Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

10 minutes ago, Cavani said:

Upravo zbog ove AD-Kobi patetike i "this is for you Cleveland Kobi" govora na kraju guraju Lejkerse i vise nego obicno. Soubiz.

 

Pa ne znam za vas... ali vas nikad nije strah, kad pomislite da jedan JR Smith sedi na onolikoj lovi...

 

Pitate se od kud covid-19...

 

Eto vam dio odgovora...

 

3 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Da mu slomi glavu, za to je placen.

 

Ne znam za šta je plačen. ALi svakako je preplačen i ovi udarci ako budu frekventniji na dugi rok če pustiti posledice na Nikoli.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Cavani said:

Upravo zbog ove AD-Kobi patetike i "this is for you Cleveland Kobi" govora na kraju guraju Lejkerse i vise nego obicno. Soubiz.

Da, Kobi je teledirigovao ovu trojku AD. Liga namjestila neizvjesnu zavrsnicu, potplatili Lebrona da se raspadne a Jokicu sapnuli na uvo na tajmautu, napadaj, sad ide tvoja serija, oni nece igrati odbranu. Ko zna sta su Denveru obecali na 1-3 ako preokrene protiv Klipana jer Klipani su bili ozbiljna prijetnja Lejkersima.

7 minutes ago, riviera said:

dzamal marej u 44 min u igri +/- 16. daklem za vreme tih 4 min koje je proveo van igre nugetlije  su izgubili sa 18 razlike :classic_ohmy:.

Vidio sam to jutros, nevjera podatak mada i jesu Lejkersi napravili negdje pri kraju 1/4 seriju pa onda polovinom 2/4 kad je opet izasao😀 

Ne moze Denver ni bez Jokica ni bez Murraya na terenu

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

da bacim povracku u napred kada james bude podizao finals mvp trofej i kako patetise oko kobeja i bude pravio scenu uz suze.

 

 

ovo oko mvpja je bilo nista u odnosu sta ce biti onda :sleep_1:

E ovo je i meni palo na pamet to jutros. Nije meni to sto ce neko da patetise oko Kobija, nego jer to kad on bude patetisao NECE biti iskreno.

On ce to uraditi zbog rejtinga, zbog medijske paznje, zbog mase, slobodan sam da kazem da on zapravo i ne voli Kobija mnogo niti da ga je ikad gotivio. Ok, tesko je to u vrhunskom sportu, medju top igracima, sujeta je prisutna i u ABA ligi, ali ovde je specificno, ipak Kobi ima legacy, ceo zivot u jednom klubu, 5 titula, pa i sad kad uzme ovu 4. opet zaostaje za njim. Kobi je preskocio tu zamku da ode u Cikago, Lebron se seljakao u potrazi za najjacim timovima, sa kojim ce timom njegov legacy da bude povezivan? Covek sve cini kako bi mogao da stavi neke brojke da je GOAT, sve i da osvoji 7 titula, nakon ove sezone uz sve suplemente nece biti top dog u ekipi. 

 

Ne znam ne znam, jedino da Iguodala izvuce neku odbranu iz bulje da ga ustopuje u finalu pa na neko ludilo Dzimija, Heroja i Dagana. Boston je ovde premlad da bi u finalu mogao da dobije na 4 pobede. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AgroLaki said:

E ovo je i meni palo na pamet to jutros. Nije meni to sto ce neko da patetise oko Kobija, nego jer to kad on bude patetisao NECE biti iskreno.

On ce to uraditi zbog rejtinga, zbog medijske paznje, zbog mase, slobodan sam da kazem da on zapravo i ne voli Kobija mnogo niti da ga je ikad gotivio. Ok, tesko je to u vrhunskom sportu, medju top igracima, sujeta je prisutna i u ABA ligi, ali ovde je specificno, ipak Kobi ima legacy, ceo zivot u jednom klubu, 5 titula, pa i sad kad uzme ovu 4. opet zaostaje za njim. Kobi je preskocio tu zamku da ode u Cikago, Lebron se seljakao u potrazi za najjacim timovima, sa kojim ce timom njegov legacy da bude povezivan? Covek sve cini kako bi mogao da stavi neke brojke da je GOAT, sve i da osvoji 7 titula, nakon ove sezone uz sve suplemente nece biti top dog u ekipi. 

 

Ne znam ne znam, jedino da Iguodala izvuce neku odbranu iz bulje da ga ustopuje u finalu pa na neko ludilo Dzimija, Heroja i Dagana. Boston je ovde premlad da bi u finalu mogao da dobije na 4 pobede. 

 

Pitanje je dali on uopšte voli košarku. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AgroLaki said:

E ovo je i meni palo na pamet to jutros. Nije meni to sto ce neko da patetise oko Kobija, nego jer to kad on bude patetisao NECE biti iskreno.

On ce to uraditi zbog rejtinga, zbog medijske paznje, zbog mase, slobodan sam da kazem da on zapravo i ne voli Kobija mnogo niti da ga je ikad gotivio. Ok, tesko je to u vrhunskom sportu, medju top igracima, sujeta je prisutna i u ABA ligi, ali ovde je specificno, ipak Kobi ima legacy, ceo zivot u jednom klubu, 5 titula, pa i sad kad uzme ovu 4. opet zaostaje za njim. Kobi je preskocio tu zamku da ode u Cikago, Lebron se seljakao u potrazi za najjacim timovima, sa kojim ce timom njegov legacy da bude povezivan? Covek sve cini kako bi mogao da stavi neke brojke da je GOAT, sve i da osvoji 7 titula, nakon ove sezone uz sve suplemente nece biti top dog u ekipi. 

 

Ne znam ne znam, jedino da Iguodala izvuce neku odbranu iz bulje da ga ustopuje u finalu pa na neko ludilo Dzimija, Heroja i Dagana. Boston je ovde premlad da bi u finalu mogao da dobije na 4 pobede. 

Mislis da ce on uzeti FMVP ako dodje do toga pored AD? Nisam bas siguran.

Ako zadrzi ovaj nivo pa i malo jace on je meni FMVP u slucaju da Lejkersi osvoje.

 

Inace, polako sa tim sa finalem, ima ovdje jos da se igra

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Miki28 said:

Mislis da ce on uzeti FMVP ako dodje do toga pored AD? Nisam bas siguran.

Ako zadrzi ovaj nivo pa i malo jace on je meni FMVP u slucaju da Lejkersi osvoje.

 

Inace, polako sa tim sa finalem, ima ovdje jos da se igra

 

Pa sta znam, mislim da ce isforsirati tako nesto, jer vec vrsi pritsak oko MVP dodele. Jer kao sto rekoh, njemu je cilj samo da bude GOAT i to je to, a zna da i da se priblizi po broju titula, zeza ga i taj FMVP broj. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Jenkins said:

Iskreno jedina velika razlika izmedju ove dve ekipe je iskustvo. To se vidi kroz bukvalno sve poteze. Denver mora da dobije sledecu, ako uspe to je onda potpuno otvorena serija

Ne bih se slozio da je samo to razlika vec i igra role playera. Harrisa nema nigdje, MPJ minuti su prazni jer sve sto da u napadu odnese u odbrani, Dozier imao dobre minute ali sjebe sa bacanjima, Plumlee 🤦‍♂️. Sve je na Jokicu i Murrayu

 

Ovamo ipak Caruso daje svoj doprinos, Rondo asistira, Green iako sit i dalje djene djene radi druge stvari, bas se aktivirao na skoku npr, KCP pogadja, Howard igra cvrstu odbranu.

 

Vratio se Denver sinoc ali sam ubijedjen da ako Lejkersi opet budu vodili narednih meceva sa 10+ nece biti opustanja i ovakve ogre Lebrona gdje vraca protivnika

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Ako Lejkersi uzmu titulu, jel AD najbolji igrac sa kojim je igrao?

vejd je bolji sigurno karijerno igrac (trenutno gledajuci, ima dejvis jos dosta sezona pred njim) ali u trenutku kad je igrao lbj sa njima bolji je imo dejvis od vejdare a narocito  od kajrija i bosha.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Miki28 said:

Ne bih se slozio da je samo to razlika vec i igra role playera. Harrisa nema nigdje, MPJ minuti su prazni jer sve sto da u napadu odnese u odbrani, Dozier imao dobre minute ali sjebe sa bacanjima, Plumlee 🤦‍♂️. Sve je na Jokicu i Murrayu

 

Ovamo ipak Caruso daje svoj doprinos, Rondo asistira, Green iako sit i dalje djene djene radi druge stvari, bas se aktivirao na skoku npr, KCP pogadja, Howard igra cvrstu odbranu.

 

Vratio se Denver sinoc ali sam ubijedjen da ako Lejkersi opet budu vodili narednih meceva sa 10+ nece biti opustanja i ovakve ogre Lebrona gdje vraca protivnika

 

Pa ja bih rekao da se to neko iskustvo najbolje ogleda kod role igrača. Kvalitet će uvijek da ispliva i Jokiću npr. realno ne igra toliku ulogu što mu je ovo prvo WCF, on svoje natrpa, ali kad teret padne na Ronda i Doziera, ovaj prvi jednostavno ima više PO minuta u odlučujućim momentima nego drugi ukupno u NBA karijeri. 😄 Takve stvari sigurno prave razliku.

 

Svakako, mislim da ovo ipak nije završena serija. Denver se pokazao kao ekipa koja jednostavno umije da se resetuje nakon poraza i vjerujem da bi pobjeda u sljedećoj apsolutno sve otvorila.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na stranu drvoseca Plamli ali Geri i Milsap saranise snove. 9 izgubljenih lopti imaju u 2 utakmice. Geri 8 poena i 5 izgubljenih. 3- 13 sut. Ne ocekujem od njega da postize po 20 ali covek ne moze da veze ni 2 utakmice po 13- 14 poena. I na ocajan sut jos tonu izgubljenih lopti. Da iole imamo solidnog sutera na 2 ovo bi bilo svasta. Najtuznije od svega sto vecinu suteva za 3 masi sam ko duh. A i Maloun ima fore jedan faul i na 26 sekundi imaju vodjstvo, a Marej ko baba pusta Dejvisa da se usetka umesto da ga tu odmah faulira, kako bre ne razmislja, vidi da ovaj plodi, imas faul i pustas Dejvisa unutra, neverovatno kako taj faul nisu iskoristili. 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, riviera said:

vejd je bolji sigurno karijerno igrac (trenutno gledajuci, ima dejvis jos dosta sezona pred njim) ali u trenutku kad je igrao lbj sa njima bolji je imo dejvis od vejdare a narocito  od kajrija i bosha.

I ja mislim da je bolji AD u trenutku igranja Lebrona sa nekim od njih, Vejd je tada polako poceo da pada mada je 2012 izvukao.

 

@Shonewizard u pravu si za to. 

 

Nego, kakvo vam je vidjenje Carusa?

 

Link to comment
Share on other sites

Gober, Dejvis i Hauard. Koliko zajedno imaju nagrada oko defanzive to bi trebalo 5 redova sve pobrojati. Neverovatno kakve defanzivce blentavi genije ima ovaj Plej Of. Jos kad se doda da su ga nekad i Pol, Leonard i Lebron cuvali par puta. Ako ovo Denver izvuce nekom magijom Jokica i Mareja to bi bilo bukvalno epski za celu istoriju. Sjebao bi i Marka Kraljevica u narodnoj epici 😄

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mali Dozier ima onu stvar i sve ima osim sto nije neki suter. 2 puta se postavio za faul u napadu kad je gorelo. Kmecim mesec dana da ga uvede vise u rotaciju, jer vise pruza od Montea. Mnogo bolji u odbrani. Jos da je na vreme ukomponovao Vonleha umesto Plamlija. Realno 90% evroligaskih centara bi trenutno vise pruzilo od Plamlija. Bukvalno random nasumice bilo koji NBA centar sa bilo cije klupe bi vise pruzio. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...