Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Hdz i sateliti su najveci zastitnici sns-a u epp. Njima treba zvalonja da plase svoje birace cetnicima a i dok je sekta tu, hdz nije najgori. Konstantno pokusavaju da proguraju pricu da su studenti,= sns pa eto nema potrebe onda da diramo sisoja. Naravno dodati cdu koji ih je i ugurao tamo, pa sad nece da priznaju da su pojeli govno.
  3. Uvideo je Pesic koliko mogu u reprezentaciji Micic,Marinkovic i Guduric itd. Radio je sa njima na dva,tri turnira. I onda pre pocetka piprema kaze nema mesta za Topica i Djurisica, pred njima je buducnost. Poserem se ja na sve nase kosarkaske vizionare. Tri,cetiri vezana leta proklinjemo Micica i Gudurica, zbog njihovog zabusavanja na terenu, promasenih vaznih otvorenih suteva, izgubljenih lopti itd. Bilo je jasno da nam je bila potrebna sveze krv i opet nisu napravili nikakve promene na spoljnim pozicijama.
  4. Sve se to ne bi desilo da je stabilna budala bila predsednik.
  5. ja bih dodao i da je ovo bas tezak fejl selektora, da to takodje ne ume da proceni, a ne radi prvi put sa njim
  6. ...s obzirom na rezultat bolje da nije
  7. Не знам шта то доказује? Та два играча који се највише пљују ће опет ове сезоне бити међу најбољим играчима на својим позицијама у ЕЛ.
  8. Ma zabole me vise za Ćaci reprezentaciju i viski Kiksi Ćaci selektora(kolektora), mi svakako nećemo da odemo na svetsko prvenstvo, a i ako odemo tamo, služićemo za gol razliku realno...
  9. Iz škole u Mirijevu policija izvela SNS direktora koji se zaključao u ženski toalet - roditelji upali na Veće https://n1info.rs/vesti/iz-skole-u-mirijevu-policija-izvela-sns-direktora-koji-se-zakljucao-u-zenski-toalet-roditelji-upali-na-vece/
  10. Ahahaahah, al se ismejah... biće neka sredina 😄
  11. Studenti i akademska zajednica usaglašavaju dokument o lustraciji: Ko je na listi? https://www.danas.rs/vesti/politika/dokument-o-lustraciji/
  12. Urbonas prenosi da su Cam Reddish i Siauliai iz Litvanije navodno blizu dogovora. Ugovor ce sadrzati izlazne klauzule za NBA, Evroligu i jos neke destinacije ukoliko se ukaze prilika tokom sezone.
  13. + ce prvi put u PO EL osim ako je fasuje otkaz tokom sezone :) Salu na stranu, milo mi je zbog Nede, mislim da je to pravi pristup kraju karijere. Jovketa su pogledale malo povrede u Bajernu, ali i za njega ista poenta - pravi nacin da se zavrsava karijera.
  14. tako je najlakše i za hulju i za piksija i za Uefa mafiju
  15. Pitanje je pred koliko navijača će da nas natamburaju. https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a2119209/fifa-kaznjava-srbiju-zbog-navijaca.html
  16. Today
  17. Rusija se brani u Vogosci i Varsavi.
  18. Nadrealno kako se smara više da domaćom osnovom. Pritom, imali smo lepu pokaznu vežbu kako je ta domaća osnova izgledala na evropskom prvenstvu pre par dana. I to baš mislim na ovu, ovog leta potencijalno crveno belu osnovu.
  19. Nešto sam se mislio ... koje su šanse da Filip Čović preuzme repku za koju godinu? I onda videh da na sreću, Filip nije u trenerskim vodama.
  20. Revenge is the dish best served raw! PS. die, Die, DIE...
  21. Ako je u pitanju bio test bbc If Poland managed to shoot down only four out of 19 (or two dozen, according to President Zelensky) drones that crossed into its airspace, that's a much lower success rate than demonstrated by Ukraine. Ukraine has consistently intercepted the vast majority of drones sent by Russia over the past years - for instance, 386 out of 415 (or 93%) this morning. Hardly impressive performance by Poland, especially given how much more hardware it had at its disposal.
  22. Igra se u Oaki, sto je bila i glavna prepreka za domacinstvo, jer je Oly lobirao da se ne igra na neprijateljskom terenu
  23. Mene juce Korkmaz oborio na prvom tiketu, iako je imao samo 2 poena na poluvremenu. Poprilicno sam siguran da se ne bi raspucao da se Osman nije povredio, ali manje bitno. Za danas odigrao Prepelica 9.5+, T. da Silva 7.5-, Boldvin 14.5- i Doncic ass 7.5-. Na drugom tiketu imam Salina 7.5+, Obst 8.5+, Bitadze sk 5.5+ i Tajsa sk 5.5+.
  24. Naravno. I kod Belivuka imamo onog svedoka saradnika koji je toliko toga otkrio. Ovde je nezgodno jer je Sinisa Mali prakticno treci covek po vaznosti, odmah iza braće. Ima ključ od kase i Vucic ga uglavnom svuda vodi sa sobom. Gde da ga ostavi, pa da ovaj zbriše sa parama. Problem je sa li ce nova vlast imati snage, volje i kapaciteta da ganja ove razbojnike. Da li ce i kod njih da preovlada ono " ma samo da ih ne gledamo više, neka se nose u kurac". Nada je da ce kasa biti toliko prazna i drzava toliko osiromašena da ce ovi desperadosi morati da budu ganjani da bi se barem neke para povratile. Jer, što rece neko, iz Srbije se vidi pomračenje Meseca, a čak i sa Meseca se vidi pomračenje Srbije.
  25. Jel se zna tačno u kojoj dvorani se igra Final4? Ako se igra u Pireju mogu taman i neko prvenstvo u atletici da ubace u tom terminu dodatno. Što se tiče finala, ne bih se ja još sad zaletao tim pričama da Oli i Pao sigurno igraju finale. Ovogodišnji F4 i evropsko prvenstvo su najsvežiji primeri da izraziti favoriti lako mogu da podbace ako im se desi loš dan.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...