Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

17 minutes ago, đubrivo. said:

 

nemoj mi "dobar pokušaj", jer ne pričamo o lojalnosti već o tezi da će georgeova igra u drugoj sezoni pasti a 3 i 4. će biti pakao.

tibia i fibula nisu koleno koliko znam a svi znamo kako se to desilo i da je to bilo pre 6 godina. famozni freak injury, koji nažalost može svakome da se desi i srećom nije ostavio posledica. ova operacija ramena se svakako desila i cenim da lekarski tim klipersa ima neki pozitivan stav na temu inače mu ne bi dali dugoročan ugovor?

 

svakako ne vidim kakve veze ima sa tezom da će u drugoj godini njegova igra opasti a u trećoj i četvrtoj biti pakao

 

pošto je lillard igrač dva meseca mlađi od georgea, sa jednako dugačkim i većim ugovorom, rekoh da pitam realnog, pošto je već fan blazersa

Lilard nije propustio ni blizu toliko meceva, nikad nije imao ozb povrede.

Opet ti pisem da je Lillard zvijezda ekipe i nema svrhe da ga poredis sa nekim ko je u najboljem slucaju "2" opcija.

Lillard ce biti vrvt jedan od poslednjih koji ce poceti i zavrsiti karijeru u istom timu.

Portland je naravno nagradio njegovu vjernost, koliko samo lik znaci svojoj zajednici ne treba posebno naglasavati.

Psihicki 5x stabilniji igrac od labilnog iz Klipana.

Sa druge strane samo slijepac ne vidi da je ovaj gori iz godine u godinu, da se sve vise oslanja na sut koji je blago receno nepouzdan, fizikalije polako nestaju. Ne sjecam se kad sam ga vidio da u nekom mecu konstantno napada obruc.

Ako je vruca ruka onda pogadja ali to traje kratkog daha.

 

Ovo na kraju sam malo pretjerao jer ajde ipak je prije 2 godine bio u konkurenciji za MVP ali dosta lose ke izgledao prosle sezone u nekim mecevima kad ga sut spolja nije sluzio.

Vidjecemo ove sezone sta i kako ali se slazem sa realnim da ce to vrlo brzo postati los ugovor.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 lepo sam pitao realnog zato sto jelte lepo pise sta je on mislio

to sto ti pises je neki treci par cipela i svodi se na to da mu ne bi uopste ni dao toliki ugovor. nemoj da me teras da ti prepricavam sta je napisao realni a sta sam ja

 

ali okej, da se ne zadrzavamo, ionako se kvalifikujem za slepca jer ne vidim da je gori iz godine u godinu a i obesmislio si mi pitanje pa kad mi realni odgovori za dva dana, nece znati sta sam ga pitao

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Evo prilike da udjem u svoj prvi radni dan posle dugo vremena uz Tre Janga. Atlanta izvodi tesku artiljeriju -> Jang-Huerter-Hunter-Collins-Capela. Valjda cemo videti malo nekog od Rondo-Boggy-Gallo tria. 

Bogi i Galo bi trebali da igraju a Rondo ne vjerujem.

Bogi sa klupe za ovaj mec

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

I nije trebalo mnogo da Bogdan pocinje sa klupe.

 

Makar je uzeo pare

 

ozbiljnije izgledaju sa bogdanom i gallom nego sa collinsom i trejom

 

ne znam ko im je jos plej pored ronda ali bogdan sad menja treja, mozda je to ideja a i rimuje se

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

Plesu Hawksi za sad

Bogdan na jednom, Gallo na drugom krilu a Tre s loptom, u pnru sa Klicom/Kolinsom, a tu se stavi jos 1 dodatni suter kao Hunter ili Huerter.  Zanimljiv napad za gledanje svakako

 

u napadu je sjajno, trae deli lopte a može da završi bilo ko

 

ali ona prva postava je tragična defanzivno - bukvalno su svaki napad išli na collinsa i traea, vučević pipnuo loptu u 7. minutu. ajde da nekako kriješ younga ali i collinsa, to je baš mnogo. imam osećaj i da bi blesavi gordon ubacio 40pts da je ozbiljno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Miki28 said:

Lilard nije propustio ni blizu toliko meceva, nikad nije imao ozb povrede.

Opet ti pisem da je Lillard zvijezda ekipe i nema svrhe da ga poredis sa nekim ko je u najboljem slucaju "2" opcija.

Lillard ce biti vrvt jedan od poslednjih koji ce poceti i zavrsiti karijeru u istom timu.

Portland je naravno nagradio njegovu vjernost, koliko samo lik znaci svojoj zajednici ne treba posebno naglasavati.

Psihicki 5x stabilniji igrac od labilnog iz Klipana.

Sa druge strane samo slijepac ne vidi da je ovaj gori iz godine u godinu, da se sve vise oslanja na sut koji je blago receno nepouzdan, fizikalije polako nestaju. Ne sjecam se kad sam ga vidio da u nekom mecu konstantno napada obruc.

Ako je vruca ruka onda pogadja ali to traje kratkog daha.

 

Ovo na kraju sam malo pretjerao jer ajde ipak je prije 2 godine bio u konkurenciji za MVP ali dosta lose ke izgledao prosle sezone u nekim mecevima kad ga sut spolja nije sluzio.

Vidjecemo ove sezone sta i kako ali se slazem sa realnim da ce to vrlo brzo postati los ugovor.

 

Pa i Lillard bi bio druga opcija u Clippersima.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je Kuzma glup lik, toliko je Mark pametan i jebeno uživanje je gledati ga kako u napadu, tako i u odbrani kako komanduje. 😍😍

 

Horton Taker veoma agresivan, zaista bi moglo biti koristi od njega ove sezone. 

 

Kuk solidan...

 

Dobro, vidjet ćemo na što će to ličiti kada počne ono pravo.

 

Btw. Dadli je krofna. Njemu i Kuzmi ne treba dati igrati. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...