Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Shai je esencija kosarkaske ljepote, uzivanje ga je gledati.

 

Meni je on, naprotiv, jako naporan za gledanje. Vrlo prosječna atletika, neobična mehanika šuta koja zahtijeva mnogo i vremena i prostora, pa sve djeluje neubjedljivo i neefikasno. Ne vjerujem da je njegov plafon nešto pretjerano visok. Treba ipak priznati da je imao odličnu sezonu za jednog sophomore-a. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

U vezi potcenjivanja Luke i toga kako se osećaju navijači Kingsa, da kažem da povremeno pratim jedan forum navijača Sakramenta, pa eto malo impresija jednog malecnog dela javnosti. Cele prošle sezone se pričalo o Luki, uglavnom kroz poređenje sa Foxom i razmatranje da li je bila greška propustiti ga na draftu. Naravno, bilo je raznih mišljenja, ali, na moje iznenađenje, generalna ocena je bila da se nisu nešto zajebali niti su to Divcu posebno uzimali za zlo, u moru drugih prigovora. Cenilo se da ne bi imali dovoljno lopti za sve i da osovina Fox-Badi-Begli može da bude baš ono što im je potrebno. 

 

Da li je to bila posledica prošlogodišnje euforije izazvane boljim igrama od očekivanih, nepoverenje prema dovlačenju još Evropljana, možda su s godinama zaboravili šta znači dobra košarka ili je grožđe bilo pomalo kiselo ne znam. Nisam ni sam očekivao ovakvu Lukinu eksploziju, ali se sećam da sam se povremeno slatko smejao u fazonu da l' ste toliko slepi kod očiju. Nisam ove godine pratio šta pišu na tu temu, ali cenim da pada kolektivno lupanje u čelo.

 

................................

 

Od ostalih vesti, izvinjavam se ako je već pomenuto, pošto je danas 24. avgust (8/24, kako pišu u SAD), Lejkersi će odati poštu Kobiju i njegovoj ćerki igrajući u Blek Mamba dresovima

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Nisam imao snage. Upravo se demonstrira na terenu ono o cemu drobim celo prvo. 9 trojki, a jednocifren minus. Jos samo fali Muta na klupi.

A dobro, razumem frustraciju, ali treba biti realan, dosta ovde fali Russ.

 

Delom sto ce da odmori Hardena, delom sto ce da dobiju jos jednog korisnog igraca u rotaciji. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...