Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Balša je predominantan u aba ligi za ekipe poput Zadra, Mornara, Krke, što je x puta demonstrirao. U jačim utakmicama skoro da nije igrao ili na kašičicu.
  3. U demoktrastkom sistemu bi se pitanje podizanja crkve rešavalo demoktratski, referendumom lokalnog karaktera. U glavi već mogu da čujem reakcije gubitničke strane na takvom referendumu, ma koja bila. Dakle, mi kao društvo pre svega treba da naučimo šta je demokratija (mada bi cinik u meni rekao da je voz za to odavno prošao) i udarimo temelj, umesto što ovoj deci zameramo što im prokišnjava krov (koga nema).
  4. Jeste, stvarno je fino gledati. 8/10 kosarka
  5. Tristane, Balšo, bežite sa doping testa koliko vas noge nose... 8/10 trojke za poluvreme, bacanja 12/13. Wicked!
  6. Ovaj Willis je najgori naturalizovani Amerikanac od onog belog celavog Amero-Gruzina.
  7. Pazi, meni su D&D protiv nas često izgledali kao Kobi i Šek a o Balši već ne bih. Mada, danas je upropastio obruč, naplatiće mu ga organizatori.
  8. Kako sam pozelio reprezentaciju! 🥰 Ne interesuje me sto je na drugoj strani slabasni Kipar, ovo je uzivancija za gledati.
  9. Neprijatno ih gazimo
  10. Balša ovoliko poena nije dao za celu sezonu ... 😄
  11. Moram da odam priznanje ovim igračima "s kraja klupe", svi stvarno grizu da se uguraju u 12.
  12. Pa ova deca su već sad solidan tim, da budu fazon deseti u Evropi, za dve godine će moći do nekog četvrtfinala na primer, posle toga...
  13. Deda se stvarno uteg'o. Valjda je to zbog Jokica "Samo nam je to falilo" na njegov kosarkaski IQ, Kari ce bas da se muci oko selekcije visokih igraca. Balsa plodi ovu nejac. A sta sam jos hteo da kazem, uvek mi je bilo gotivnih igraca u crno-belom taboru, ali niko nikad kao Vanja Marinkovic. Dodatak: sve pohvale za Tristana, bas je ovo ozbiljno shvatio i bas se daje. Ozbiljan ozbiljan asset za narednih 10+ godina.
  14. Eh sedam puta.. Dobric, DeDa, Balsa, Vukcevic, ne bi mogli kod random Zvezdasa/Partizanovca da pobjede lokalnu ekipu ispred zgrade.
  15. Guduric poklonio 5 poena trojka gde nije podigao ruku, najon toga izgubljena lopta i laki poeni kiprana..
  16. Nemaju smisla ni Lucic, ni Prucev, ni Lekovic, ni Sljivic. Prva trojica se godinama motaju, idu, dolaze, i nikako da se izbore (a dobiju sansu). Sa Sljivicem ocigledno nije kliknulo. Imamo materijala u mladjariji sa potencijalom da osvezimo sastav, nema potrebe njih vec godinama da gledamo. Bukvalno nemamo problem s bonusima, i nema potrebe da na silu imamo neke igrace samo jer su eto mladji. Ali nije mogao da igra Evropu, tako da nema smisla dovoditi igrace posle tog roka da bi samo igrali Superligu.
  17. Deda je ušao kada je bilo 10:10...samo kajem
  18. Nedorastao protivnik.
  19. Balsa jede malu djecu 😄
  20. Em smo sedam puta bolji od Kiprana em nas ide šut.
  21. Vraća se košarci nakon 2 godine pauze, igraće za Novosadsku ŽKA...
  22. Moja greška, uslovni refleks kad neko visok sa brojem 5 prvo promaši zicer pa u odbrani skrivi 2+1. 😁
  23. Građani Novog Sada prefarbavaju ono što su aktivisti SNS bojili po fasadama https://n1info.rs/vesti/gradjani-novog-sada-prefarbavaju-ono-sto-su-aktivisti-sns-bojili-po-fasadama/
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...