Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

19 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Realno, ko ne bude gledao Atlantu pesak mu u oci, zaba mu u gace, zmija mu za vrat

Jel' isto vrijedi i za naše večeras 😁

52 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

O jebo vas ker onaj ruzni, u 3am tekmu da stavite, najgori termin u istoriji termina!!

Ja navijam sat. Nema šanse da propustim ovo 🙂

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Pa nije kao da nije vidjeno da ce biti prevara i pre drafta. Druga ruki godina. Sam na prvom sutu masi trojku, pa zatim je na drugom je odigrana i neka nazovi odbrana i on masi ceo kos. lol

 

Ono o cemu Niksi trebaju da brinu kako da sutnu Rendla u pedu i stvore vecu minutazu za Topina.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Miki28 said:

@delgado dubina ove sezone ce biti glavno oruzje u regularnom dijelu sezone. Ozb ce se racunati na THT👌

 

 

 

  Ima basketa u THT, videlo se to kad je dobio na kasicicu sansu u plejofu. Bice minuta za nejga ove sezone.

  Predsezona pocela pobedom nad gradskim rivalom, 3. pobeda u nizu, lijepo lijepo

Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2020 at 11:14 AM, zorex said:

Navikao sam svašta da čitam po temi, ali stvarno odjednom PG postade neki teletabis, a ne čovek koji je pre 2 godine bio 3. u mvp glasanju. Mislim da ima blokadu koja je nastala posle povrede ramena i nekog pritiska koji je natovario da mora da bude neki mamojeb. Ako bude zdrav, najmanji je on problem Klipanima. Ima igru koja može jako fino da stari.

 

U ostalim vestima, ko bi rekao, već kreću tekme. Baciće se pogled malo na Atlantu, ali i na Detroit, živ nisam da vidim šta te legende planiraju ove sezone. 

 

 

 

Teletabi. Slovo I na kraju, a ne S.

Teletabis je mnozina. Godinama ovo govorim.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

gledao sam samo hajlajce, meni ovo iygleda kao vrlo korektan sut u najmanju ruku

 

 

edit hoću da kažem, ne bih ja tu ništa dirao kad već ulazi. plus ima i solidno brz izbačaj a na njegovu visinu ni nema potrebe za nekim većim lukom pri šutu

 

edit pt2 makar na ovim ubačenim primerima mu je šut takođe vrlo konzistentan. e sad trebalo bi videti veći uzorak i jednako važno promašaje

Edited by đubrivo.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Barkley#34 said:

Meni deluje da mu je lopta dosta nisko i ispred što mu može praviti problem kad je jača odbrana, teže će mu biti da se namesti.

 

šta znam, dečko ima 213 cm, tako bar gugl kaže. uz pominjani quick release, ne vidim ja previše problema, osim kad se sretne sa durantom  ( :

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...