Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Svašta ste ispisali na prethodnim stranicama, al ne da se ovaj Knicks fandome nikako. Kao kad bismo na ABA ligi pisali 70% o Krki. 

 

Nije se za sada ništa epohalno desilo u ovom trade deadlineu, niko sebi nije povećao ili smanjio plafon značajno, osim Rocketsa koje ne mogu da razumem i pored sve dobre volje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites


TJ McBride @TJMcBrideNBA
about 2 hours ago
Nikola Jokic is without comparison to me. Yes, there are players he is similar to (Bird’s versatility, Duncan’s post game, Magic’s passing vision) but his total skill set at his size is not something that anyone has ever seen before. Enjoy this.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Green23 said:

Ono kad izgubiš od Denvera, koji igra sa 7 igrača, među kojima su Dozier i Čančar. 

 

Čim se doveo u normalu, opet je krenuo sa ludačkim igrama. 

 

Zato Malone dolazi na pripreme za OI. :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, OnionKnight said:

 

Ne bih rekao da je trenutak za tako nesto. Bagley ipak igra tek drugu sezonu i zbog povreda ne moze da uhvati bilo kakav kontinuitet. Samim tim mu je i vrijednost nikad manja. Treba biti strpljiv, ipak mu je tek 20 godina. Bez obzira na guzvu, Bagley, Bjelica i Holmes ce da jedu najvise minuta na 4/5. Mozda i uhvate neki trejd za Bjelicu, spominjalo se.

Da, ali oni sad imaju Beglija, Holmsa, Bjelicu, Parkera i Barnsa. Svi mogu na 4. Neko tu gubi vrednost. Ovo ko da su im NC i Tomic sklapali tim 😂😂

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Chaos Is Me said:

Svašta ste ispisali na prethodnim stranicama, al ne da se ovaj Knicks fandome nikako. Kao kad bismo na ABA ligi pisali 70% o Krki.

 

Klošari, možda bi ti napisao stručno viđenje Šarlot Hornetsa ali bi se zagubilo u ovoj hiperprodukciji, posle se čudimo što nema više kvalitetnih forumaša.

Edited by oɹəd™
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milos 3.14 said:

Da, ali oni sad imaju Beglija, Holmsa, Bjelicu, Parkera i Barnsa. Svi mogu na 4. Neko tu gubi vrednost. Ovo ko da su im NC i Tomic sklapali tim 😂😂

 

Pa Parker je nebitan tu potpuno, ne mora ni dobiti minute. Holmes ne moze na 4. On, Bjelica, Bagley i Barnes treba da podijele 96 minuta na 4/5, s tim da Barnes uzima minute i na 3. Moze se naci i koji minut za Lena i Parkera.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bogami ako dodje i Galo nisam bas siguran da Heat nije dignuo plafon.
Pogotovo ako na 2 stranu odu JJ&Dion i Winslow koji ima neki Kawhi sukob (steta rip Winslow) sa upravom i ne igra cele godine zbog toga.
Galo i Igy ljiga su fin dodatak na vec jaku ekipu.

ocekivao sam kilvoki da uzme igudalu za potencijalne duele sa tejtumom, braunom, sijakamom, simonsom, lebronom, kavajem i pol djordjom. njima bi vise znacio jer su dosta  blizi tituli ali sta vredi kad su skrti.

 

majami je mozda sada malo blizi torontu, bostonu i fili ali i dalje ispod njih po kvalitetu - mozda ne bas ispod svih ali narocito je slabiji od milvokija i ovih sa vrha zapada.

neki epohalan iskorak mogu jedino da naprave ako dovedu olstar igraca u suprotnom ostace dobra ali ne vrhunska ekipa tj ozbiljnan izazivac na titulu.

znaci neki tops im je i dalje druga runda plejofa kao i pre ovog trejda.

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

ja sam fasciniran kako juta igra. nema veze sto gube oni su carevi. takodje indijana koju pominjes, uprkos mekmiloumnom dobro stoji. ne znam sta je sa kavaijem i polovicom, mnogo se zajebavaju u la-u. s one tamo strane, veliki su nuggetsi, igraju sa 7 igraca jer im se moze a milvoki, sta reci o toj druzini za koju zeljko obradovic kaze da ih gleda u sitne sate. 76ersi se zajebali sa horfordom, tu je salo sujeta navukao da igraju sa njim na PF. ipak zion zion ajron lajon, ma covek je novi dzordan makar u ovih 7 utakmica i ubuduce. grit n grind je sada swag and rewind ali sve je to super, dok onaj divac, kakva budala.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Stex said:

Kakav je lom od igraca Geri Heris, covek je uspeo sebe da unisti...pre godinu, dva pouzdan suter sad ne moze okean da pogodi...jedino sto mu je ostalo je odbrana, mada odbranu moze i Vrabac da igra, i takvom igracu su dali 70,80m...

 

10 hours ago, Stex said:

Ajde onda procitaj jos jednom moj post ali sada pazljivije malo, lepo sam napisao "uspeo je sebe da unisti", lepo sam naveo da je bio pouzdan suter ali se raspao nakon toga.

Nemaju povrede nikakve veze sa tim, igraci sa mnogo gorim povredama su igrali All Star level kosarku, citaj Gordon iz Hjuston ovako iz glave.

Deckic je uzeo pare i boli ga kitica da se cima za nesto vise, trojke su mu pale ispod 30% i pored toga sto je vecina iz dobrih pozicija, ne katuje toliko dobro kao pre jednostavno se ne trudi..

 

Mislim nadam se da si ironican kod poslednje recenice, zna se zasto si Milsapu dali toliki ugovor i ostalim igracima, stvarno me mrzi da kucam o tome sad u pola 5 ujutru.

 

procitao i jos uvek mi nije jasno sta si mislio pod time da su 'takvom igracu dali 70,80m'...pa ako mi mozes objasniti.

 

inace, blago tebi ako mislis da se covek tek tako raspao i da povrede nisu uticale na to.

evo ovo iz prosle sezone. 

https://www.denverstiffs.com/2019/4/8/18300804/after-an-injury-plagued-season-gary-harris-is-struggling-to-finish-at-the-rim

 

decko uzeo pare i nakon toga odigrao najbolju sezonu, bas ga bolela kitica jel tako. sad se setio tri godine kasnije da ga bole jajca za kosarku i jokica i namerno promasuje. al ih je zajebo haha

 

i kad je to eric gordon igrao all-star level kosarku nakon povreda lmao

 

 

----

bas mi je bezveze ovaj trade sacramenta. dali su dva picka druge runde da se oslobode dedmona. 

valjda nece bogdanovic produziti sa njima, voleo bih ga gledati u nekoj nba ekipi.

Edited by gggggggg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bogdan bi trebao da ide u kontedera ali samo negde gde će imati ozbiljnu ulogu, gde nije hladno da se ne prehladi za kvalifikacije za olimpijadu i da nemaju crvene dresove. 

 

Boston za sada solidno gura treba tu neki granični ol star centar do 5 miliona godišnje ali nikako da trejduju prvih 15 igrača iz rostera i pikove. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

@delgado sta cemo sad kad nam ode Igi u Majami? Koji je plan B?

 

  Pa ja ne znam sto je Jeff Green i dalje FA, koji liga ima problem sa tim deckom ? Bio je 2. najbolji igrac u Klivlendovom plejof ranu 2018. setimo se samo njegove G7 partije u Bostonu. Atletican, dobar u odbrani, jak u tranziciji, moze da pruzi velelepna kucanja a nekad ga prokenja i sut. Svakako bar mozes da ga stavis na Kawhija i nadas se najboljem. Pa i u onom izmetu od Washingtona kad su se svi ispovredjivali bio je starter i jedan od najboljih. A igrace za topli obrok & busplus.

 

    Posto je sad evidentno da nema nista od Bogdana ili tako nekog jaceg imena za ovog Indijanca sto se farba u zutokljunce, pojurio bih Jehovinog svedoka Kolisona. Odlican plej za ovo sto furaju Lakersi. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, delgado said:

Pa ja ne znam sto je Jeff Green i dalje FA, koji liga ima problem sa tim deckom ? Bio je 2. najbolji igrac u Klivlendovom plejof ranu 2018. setimo se samo njegove G7 partije u Bostonu. Atletican, dobar u odbrani, jak u tranziciji, moze da pruzi velelepna kucanja a nekad ga prokenja i sut. Svakako bar mozes da ga stavis na Kawhija i nadas se najboljem. Pa i u onom izmetu od Washingtona kad su se svi ispovredjivali bio je starter i jedan od najboljih. A igrace za topli obrok & busplus

 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...