koju su oborili da pomogne da ustane.
  9. U spojleru su tri videa gde se vidi šta se desilo. Snimci su uznemirujući. Čovek niti je napao policajce, niti je vadio pištolj, pokušao je da pomogne ljudima koje su ove siledžije oborile na zemlju. Ubijen je nakon što su mu već oduzeli pištolj koji je imao za pojasom. Sve se vidi, nema sumnje.
  10. Mi ako ovaj period pred nama završimo onako kako se i očekuje na kraju regularnog dela ćemo biti u prvih 4. Dugo ovako dobar raspored nismo imali. 💪🔥
  11. On radi ono što radi svaki autokrata čija je vlast ugrožena nezadovoljnim građanima - disciplinuje sudsku i izvršnu vlast. A to što ih je najmanje 40.000 protiv njega samo u Novom Sadu, zar nije i na poslednjim izborima jasna većina glasača bila za smenu vlasti pa ih je sve preveslao? Ko će da zabrani Istočnobosancima i Srbocrnogorcima da masovno glasaju za AV-a, ko će da razjuri fantomske odbore glasanja na neviđeno, ko će da se suprotstavi policiji ako ih bude štitila kao što to rade na demonstracijama i u tzv. šatorskom naselju? Desničari (AV i drug Krasnov npr.) znaju da je opozicija za razliku od njihovih pristaša miroljubiva i namerno ili zatežu situaciju ili odlažu rešenja iz razloga da se pokret otpora raspe.
  12. Ima, 99% slucajeva se zavrsi ok, ali o njima ne cujes Da li smo ja I ti gledali isti snimak? Kako je dosao u kontakt sa agentima ako je "samo snimao". Evo, ja samo sedim u kuci, koliko CBP agenata me napadaju u mom dvoristu? Prosle su dve macke 😀 Objasni mi kako je dosao u sukob sa agentima, trazili ga po ulici dok je jeo sladoled?
  13. Apropo priče za Radonjića. Jasno mu je stavljeno do znanja da mu je ovo poslednja prilika, ne mozes da budes spreman dve godine 15 min. Fudbala a imas 29 godine.. Ako zasluzi bicu najsrecniji da ga vidim standardno u 11 , ako nije i vuče se po treninzima a zaradjuje milione od Zvezde.. Daj ćeraj to odavde
  14. Pa ni hulja nije svakom od ovih bitangi u cacilendu licno naredio da biju studente, to je jasbo. Ali je stvorena politicka i drustvena klima da je to prihvatljivo i ocekivano. Tako i ovde. Ubijes coveka i nikom nista.
  15. A pre toga je u fazonu rekao ovi u vladi nista ne rade samo idu na putovanja i odmore i podvukao nece moci vise tako!!!!
  16. Kad je Deda imao minute, ne vidim zasto ih i on ne bi imao.Taman Deda da ode put Turske ili Rusije ili u neke Tenerife ili Mursiju
  17. To da "Tramp ništa ne inicira" je vrlo moguće tačno na makro planu, u smislu da bi se na neki od procesa koji se sada događaju desili svakako. Samo bi to bez Trampa ipak izgledalo daleko normalnije i događalo bi se sporije, odnosno kuvala bi se žaba. Ovako imamo ludilo, haos i bezumlje revolucionarnog tipa.
  18. Ali ovo se nije desilo. Čovek je snimao sa druge strane ulice. Njemu je prišao siledžija, onda još nekoliko, onda su ga oborili, onda su ga ubili zverski. Dakle nikakvog ometanja akcije ovih agenata nije bilo. O čemu pričano, pa postoji snimak, više njih.
  19. Imali Andjo nesto drugo sem tih metaka? Valjda policajci znaju da obuzdaju te koji idu na njih a de jebeno ne ubiju tog koga obuzdavaju? Ja bih stvarno bio zabrinut na tvom mestu ako je ovo tamo normalno.
  20. Nikolić 4/5 igrač Nadam se da će za par meseci preći u neki španski tim pa polako da napreduje., Fali mu dosta mišića i snage, videlo se to protiv Partizana.
  21. Ako ides na policajce koji su naoruzani, rizik jeste da ces dobiti par metaka. Ne rade oni u idealnim uslovima, pa mogu da razmisle da li mozda hoces ili neces da ih ubijes. To je sto je. Nije protest, nego je direktno krsenje zakona. Oni nisu odgovorni za zakon. Ne donose ih, zakon (zadnji) je 30 godina star. Neki od tih ljudi su bili deca kad je donesen. Ko hoce da protestuje zakon, ima gde moze.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...