Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

36 minutes ago, uini said:

 

nema teorije. rose u prajmu je bio game changer (a nije ni stigao do prajma!) 

 

zamisli samo duranta pored rosea u prajmu = titula x2

MVP Westbrook> MVP Rose. 

 

Ne moze se to tvrditi za titule. OKC je imala za rivala onaj mocni Majami. Posle toga GSW, imali su ih saci bukvalno, ali ovi povezase tri pobjede, Klej poludio u game6. Ja ne gotivim Russa, ali gurao je opasno OKC sezonu-dvije nakon sto je otisao Durant.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Drakaris said:

Mislim da je ovo sica za Bena.

Nego kako bi igrali zajedno Ben i Ejton. 

 

Sasvim je jasno da on moze samo sa centrom koji je vrhunski suter. Meni je on za Minesotu i vise nego vrh. Samo sto Vulvsi i nemaju sta drugo da daju sem prvog pika na draftu. 

 

Precenjuješ Benov loš uticaj na spejsing, čak i u kombinaciji sa peticom. 

 

 

Drugo, Deandre ima sasvim pristojan range i što je najbitnije, taj range samo napreduje.

 

 

Uglavnom, ja bih baš voleo da gledam taj Finiks.

Edited by realno *w
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

MVP Westbrook> MVP Rose. 

 

Ne moze se to tvrditi za titule. OKC je imala za rivala onaj mocni Majami. Posle toga GSW, imali su ih saci bukvalno, ali ovi povezase tri pobjede, Klej poludio u game6. Ja ne gotivim Russa, ali gurao je opasno OKC sezonu-dvije nakon sto je otisao Durant.

 

meni je to nakon sto je otisao durant definicija empty stats batice, ali rasformirana je ekipa pa ni ne racunam. pricam o wbrooku sa durantom, taj mi nije u rangu sa kratkim vrhuncem rosea, iako wbrooka gotivim a rosea jok. opet kazem, stavi duranta u tu ekipu bullsa dok je rose bio nepovredjen i imas prvaka.

 

edit

naravno, nije prvak samo pitanje dva najbolja igraca. za mene su brooks i donovan dva najgora nba trenera, ako ne racunam ove marginalce tipa fizdale

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Just now, Takeshi_Kovacs said:

iako se u nacelu slazem sa tobom, ovo gore je prilicno jednosmerno

ajd ovako, stavi 2011 rose-a u 2015 OKC i da li imas prvaka?

i uopste bolji skor nego sa kornjacom?

 

moje misljenje je da je taj rose pre svih povreda bio nesto zaista specijalno. naravno, ja sam samo batica koji gleda nba sa strimova, nisam grandfather of all knowledge, tako da treba uyeti moje misljenje sa prstohvatom soli

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, gggggggg said:

 

kako ovo

 

paul (schroeder backup), sga (dort defanzivac), -, gallo, adams (noel backup) = je jebiga, 7 legit plejof igrača = legit plejof roster. 

 

ja ih ne vidim kao neke autsajdere u odnosu na realno čudnu ekipu rocketsa 

 

uostalom, oni to i pokazuju time što igraju 7 egal tekmi. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

meni je to nakon sto je otisao durant definicija empty stats batice, ali rasformirana je ekipa pa ni ne racunam. pricam o wbrooku sa durantom, taj mi nije u rangu sa kratkim vrhuncem rosea, iako wbrooka gotivim a rosea jok. opet kazem, stavi duranta u tu ekipu bullsa dok je rose bio nepovredjen i imas prvaka.

 

edit

naravno, nije prvak samo pitanje dva najbolja igraca. za mene su brooks i donovan dva najgora nba trenera, ako ne racunam ove marginalce tipa fizdale

Nije nikako empty stats, uzeo je MVP nagradu i dovukao jednu skromnu ekipu do PO. Rekoh vec, ne moze se titula sigurati. Mozda bi i sa Roseom ispusili od GSW-a pa bi KD napustio kormilo. Ili da je KD bio u Bulse opet imas Majami kao rivala. Zajebano bas.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Povukao je Middleton lepo, a i Bruk Lopez je odigrao vise nego dobro, i opet pobeda za Heat. Janis definitivno mora da odigra bolje, i kao sto vec neko napisa tesko da ce Batler opet doci do 40 poena. Pa i Dragona moraju malo obuzdati Keejevci. Kakva je situacija sa Bledsoom, bas nedostaje ? @gggggggg  dobija li se G2 ?
 

  Sto se HOU-OKC rata tice, da primetim da Sruder cuva Hardena mozda i najbolje u ligi. Primetio sam i u jednom mecu regularne sezone, a i u ovih par meceva da mu je bas nezgodan. Nije ovde blistao u napadu u G6, ali je odradio defanzivno vrlo dobar posao. U pravu je Nakamura za Gordona, ove sezone je bas propao i Haus bolje igra od njega. Deluje stvarno Hjuston bolje, Oklahoma nekako na konopcima izvlaci i produzava seriju (i na ocigledno majstorstvo Pola) pa cemo videti sta ce biti u sedmoj.

 

  Prva runda zapada svakako dosta bogatija i zanimljivija od jedne od najgorih prvih rundi istoka ikad. Navijam za Denver veceras, i zbog prognoze a i Marej (2x clan moje fantazi ekipe) me ponovo kupio. @Nugetlija javi se bro, na pragu smo istorijskog preokreta.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

paul (schroeder backup), sga (dort defanzivac), -, gallo, adams (noel backup) = je jebiga, 7 legit plejof igrača = legit plejof roster. 

 

ja ih ne vidim kao neke autsajdere u odnosu na realno čudnu ekipu rocketsa 

 

uostalom, oni to i pokazuju time što igraju 7 egal tekmi. 

 

eh sad dort i noel legit playoff igraci. i dont think so.

 

 

9 minutes ago, delgado said:

Povukao je Middleton lepo, a i Bruk Lopez je odigrao vise nego dobro, i opet pobeda za Heat. Janis definitivno mora da odigra bolje, i kao sto vec neko napisa tesko da ce Batler opet doci do 40 poena. Pa i Dragona moraju malo obuzdati Keejevci. Kakva je situacija sa Bledsoom, bas nedostaje ? @gggggggg  dobija li se G2 ?

 

rekoh 4-0 ili 4-1. miami imao puno srece u prvoj. ovako su poceli i protiv orlanda. resava se ovo lagano u nastavku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

 

eh sad dort i noel legit playoff igraci. i dont think so.

 

izuini, dort je makar na dve tekme koje sam gledao bio jedan od ključnih igrača u sastavu, jer je zaključao hardena kao malo ko do sada

još kad zabaci i neku loptu kroz obruč to bude jako dobro

 

noel nije imao neku ulogu u duelu a i inače je backup. uradi on svoj deo posla relativno korektno. hoću da kažem, nije liability kada je u igri

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

paul (schroeder backup), sga (dort defanzivac), -, gallo, adams (noel backup) = je jebiga, 7 legit plejof igrača = legit plejof roster. 

 

ja ih ne vidim kao neke autsajdere u odnosu na realno čudnu ekipu rocketsa 

 

uostalom, oni to i pokazuju time što igraju 7 egal tekmi. 

Noel i Dort su u napadu potpuno neupotrebljivi. Oklahoma bi ubila za Austina Riversa npr da izdivlja nešto sa klupe, definicija kratke rotacije su oni. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

izuini, dort je makar na dve tekme koje sam gledao bio jedan od ključnih igrača u sastavu, jer je zaključao hardena kao malo ko do sada

još kad zabaci i neku loptu kroz obruč to bude jako dobro

 

noel nije imao neku ulogu u duelu a i inače je backup. uradi on svoj deo posla relativno korektno. hoću da kažem, nije liability kada je u igri

 

 

 

brate dort ima vece sanse da pogodi centra u glavu nego da pogodi obruc kada sutira.

 

poenta je da houston itekako ima veca imena i upotrebljivije i bolje igrace 6-7-8.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Noel i Dort su u napadu potpuno neupotrebljivi. Oklahoma bi ubila za Austina Riversa npr da izdivlja nešto sa klupe, definicija kratke rotacije su oni. 

 

jasno, dorta puštaju da šutne ali ne da se mali sportski tenk, šutira jebiga. ipak, poenta je da je on svojim def performansom na alfa-omegi hjustona vrši opasnu destrukciju najpoželjnijeg plana i tera ih na manje poželjne opcije. to je valjda bitan plejof igrač. nisam gledao sinoć doduše, možda se harden prilagodio ali zaista je impresivan na tom planu

 

noel nije ni približno bitan, pogotovo u ovom duelu ali je dobar za tih projektovanih 15ak minuta. 

 

Just now, gggggggg said:

 

brate dort ima vece sanse da pogodi centra u glavu nego da pogodi obruc kada sutira.

 

poenta je da houston itekako ima veca imena i upotrebljivije i bolje igrace 6-7-8.

 

pa sad. nije da hjuston izvan prve petorke ima neka luda imena. rivers, džef grin i doktor haus junior. igraju oni dobro i odgovara im koncept, samo nije da su sad neki cenjeni igrači

šreder-noel-bizli klupa vs grin-haus-rivers. obe ekipe igraju sa cca 8 igrača

 

kad pogledaš - to je manje više egal odnos snaga. tj hjuston bi trebalo da je jači za hardena ali se paul ne slaže a harden ne razume  : Đ

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

 

izuini, dort je makar na dve tekme koje sam gledao bio jedan od ključnih igrača u sastavu, jer je zaključao hardena kao malo ko do sada

još kad zabaci i neku loptu kroz obruč to bude jako dobro

 

 

Posto mi je Dort simpatican (slab sam na krvavokolenase, jbg) da se makar delimicno slozim sa Uinijem, i izbacim jedan funfact:

 

Lu Dort 3-point shooting this series: 18.4% (7/38 3PA)
Eric Gordon 3-point shooting this series: 18.6% (8/43 3PA)

https://www.basketball-reference.com/playoffs/2020-nba-western-conference-first-round-thunder-vs-rockets.html

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...