Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

53 minutes ago, realno *w said:

Ja sam uveren da bih mogao iz glave da nabrojim minimum 20 igrača, koji nikako ne spadaju u top20, a koje bih uzeo pre njega. I to bez razmišljanja.

Realni, fantazi gnev govori iz tebe. :lol_2: Iste muke smo imali 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Drakaris said:

Lilard poseduje dve znacajne stavke, a to su plejmejking i napad, Dzordz ima samo odbranu. Nasuprot svemu, Dejm ga je i oduvao u direktnom duelu, jos je uz to imao i losijeg saigraca u vidu CJ-a. 

 

Ne shvataju ljudi kakav je podvig bio uvesti Vajtsajda-Karamelu i ostale g ligase u PO.

 

ne bi ni usli u playoff da nije bilo prekida sezone. 

 

samo nastavi dominirati.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Drakaris said:

Pitaj Brona sta mu je bilo lakse, pobediti tada Indijanu ili uvesti Lejkerse u PO na zapadu svojoj prvoj sezoni sa nedovoljno dobrim igracima.

 

Sad smo se čuli, kaže ne može da se seti, davno je bilo, još pre nego što je Jokić igrao NBA. 

 

Mislim ono, stvarno ispada PG Branko Lazić. Dejm je sad za mene bolji i u top 10 igrača lige ali brate kad već poredimo dostignuća kroz karijeru, stvarno se valja setiti Indijanu koja je za 8 godina Bronovog maltretiranja istoka bila najadekvatniji izazivač i to dok je, ponavljam, u prajmu imao najbolji tim. 

Edited by stefan81888
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Espn izbacio svoju uvek izuzetno kvalitetnu listu.

1.LeBron James Los Angeles Lakers

2.Anthony Davis Los Angeles Lakers

3.Giannis Milwaukee Bucks

4.Luka Doncic Dallas Mavericks

5.Kawhi Leonard Los Angeles Clippers

6.Kevin Durant Brooklyn Nets

7.Damien Lillard Portland Trailblazers

8.Steph Curry Golden State Warriors

9.James Harden Houston Rockets

10.Nikola Jokic Denver Nuggets

11.Jayson Tatum Boston Celtics

12.Jimmy Butler Miami Heat

13.Bam Adebayo Miami Heat

14.Joel Embiid Philadelphia 76ers

15.Chris Paul Phoenix Suns

16.Ben Simmons Philadelphia 76ers

17.Devin Booker Phoenix Suns

18.Donovan Mitchell Utah Jazz

19.Zion Williamson New Orleans Pelicans

20.Paul George Los Angeles Clippers

21.Jamal Murray Denver Nuggets

22.Bradley Beal Washington Wizards

23.Karl-Anthony Towns Minnesota Timberwolves

24.Pascal Siakam Toronto Raptors

25.Kyrie Irving Brooklyn Nets

26.Rudy Gobert Utah Jazz

27.CJ McCollum Portland Trailblazers

28.Brandon Ingram New Orleans Pelicans

29.Trae Young Atlanta Hawks

30.Kyle Lowry Toronto Raptors

31.Ja Morant Memphis Grizzlies

32.Jaylen Brown Boston Celtics

33.Jrue Holiday Milwaukee Bucks

34.De'Aaron Fox Sacramento Kings

35.Khris Middleton Milwaukee Bucks

36.Russell Westbrook Washington Wizards

37.Marcus Smart Boston Celtics

38.Shai Gilgeous-Alexander Oklahoma City Thunder

39.Malcolm Brogdon Indiana Pacers

40.Fred VanVleet Toronto Raptors

41.Kristaps Porzingis Dallas Mavericks

42.Nikola Vucevic Orlando Magic

43.Jaren Jackson Jr. Memphis Grizzlies

44.Draymond Green Golden State Warriors

45.Gordon Hayward Atlanta Hawks

46.Caris LeVert Brooklyn Nets

47.Victor Oladipo Indiana Pacers

48.Kemba Walker Boston Celtics

49.Spencer Dinwiddie Brooklyn Nets

50.Domantas Sabonis Indiana Pacers

51.Michael Porter Jr. Denver Nuggets

52.Deandre Ayton Phoenix Suns

53.Jusuf Nurkic Portland Trailblazers

54.Lonzo Ball New Orleans Pelicans

55.Christian Wood Detroit Pistons

56.Zach Lavine Chicago Bulls

57.Tobias Harris Philadelphia 76ers

58.Goran Dragic Miami Heat

59.Tyler Herro Miami Heat

60.Robert Covington Portland Trailblazers

61.Davis Bertans Washington Wizards

62.Bogdan Bogdanovic Atlanta Hawks

63.TJ Warren Indiana Pacers

64.Kevin Love Cleveland Cavs

65.Blake Griffin Detroit Pistons

66.Serge Ibaka Los Angeles Clippers

67.Eric Bledsoe New Orleans Pelicans

68.OG Anunoby Toronto Raptors

69.D'Angelo Russell Minnesota Timberwolves

70.Steven Adams New Orleans Pelicans

71.Mike Conley Jr. Utah Jazz

72.PJ Tucker Houston Rockets

73.Bojan Bogdanovic Utah Jazz

74.Myles Turner Indiana Pacers

75.Duncan Robinson Miami Heat

76.Montrezl Harrell Los Angeles Lakers

77.Kentavious Caldwell-Pope Los Angeles Lakers

78.Aaron Gordon Orlando Magic

79.Dennis Schroder Los Angeles Lakers

80.Josh Richardson Philadelphia 76ers

81.John Wall Houston Rockets

82.DeMar DeRozan San Antonio Spurs

83.Dejounte Murray San Antonio Spurs

84.John Collins Atlanta Hawks

85.Danilo Gallinari Atlanta Hawks

86.Brook Lopez Milwaukee Bucks

87.Buddy Hield Sacramento Kings

88.Jerami Grant Detroit Pistons

89.Joe Ingles Utah Jazz

90.Patrick Beverley Los Angeles Clippers

91.Seth Curry Philadelphia 76ers

92.Mitchell Robinson New York Knicks

93.Ricky Rubio Minnesota Timberwolves

94.Jarett Allen Brooklyn Nets

95.LaMarcus Aldridge San Antonio Spurs

96.Marc Gasol Los Angeles Lakers

97.Derrick White San Antonio Spurs

98.Otto Porter Jr .Chicago Bulls

99.Marcus Morris Sr .Los Angeles Clippers

100. Joe Harris Brooklyn Nets

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, stefan81888 said:

 

Sad smo se čuli, kaže ne može da se seti, davno je bilo, još pre nego što je Jokić igrao NBA. 

 

Mislim ono, stvarno ispada PG Branko Lazić. Dejm je sad za mene bolji i u top 10 igrača lige ali brate kad već poredimo dostignuća kroz karijeru, stvarno se valja setiti Indijanu koja je za 8 godina Bronovog maltretiranja istoka bila najadekvatniji izazivač i to dok je, ponavljam, u prajmu imao najbolji tim. 

Nije Branko Lazic ali nije vise ni toliko dobar igrac koliko se predstavlja. Definitivno nije igrac za ovu lovu.

Izvlaci se na tu seriju a vec je proslo koliko, 9 godina? Tad je bio nadolazeci, kad ce se reci da je to bilo tako davno?

3 kandidat za MVP 2018? Sta je uradio u plejofu? Sto se to ne pise? Inglis se sprdao sa njim.

Batler je do zadnje 2 sezone smatran kao losiji igrac ali ga je prejebao. Batler je baja, ovaj je samo izgovor

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ta'veren said:

Fransize iz najvecih gradova se mogu najbrze oporaviti i ne treba im puno da sklope respektabilan tim i to ce da bude sve vise izrazenije u narednim godinama kao sto situacija danas nije ista kao i 2015. Big market timovi ce da dobijaju samo jos vecu moc.

vini, realni, cikagovci, slazete se?

Link to comment
Share on other sites

djordj pola mrze usa mediji jer je srbin po zeni. :default_coffee:

 

dobar  igrac ali nema sanse da u 34-35 godini opravda ugovor od 45 i 48 milki. pa on ni sa ovih sadasnjih 30 godina ne pruza igru na parketu za tu vrednost. ok takva su pravila max  ugovora i clipsi su mu to morali dati da bi ga zadrzali i uvecali sansu da sacuvaju i  lenarda u klubu ali nemojmo se praviti da on tu lovu moze lagano da opravda. sad taj ugovor ce se lako svariti ako 1. uzmu titulu za vreme njegovog trajanja ili 2. ako ga uspeju trejdovajti za nekog nezadovoljnika tipa harden, janis, kari, bil, buker, embid, porzingis... u narednim sezonama.

 

pg je u teoriji trebao biti idealan saigrac superstaru jakom potrosacu jer igra difens i moze da igra bez lopte ali pokazao se kao previse labilan sto se tice samopouzdanja da bi pisali o nekoj slucajnosti iz zadnjeg plejofa zbog  balona i teskih okolnosti. pogledati recimo utakmicu plejofa g6 od pre dve sezone, okc-uta za ostanak u seriji gde je bio jos vise pogubljen i poplasen nego protiv denvera nedavno.

9fYsL13.png

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stefan81888 said:

@Miki28jeste, precenjen je, posle onakve povrede cepa samo 20+ ppg sezonu za sezonom. A što se para tiče, bacaju se svakakvim tupanima, ovaj ugovor ima i te kako smisla za Kliperse, biće kontenderi naredne 3,4 godine verovatno. Ne spori mu niko loša izdanja al ispade ovo neki Lual Deng ugovor. 

Koliko igraca u ovoj eri ima 20+ po sezoni? 

Jel to neki uspjeh koji zavredjuje ovaj status?

PG13 je od 1 opcije dosao do 2 opcije ali on po meni trenutno treba da bude 3 opcija u ekipi koja puca na titulu a placati njega 40+ miliona je suludo. Jednostavno je lik labilan, ne mozes se pouzdati u njega kad je stani, pani.

Pljuje se Westbruk ali da li je realno losiji od Wayoff P? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Ja sam uveren da bih mogao iz glave da nabrojim minimum 20 igrača, koji nikako ne spadaju u top20, a koje bih uzeo pre njega. I to bez razmišljanja.

 

to je bar jasno. ti bi uzeo 20 centara koji zidaju ispod kosa i imaju masivne guze 🙃

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, riviera said:

djordj pola mrze usa mediji jer je srbin po zeni. :default_coffee:

 

dobar  igrac ali nema sanse da u 34-35 godini opravda ugovor od 45 i 48 milki. pa on ni sa ovih sadasnjih 30 godina ne pruza igru na parketu za tu vrednost. ok takva su pravila max  ugovora i clipsi su mu to morali dati da bi ga zadrzali i uvecali sansu da sacuvaju i  lenarda u klubu ali nemojmo se praviti da on tu lovu moze lagano da opravda. sad taj ugovor ce se lako svariti ako 1. uzmu titulu za vreme njegovog trajanja ili 2. ako ga uspeju trejdovajti za nekog nezadovoljnika tipa harden, janis, kari, bil, buker, embid, porzingis... u narednim sezonama.

 

pg je u teoriji trebao biti idealan saigrac superstaru jakom potrosacu jer igra difens i moze da igra bez lopte ali pokazao se kao previse labilan sto se tice samopouzdanja da bi pisali o nekoj slucajnosti iz zadnjeg plejofa zbog  balona i teskih okolnosti. pogledati recimo utakmicu plejofa g6 od pre dve sezone, okc-uta za ostanak u seriji gde je bio jos vise pogubljen i poplasen nego protiv denvera nedavno.

9fYsL13.png

On se raspadao i pre povrede kada je bilo bitno, recimo u g7 protiv Majamija je imao 2/9 iz igre, ove godine protiv Denvera u g7 4/16

 

Nije to samo zbog povrede, ima i do glave. Dejm je tu majstor za njega, samo sto je previse ponosan i ne zeli da trazi trejd i da seta iz ekipe u ekipu. On bi sa boljim saigracem bio veoma ozblijan kandidat da osvoji titulu.

A kamoli da ima jednog Kavaja za saigraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znam da je blasfemija reci ovo kao navijac Roketsa, ali se nadam da ce Dalas uzeti chip u bliskoj buducnosti, zbog Kjubana. Ja ne znam da li postoji bolji vlasnik i covek u bilo kojoj americkoj sportskoj fransizi. Zasluzuje da mu se vrati za sve sto cini za ljude, zaposlene i svoje igrace, bilo sadasnje ili bivse.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Znam da je blasfemija reci ovo kao navijac Roketsa, ali se nadam da ce Dalas uzeti chip u bliskoj buducnosti, zbog Kjubana. Ja ne znam da li postoji bolji vlasnik i covek u bilo kojoj americkoj sportskoj fransizi. Zasluzuje da mu se vrati za sve sto cini za ljude, zaposlene i svoje igrace, bilo sadasnje ili bivse.

Slazem se. Cool je lik. Okruzice Doncica odlicnim igracima i ako Doncic ostane zdrav, on ce mi biti sigurica da zavrsi karijeru u Dalasu

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

Znam da je blasfemija reci ovo kao navijac Roketsa, ali se nadam da ce Dalas uzeti chip u bliskoj buducnosti, zbog Kjubana. Ja ne znam da li postoji bolji vlasnik i covek u bilo kojoj americkoj sportskoj fransizi. Zasluzuje da mu se vrati za sve sto cini za ljude, zaposlene i svoje igrace, bilo sadasnje ili bivse.

 

ljudina.

 

https://www.si.com/nba/2018/02/21/dallas-mavericks-sexual-misconduct-investigation-mark-cuban-response

 

https://www.si.com/nba/2020/07/29/mavericks-sexual-assault-allegation

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Koliko igraca u ovoj eri ima 20+ po sezoni? 

Jel to neki uspjeh koji zavredjuje ovaj status?

PG13 je od 1 opcije dosao do 2 opcije ali on po meni trenutno treba da bude 3 opcija u ekipi koja puca na titulu a placati njega 40+ miliona je suludo. Jednostavno je lik labilan, ne mozes se pouzdati u njega kad je stani, pani.

Pljuje se Westbruk ali da li je realno losiji od Wayoff P? 

Kolko bi mu para ti dao da bude treća opcija? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...