Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

8 minutes ago, McLeod said:

Koliko li Bogdanovic misli da vredi kad odbija ovaj ugovor pitam se...

 

 

sledećeg leta neće biti previše ili uopšte ovih najvećih imena u free agencyju (računam da davis i leonard ostaju tu gde jesu) pa se tokom takvog leta obično lakše daju (veće) pare na te middle mngmnt igrače kao što je i bogdan.

 

ili će u najgorem slučaju da dobije slične novce ali u ekipi gde ima veću minutažu

 

uglavnom, verujem da je to najmanje što će dobiti

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

evo sad gledam, njegov "rookie" ugovor je cca 9 miliona po sezoni a definitivno je pokazao da može biti među 6-7-8 (u zavisnosti od ekipe) bitnijih igrača u sastavu + all round igrač ili striktno trpač, opet po potrebi

 

pitanje je koliko će dobiti, samo kažem da mislim da će imati dovoljno opcija na leto da odluči gde mu je najbolje, bilo oko novca, minuta, sastava, franšize, grada..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neće, posebno ako se salary cap smanji kao što postoje neke naznake. Ovo je taman ugovor za njegove usluge. On je u startu dobio pozamašan ugovor za rukija, za koji se nije znalo da li će moći da ga opravda (posebno Amerkianci nisu mogli to da znaju). Bogdan je sad malo žrtva Buddy Hielda i Vivekove zaljubljenosti u istoga (koji igra vrlo dobro, da se razumemo), ali on u startu nigde ne bi dobio takvu ulogu kao u Sacramentu kod Divca kao GM-a. Mislim da polako prolazi voz za ove sulude ugovore, doduše, ovaj za Jaylena Browna jeste sulud ali kao domaći mlad igrač izvanrednog atleticizma, kapiram na šta su se upecali iako je u pitanju tek malo iznadprosečan nba igrač.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Prelijep protok lopte, nema sta.

 

Aj baci zapazanja nekih timova

sha da ti kazem miki kad su odigrali tek po jedan mec za neke definitivne zakljucke  a i to sam pogledao u celini lal-lac i bos-fila snimke a nameravam od nocas hou-mil i gsw, skracene preglede jesam skoro sve  al to da ne komentarisem.

klipani su i bolji nego sto sam zamisljao jer imaju taj problem ozbiljnog kreatora na 1 i defanzivca na 5 ali hasluju za sve pare pa im jezerasi na papiru tu prednost u dejvisu nisu uspeli da prenesu na parket.   pogresnim koriscenjem, spustanjem lopte u postu kao da je ovaj karim umesto da ga koriste u pnr & pnp igri  - #vogelkrijekarte :classic_biggrin:. lebron je usao previse pasivno a moguce je da ga i stizu polako godine i da on protiv najboljih timova/igraca vise one njegove top partije nece moci ni da isporuci. #1 igrac na planeti vise definitivno nije sve dok nam ne pokaze da nismo u pravu.

 

 

- finiksu da se oduzmu bodevi i dodele kingsima za zelenim stolom a fransiza da se kazni prebacivanjem u drugu (g) ligu zbog dop9ingovanja igraca.

 

- trej je u napadu kris pol a u odbrani filip covic sto je opet dosta bolje od onog gde sam ga video u nekoj set kari ulozi rezerviste. svejedno iako je prednost koju doncic ima nad njim dosta manja nego sto mi se cinilo pred draft opet ponavljam da je debeli slovenac treba biti uzet sa tim pikom, isto mislim i dalje za divca  i njegov izbor beglija pre luke a i za sanse samo sto bi on i buker tesko igrali sa jednom loptom.

 

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad čujem vikend može da počne, to Mi je asocijacija na kucanje 3000 tiketa u smeni subotom ili nedeljom, užas 

 

 Včrs u 4.30 lal utah al ako sam prva sutra iz današnje druge ništa od gledanja . Još 1 zaeban rival , nadam se da ćemo odneti pobedu . Treba koristiti Dvajta i gija da se kolju sa goberom. 

Link to comment
Share on other sites

Otpisivanje GSW posle jednog poraza je bas ono... sta reci onda za Lejkerse recimo, i oni ce opet da izduvaju za plejof? Verovatno nece moci da se bore za titulu, ali da nece uci u plejof je bas preterivanje. Sami Kari, Dandjelo i Grin su sasvim dovoljni za to.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, McLeod said:

Otpisivanje GSW posle jednog poraza je bas ono... sta reci onda za Lejkerse recimo, i oni ce opet da izduvaju za plejof? Verovatno nece moci da se bore za titulu, ali da nece uci u plejof je bas preterivanje. Sami Kari, Dandjelo i Grin su sasvim dovoljni za to.

Nece Lejkersi i ove izduvati za PO. Dovesce se laznom kralju jos neki allstar ako zatreba za PO😁

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bobby Axelrod said:

Ne kapiram sta je FO radio kad je popunjavao roster.Evans,Pul,Spilman,itd.Mislim nigde nekog jeftinog veterana ili dva za malo ozbiljniju klupu?

 

 

Hoce da im daju jedno leto odmora, posle svih ovih godina. Ispraznili su se i mentalno i fizicki. Klej se nece vracati ove sezone. Nema ni potrebe.

 

Ove godine ce proveriti sta valja od tih klinaca.

Edited by Wook
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto je toliko tesko shvatiti da nisu hteli ostati praznih ruku nakon odlaska duranta i uradili su najbolju (i jedinu) mogucu stvar da bar nekako dovedu nekog igraca. ne bi bio dobar posao da pocnu novu sezonu u novoj areni sa rosterom koji ima mozda 35 pobeda u sebi.

 

pre neki dan izasla vest da ce thompson propustiti citavu sezonu sto gotovo znaci da se vec sada predaju za ovu sezonu i pripremaju se za sledece. a do tada ko zna sta ce se desiti. tradovanje russella ce biti vrlo lako izvesti ako zele i kada budu imali najbolju ponudu.

ne bi me cudilo da shut-downuju curryja tamo negde u nakon all-stara sa nekom fantomskom povredom necega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...