Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, riviera said:

sta znam meni se i dalje cini da lejkersi imaju povoljan match-up u ovoj seriji a lebron standardno koristi prvi mec da skautira protivnika kao dok je igrao na istoku. druga utakmica ce dati jasniju sliku da li sam ipak potcenio hjustona i njihovu igru i trenutnu formu.

 

skauting tokom utakmica >>> stauting pre utakmica jer nece se prve strane knjiga same procitati

  • Like 7
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

ja ne znam stvarno, sad ce delgado da misli da hocu da kenjam po lejkersima

+ kapiram da je airball moguc i kosarkasi su ljudi i sve a pj tucker je nesnosan..

 

..medjutim, meni je to sve malo depra za plej of i igraca takvog kalibra kao sto je davis. nije ga cuvao hakeem, ne mora otprilike da skoci da bi sutnuo preko tuckera i on omasi obruc za cca pola metra. pa jebo ti taj superstar status kad ne moze ni obruc da zakaci

 

mislim, znam da nije racionalno ovo sto pisem ali tako intimno osecam

pa kad ga pogresno napada licem kroz 1na1 igru (ne  moze ga izgurati ni pretrcati) a ne kroz pnr sa lebronom kao lob pretnja ali (valjda) je tu skriptu sad lbj procitao za naredne utakmice. :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, riviera said:

pa kad ga pogresno napada licem kroz 1na1 igru (ne  moze ga izgurati ni pretrcati) a ne kroz pnr sa lebronom kao lob pretnja ali (valjda) je tu skriptu sad lbj procitao za naredne utakmice. :default_coffee:

 

ne znam da li mu je miki ili delgado to juče napisao ovde : da treba više licem da napada 😕

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

ne znam da li mu je miki ili delgado to juče napisao ovde : da treba više licem da napada 😕

protiv kovingtona moze (on je vise specijalista za help defence) ali pj fucker puno bolje brani coveka  zato  i kazem da se treba napasti iznad obruca jer mu je to slaba tacka (nije ni skocan ni visok).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

vrlo zabavan tekst, evo parčeta + link ko je dokon 

 

Smart is a defensive piranha, a piranha the size of a great white shark, a piranha-shark that’s had 14 pre-game espressos: a caffeinated piranha-shark who sees offensive game plans as blood in the water. Offensively, he keeps defenses honest with 35% shooting from deep on a characteristically aggressive 6.6 attempts a game. (Of course, he’s on the Celtics, so he sucks.)

 

https://www.thestrick.land/strick/vassell-bane-case-knicks-off-ball-players-2020-nba-draft-free-agency

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ne znam da li mu je miki ili delgado to juče napisao ovde : da treba više licem da napada 😕

Sto vise licem da napada, ili roll ili pop. Jako malo to Lejkersi koriste a taj pik Lebrona i AD je neodbranjiv.

 

Sto kaze Lebron, jedno je gledati Hjuston a drugo je igrati protiv njih i dzaba sva spremanja dok se ne iskusi u mecu tako da za game 2 vjerujem da ce biti adekvatnog odgovora

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Alex_Serbia said:

Gledao sam sinoc od sredine 2/4, nisam nista hteonda pisem da ne ureknem. Pomerio se sa mesta nisam do kraja utakmice, isplatilo se 😄

Elem, nadam se da Hjuston moze nastaviti da igra racionalno i zrelo kao sinoc (minus kornjaca, za njega nema leka, on je Gagic Nba lige). 

 

Svidja mi se sto su napadali obruc i nisu silovali za 3 kao roboti.

 

 Lepo ti ja rekoh da je HOU nezgodan za LA i da LA moze proci samo u sedam (Hjuston i pre, u 6 npr)

 Kuzma softi boj se uprpio od ovih glava PJ-a, Cova, Hausa, Jeffa Greena, on je delicate little flowercic.

 Nema Bredlija za tafnes. KCP i Danny kante. Obrva takodje probudio u sebi davno zakopani softness, i on ume da zalici na GIannisa po razocarenjima ...

 Bron odigrao rezervisano kad je video da nema vracanja u utakmicu. Ako sut spolja barem malo ne proradi, tu spasa nema. U danasnjoj plejof kosarci bez minimum 10 trojki ti si bivsi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na neki čisto košarkaški način me užasno nervira taj fenomen - Dejvis ne bi trebalo, po konvencionalnim pravilima igre, da ima problema da napuni do 50 lika poput Takera. Ali onda kreneš malo dublje i ukapiraš da AD nije Dirk - Dirk bi IMHO imao 50 ppg da ga čuva Taker, a nije ni Tim Dankan. Iako je Hjuston sa 5 burića novost, ipak nije novost za NBA basket da se pokušava sa strašno undersizovanim igračima u odbrani, ali to ipak kod nekoga prolazi, a kod nekoga jednostavno ne može da pije vodu. Bottom line, AD je kriv, morao bi da napuni Takera faulovima u prvih 3 minuta utakmice. Da sam trener LAL išao bih bukvalno prvih 6 lopti na Dejvisa, pa bih tek onda prelazio na ostale planove. Volim ja ovo što Hjuston igra i prognozirao sam da će da prođu dalje, ali čisto klasično košarkaški je apsolutni zločin ako Dejvis ne iskoristi mečapove i to pre udvajanja, odmah.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

Evo primer, nisam našao AD, ali i Lebron će poslužiti. Šta je ovo!? A) Samo okret, bez fejdeveja, bez ičega i šut. 80% šansa da uđe. B) Desni horog, poluhorog, na 1m od koša. FG% kapiram iznad 75%. C) Džordanov i kasnije Kobijev up and under, šansa da bude fauliran oko 50%, ako ne zicer. Pa majkumujebemdamujebem. Ja bih popizdeo da sam trener. Siguran sam da je Lebron ovo gledao. I ko je nesrećna 39ka koja neće da se skloni? Dvajt? Grozno.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Naravno da je Unibrow kriv, ako si pravi superstar nema coveka na ovoj planeti koji moze da te zaustavi. Ako nekad mozda to nije bio slucaj, poslednjih 15ak dina sasvim sigurno jeste.

Dejvis svakako ima problema sa gabaritnijim centrima (zbog cega i izbegava da igra centra). Ako ga i Taker neutralizuje, bice bas tesko svrstati ga u superstar kategoriju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...