Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Nije da ne cene centre, nego ne cene nesutere 😄

 

Hjuston sad kad bi umeo da iskopa nekog centra koji povremeno zna i za 3 da sutne a da nije rupa u odbrani, dao bih im najvece sanse za osvajanje.

 

Harden, Vestbruk, Kavington, Gordon, Taker, Haus, Meklemor je vrlo dobra rotacija od 7 igraca. kada bi nasli sad pomenutog centra, ekipa bi bila zaokruzena sa 8 igraca za PO.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Laki Marvini said:

Ovo sto radi Hjuston je za mene kao ljubitelja kosarke bukvalno uvredljivo.

Dakle nije dovoljna dekadencija sa brojem suteva za 3, nego jos pride menjaju igrace da bi odgovorili imaginarnim protivnicima u finalu zapada.

Da je neke poetske pravde da ih izbaci neka Juta ili Dalas u prvom krugu PO

polako, jos uvek nije trejd rok zavrsen a postoji i byout opcija nekog centra. mozda izvuku kasnije nekog bizmrk bijomba, lena, bejnsa, dedmona, gibsona, delgisinog tristaca ili nekog 10tog.

 

ako krenu sa ovim sto imaju na ekipe koje u svojim redovima imaju jokica, dejvisa, gobera, embida slazem se da se nece lepo provesti u odbrani reketa i skoku.

 

problem sa kapelom je sto im nije donosio prednost u ranijim plejof sezonama (dosta slab ucinak u tom delu sezone) jer nema nikakvu samostalnu igru pod kosem a i vrlo je prosecan defanzivac u reketu za te pare koje su ga placali.

 

sto se tice kovingtona ni o njemu nemam neko preterano dobro misljenje ali eto verovatno zele da nesto probaju da odrade po pitanju krilnih igraca jer ici na kavaja, lebrona, janisa i dzordza sa ovim sto su imali je unapred bilo osudjeno na propast. nije ni kovington tu neki ogromni plus ali  s obzirom na suzen izbor koji imaju nije se ni moglo ocekivati neko vece pojacanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Denver je napravio trejd da im ne bi odsetali Bizli i Hernangomez za dzabe na leto. Realno, vise im se isplati da produze Granta nego bilo koga od njih dvojice.

Dobili su nazad pika prve runde i Diopa koji ima potencijala da bude solidna back up opcija na krilu. Ionako ce tu MPJ da bude starter uskoro, kad bi nasli nacin da zamene Herisa za Holideja, bili bi fenomenalni, mada nije iskljuceno da ovaj pik sto su dobili zavrsi u Memfisu za Igudalu.

 

@pepe Napier je nebitan igrac, Moris je mnogo bolji, decko ima najbolji odnos ass/to u ligi vec drugu sezonu. Verovatno najbolji back up u ligi.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Wook said:

Mislim da Denver hoce da ponudi ugovor Bealu, kad dodje vreme.

Pa ne moze da mu ponudi ugovor, jer je ovaj potpisao produzenje ovog na jos 3 godine. Mada od leta postaje dostupan za trejd, videcemo da li ce moci nesto da ponude za njega. Realno Jokic, MPJ i Marej su nedodirljivi, svi ostali mogu da odu u trejdu.

Link to comment
Share on other sites

Zasto bi Vasington trejdovao nekog od svojih glavnih igraca. Vraca se Vol, bice kompletni. Imace i vrlo dobar pik za draft (verovatno 6-7 mesto) koji ce verovatno biti iskoriscen za trejd za nekog dobrog igraca na krilu. Pojacace se uz to. Gomilu mladih igraca imaju, svasta mogu uraditi. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Ali Marej. Dali coveku 30 miliona za sta? Obican volume scorer koji izuzetno cesto upadne u ghost mode. Barton igra ozbiljniju sezonu od njega. Jeste dosta mlad, ali ja ne vidim u njemu taj neki epohalni potencijal koji svi pominju. Bukvalno stavite Lowry-a na njegovo mesto i Denver bi uzeo titulu. 

Edited by greenenvy
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kod Mareja je problem sto nije dovoljno konstantan. Ali ima trenutaka kada se zapali, bukvalno postane neodbranjiv. Plus sto je stvorio savrsenu vezu za Jokicem. Jbg, 30 miliona je previse, ali su verovatno hteli da mu pokazu da veruju u njegov napredak. Od sledece sezone, kada MPJ postane full time starter i Mareju ce biti mnogo lakse da igra.

Mnogo veci problem su 20 miliona po sezoni za Herisa, koji je postao ocajan napadac u poslednje 2 sezone,  od decka koji je izgledao kao lite Klej, postao je rupa u napadu. Pici on odlicnu odbranu, ali premalo je to za taj novac.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, greenenvy said:

Ali Marej. Dali coveku 30 miliona za sta? Obican volume scorer koji izuzetno cesto upadne u ghost mode. Barton igra ozbiljniju sezonu od njega. Jeste dosta mlad, ali ja ne vidim u njemu taj neki epohalni potencijal koji svi pominju. Bukvalno stavite Lowry-a na njegovo mesto i Denver bi uzeo titulu. 

Marej nije napredovao ni malo od prosle sezone, ovo je njegov max...opasan zajeb sto su mu dali tolike novce, dobice on sam neki mec ali nakon toga 3,4 nece da se vidi na parketu...nije konstantan i to je najveci problem a bgm i zna da mu padne mrak na oci pa da zaboravi X dugme za pas.

Edited by Stex
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, greenenvy said:

Ali Marej. Dali coveku 30 miliona za sta? Obican volume scorer koji izuzetno cesto upadne u ghost mode. Barton igra ozbiljniju sezonu od njega. Jeste dosta mlad, ali ja ne vidim u njemu taj neki epohalni potencijal koji svi pominju. Bukvalno stavite Lowry-a na njegovo mesto i Denver bi uzeo titulu. 

 

mora se nekako razumeti da većina timova, čak i kada u izgledu ima dobar sastav, nije u poziciji da baci 30milki na sto i svi ili makar pola onih koji su tu negde sa cifrom dođu da vide da li će pasti dogovor a denver sedi i bira. 

 

to može da priušti sebi možda 5-7-8 franšiza ako i toliko, ostali uzimaju vrapca u ruci, jer su solidne šanse da ostanu i bez toga, pa onda i jokić zatraži trejd i tako 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Dzamal je dobio 170 miliona, a nikad nije bio ni u konkurenciji za ol star. 

Ako se ne varam, ti si pisao da ce on uskoro da bude top3 plej u lizi.

 

Nikad mi nije bila jasna fascinacija njim, ni tad a ni sad ne vidim segment igre u kom je on elitan i ne vidim kako ce da dobaci do nekog impacta da opravda ugovor koji je dobio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Malkolm Brogdon said:

Ako se ne varam, ti si pisao da ce on uskoro da bude top3 plej u lizi.

 

Nikad mi nije bila jasna fascinacija njim, ni tad a ni sad ne vidim segment igre u kom je on elitan i ne vidim kako ce da dobaci do nekog impacta da opravda ugovor koji je dobio.

Ali sam isto rekao po davanju ugovora u julu da je preplacen, dakle pre nego sto je sezona i krenula. 

 

Dzamal nece opravdati ovaj ugovor. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jedino opravdajuci faktor sto su mu dali tolike pare je da nema sanse da dovedu nekog kvalitetnijeg playa kao free agenta.

 

murray nije toliki problem koliki je harris koji se ove poslednje dve godine totalno raspada. ubile su ga povrede i samo se nadam da ce ga nekako upakovati u trade za holidaya.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Magia said:

Ali kakve trejdove pravi Denver, nidje veze. 

Koliko dobro draftuju toliko lose trejduju. Oni su u ovom trejdu uspeli da za 2 mlada prospekta, od cega je Malik sasvim dobar igrac da dobiju Hjustonov prvi pik i KBPa. 

Vec sam pisao Nurkica su prvo bencirali pa ga trejdovali za Plamlija jebenog, Farieda takodje nisu iskoristili za trejd dok je imao kakvu takvu vrednosti.

Mareju dali 170m kao da ga je trazio svaki tim u NBA i da nisu mogli da se nagode za malo nizu cifru. Milsapa preplacuju vec 3 godine. Jedini dobar potez je dovodjenje Granta za male pare. 

 

6 hours ago, realno *w said:

Upravo to, potpuno su neverovatni. 

 

Baš juče komentarišem kako Bizli fino igra od kada ima minute, kako bi mogli, kad im na leto bude frka sa paramo, da probaju da otkače Herisa, a probaju sa Bizlijem. Razlika cca 15 miliona.

 

Džerald Grin? wtf bre..

 

****

 

 

Elem, Hjustonove šanse za titulu su pale sa dosadašnjih 5%, na 0,1%.

 

McBride koji prati nuggete veli:
NOLA dobija
M Moris
G Haris
M Plumi
HOU 2020 1st
DEN 2022 1st

 

Den dobija
Jrue Holidau
E. Moore

 

 

jrue ode na SG i to je vec upgrade. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Squabbit said:

 

 

McBride koji prati nuggete veli:
NOLA dobija
M Moris
G Haris
M Plumi
HOU 2020 1st
DEN 2022 1st

 

Den dobija
Jrue Holidau
E. Moore

 

 

jrue ode na SG i to je vec upgrade. 


Pa i da urade ovaj deal i dalje ne znaci da je ovaj trejd bio dobar. Sigurno da Malik ima vecu vrednost nego HOU 2020 1st, a tek Juancho ni za sta. 

Ali ok, slazem se da ako bi ovo uradili makar bi se koliko toliko oprali. 

Link to comment
Share on other sites

Ja kapiram da nisu uzeli vrednos za Malika i Juancha, al' opet verov pokusavaju vec nedeljama a ono naisli na tvrdo.

Poenta je da nisu hteli da ih plate po isteku ove sezone.


GH je bas stagnirao, odbrana je jos tu. Imaju brojke da kad on cuva ove alpha dogove sutiraju dosta slabije.
Napad ne postoji, a bas je obecavao posle 1 sezone.
 

Gotivan mi je skroz, al' steta sto ce ostati neki upgradeovani Avery Bradley

1 minute ago, Skyglider said:

 

 

Mislim da je Parsons zavrsio ovim svoju NBA karijeru.  A vrlo moguce i kosarkasku.

Ma kako nije, zajeban udes, basketa nije video godinama. Jbg nek batali

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...