Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Sad se nešto mislim, je l bi mogao neko sa boljom memorijom da me podseti kako smo se mi rastali sa Markusom na kraju 14/15 sezone, i zasto brat nije potpisao nigde tog leta.

Secam se onog povratka u novembru i suspenzije koja je usledila ali ovaj deo pre toga mi je ostao mutan.

 

Btw, ne mogu da nadjem bilo kakve novosti o Voltersu, ne znam odakle to da planira penziju.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nenadd said:

Sad se nešto mislim, je l bi mogao neko sa boljom memorijom da me podseti kako smo se mi rastali sa Markusom na kraju 14/15 sezone, i zasto brat nije potpisao nigde tog leta.

Secam se onog povratka u novembru i suspenzije koja je usledila ali ovaj deo pre toga mi je ostao mutan.

 

Btw, ne mogu da nadjem bilo kakve novosti o Voltersu, ne znam odakle to da planira penziju.

https://www.maxbetsport.rs/nejt-volters-crvena-zvezda-kraj-karijere-491974/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nenadd said:

Sad se nešto mislim, je l bi mogao neko sa boljom memorijom da me podseti kako smo se mi rastali sa Markusom na kraju 14/15 sezone, i zasto brat nije potpisao nigde tog leta.

Secam se onog povratka u novembru i suspenzije koja je usledila ali ovaj deo pre toga mi je ostao mutan.

 

Pa bio je pozitivan na THC u finalu plejofa 2015. zbog čega je dobio par meseci suspenzije. Onda kada mu je istekla suspenzija Čović ga vratio protiv Radonjićeve volje, naši ga opet uhvatili da duva i onda dobio otkaz (i stigao Vasa iz Bajerna). 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Guru said:

 

Pa bio je pozitivan na THC u finalu plejofa 2015. zbog čega je dobio par meseci suspenzije. Onda kada mu je istekla suspenzija Čović ga vratio protiv Radonjićeve volje, naši ga opet uhvatili da duva i onda dobio otkaz (i stigao Vasa iz Bajerna). 

 

Ee hvala drug, ja sam permutovao da je suspenziju popio u drugom mandatu.

Sad sam se setio da je po povratku isla prica kako imamo klauzulu u ugovoru u slucaju da opet padne za vuju.🤣

Markus mi zauvek ostao omiljeni duvadžija, prvi madjionicar kod nas u modernoj eri.

 

Vasa u to vreme tipicno pojacanje po Dejinom ukusu, ostala je zabluda da je on te sezone odigrao ne znam koliko lose, samo nam se nije dalo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Одлично гура Сале Обрадовић у Монаку обзиром на свој карактер и одређене карактере у екипи, плива у свему томе.

 

Осетио сам потребу да поздравим легенду, као и Радоњу, поготову после јучерашње Скупштине и срамних изјава.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Обина Екезие – некада стена у рекету Звезде, данас пословни лидер Африке

 

 

Quote

Kако се једно поглавље живота затворило, друго се отворило. Мада је исправније рећи да је Обина Екезие учинио да се оно отвори. Још као активан играч размишљао је о основању фирме која ће се бавити организацијом путовања преко интернета. Након завршетка играчке каријере вратио се у родну Нигерију и своје снове претворио у јаву.

 

Његова компанија Wakanow је веома брзо постала лидер Африке у својој грани пословања. Постаје најбрже растућа компанија у Нигерији са пословницама широм континента и испоставама у САД, Великој Британији и Дубаију.  Почетком новембра 2015. Обина Екезие добија престижну награду за предузетника године у Африци. У међувремену покренуо је и фирму која се бави осигурањем.

 

 

 

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...