Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, freethrow said:

Poješće ih Janis sledeće 4, biće prvi MVP koji je preokrenuo 0:3, njegov legasi će tek početi da raste, ispraviće i formu šuta preko noći, naučiće sky hook i slobodna bacanja, biće sve u redu... (čike u belom odvode freethrowa u PM)

Ubacuje treći lakat u igru.

Link to comment
Share on other sites

Pred kraj trece cetvrtine Harden odlazi na klupu da odmori kod 76-73 za Houston. Kad se vratio na teren u cetvrtoj bilo je 97-82. U medjuvremenu su Westbrook i Gordon bukvalno silovali Kuzmu i njegov nedostatak bilo kakve defanzivne inteligencije.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Prelepo veče u ligi, izgubili i grčki sivonja i Lakersi. PJ Fucker je jedna legenda, mora da ubace neku nagradu u ligu za hustle koju bi on dobijao svake godine. 

 

i nagradu za najbolju kolekciju basket gilja, to prolazi ispod radara 

 

39 minutes ago, Kosta said:

Super mi je bila ona goat rasprava od jucer, vidi se da neki kosarku prate od 2015. Kawhi Leonard ne moze u istu recenicu sa Jordanom,Bronom,Magicom,Birdom...on je smijesan igrac u poredjenju sa njima. Hajte molim vas...

 

ne može ni brondza u isti tekst sa jordanom, pa eto nas ipak 2020e na forumu, seremo iz zabave 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaspah pred LA. Nisam ispratio ni preokret Majamija u poslednjoj cetvrtini. Katastrofa, ova druga runda je pocela bas kriminalno za moje navijacko-prognozerske aspiracije.

 

  Ali bi mi toplo oko srca kad vidim kako je LBJ posterizovao kornjacu i 2x ga oduvao rampama. Bice ovde puno vise vatre, LBJ zadnjih godina pali mashinu od G2. Gubili smo '18 1-0 i od Indy, i od Bostona, pa se nekako proslo. Kazem ja, tesko da ovde mozemo advancovati pre sedme utakmice

Link to comment
Share on other sites

O meču broj 3. Zanimljivo zapažanje, Lauri je imao više mesta da se odalji od Tacko Talla i lakše doda OGu jer nije bilo publike pored terena. Takođe objašnjeno da su Kelti uspešno zadržali prve 2 opcije u tom napadu. 

 

 

 

Edited by stefan81888
typo
Link to comment
Share on other sites

ja ne znam stvarno, sad ce delgado da misli da hocu da kenjam po lejkersima

+ kapiram da je airball moguc i kosarkasi su ljudi i sve a pj tucker je nesnosan..

 

..medjutim, meni je to sve malo depra za plej of i igraca takvog kalibra kao sto je davis. nije ga cuvao hakeem, ne mora otprilike da skoci da bi sutnuo preko tuckera i on omasi obruc za cca pola metra. pa jebo ti taj superstar status kad ne moze ni obruc da zakaci

 

mislim, znam da nije racionalno ovo sto pisem ali tako intimno osecam

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam sinoc od sredine 2/4, nisam nista hteonda pisem da ne ureknem. Pomerio se sa mesta nisam do kraja utakmice, isplatilo se 😄

Elem, nadam se da Hjuston moze nastaviti da igra racionalno i zrelo kao sinoc (minus kornjaca, za njega nema leka, on je Gagic Nba lige). 

 

Svidja mi se sto su napadali obruc i nisu silovali za 3 kao roboti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dosta je bilo pljuvačine po Gordonu ali jbga on je taj igrač bez koga Rocketsi jednostavno nemaju dovoljno igrača sposobnih da driblaju loptu. Pri tome, tio igra izrazito kvalitetnu odbranu u poslednje vreme. Uvek sam gotivio tu okruglu glavu, takoreći a perfect circle. 

 

Stvar je u tome sto on vazi za "elitnog sutera", sto nije vec godinama. A to nije najveci problem. Najveci je to sto on sam nikako da se pomiri skroz sa tim. Lik ima napadacki arsenal tek nesto ispod Hardenovog, jako brz i snazan ulaz... i na jednu tekmu gde to skonta i eksploatise, slede 3 gde opet ne moze da se pomiri i na silu trazi sutersku formu a la Harden.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, uini said:

ja ne znam stvarno, sad ce delgado da misli da hocu da kenjam po lejkersima

+ kapiram da je airball moguc i kosarkasi su ljudi i sve a pj tucker je nesnosan..

 

..medjutim, meni je to sve malo depra za plej of i igraca takvog kalibra kao sto je davis. nije ga cuvao hakeem, ne mora otprilike da skoci da bi sutnuo preko tuckera i on omasi obruc za cca pola metra. pa jebo ti taj superstar status kad ne moze ni obruc da zakaci

 

mislim, znam da nije racionalno ovo sto pisem ali tako intimno osecam

 

Bez zezanja, ja mislim da im je Taker juče uterao strah u kosti, bukvalno faza vijam te psiho pogledom sve vreme koji poručuje bolje ti je da promašiš inače se vidimo na parkingu posle utakmice.

 

Štos tiče Erika Gordona i njegovog šuta, neki eye test mi govori da on kad je jedno metar, dva iza linije za tri pogađa u visokim procentima,  čak i kad je contested shot, čim se približi liniji i još ako je otvoren šut, maši jedan kroz jedan. Isto kao što Harden često maši otvorene trojke, a step back pogađa redovno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sta znam meni se i dalje cini da lejkersi imaju povoljan match-up u ovoj seriji a lebron standardno koristi prvi mec da skautira protivnika kao dok je igrao na istoku. druga utakmica ce dati jasniju sliku da li sam ipak potcenio hjustona i njihovu igru i trenutnu formu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

ja ne znam stvarno, sad ce delgado da misli da hocu da kenjam po lejkersima

+ kapiram da je airball moguc i kosarkasi su ljudi i sve a pj tucker je nesnosan..

 

..medjutim, meni je to sve malo depra za plej of i igraca takvog kalibra kao sto je davis. nije ga cuvao hakeem, ne mora otprilike da skoci da bi sutnuo preko tuckera i on omasi obruc za cca pola metra. pa jebo ti taj superstar status kad ne moze ni obruc da zakaci

 

mislim, znam da nije racionalno ovo sto pisem ali tako intimno osecam

playoff time, where amazing happens, the haters come out  :elmer:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...