Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

50 minutes ago, Ječmendo said:

Kakva šuterska rapsodija Grumenja! :Hail:

 

A za Budenholzera bi možda bile zanimljive večerašnje minutaže iz meča TOR-BOS: Siakam 46, VanVleet 45, Lowry 44, Tatum 43, Smart i Kemba 41. 

 

Bas sam o ovome razmisljao, Nurse je osetio da se serija lomi i maltene nije izvodio 3 najbitnija igraca.

 

Jedva su dobili i ovako kamoli da su morali da trpe po 10 minuta svakog degena za kojeg se uhvate na klupi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo 4 poena izgubio Denver ovu cetvrtinu sto je fantasticno u odnosu na ono sto su igrali. U napadu srljanje, u odbrani dozvoljavaju previse ofanzivnih skokova i trebalo bi cvrsce da igraju. 

Mora se Jokic pojaviti u poslednjoj cetvrtini, u ovoj trecoj je bas bio neprimetan posle nerealnog prvog poluvremena.

I Klipersi igraju ocajno ceo mec, mislim da bi ih druge ekipe vodile 20+ pred poslednju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Najlošija Kawhieva partija u poslednje vreme. 

 Mozda ali bukvalno svaki sut mu je bio contested. Harris i Grant igraju strasno dobru odbranu na njemu. Teraju ga na mnogo suteva koji su metar ili dva dalje od kosa u poredjenju sa sutevima koje je imao prekjuce. Jedonstavno za sada uspevaju da ostanu ispred njega kad krene u iso.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko to sve lepše izgleda, ne samo kada je Jokić na terenu, nego kad je baš i lopta kod njega. Za 3 minuta 2 poena, 2 asistencije i još 2 kreirane otvorene pozicije koje su ovi promašili. Mareja je Dok potpuno izbacio iz igre sa ovim iskakanjem kod pika.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...