Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

6 minutes ago, Miki28 said:

Nema, otisao je najveci ugovor u mogucem trejd paketu. Dobar je Sroder, taman da vuce 2 unit. Sad bas citam, sa ovim Lejkersi dobijaju full MLE i tu bi mogli da uklope Ibaku 

 

Šta misliš Miki, još Ibaka i Galo i to je to? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Moje je misljenje da Ibaku nema teorije da dovedu. Jos je u sjajnim godinama,Ima 31. godinu, jurice jos jedan 75/4 ugovor.

Moguce mada uvijek postoji sansa da ce jurit prsten.

1 minute ago, Čvarkov said:

 

Šta misliš Miki, još Ibaka i Galo i to je to? 

To bi bilo odlicno, onda su pokrili visoke pozicije sa tom dvojicom i potpisom Dwighta a postoji sansa za obojicu uz odlican rad FO. Proslo ljeto smo cekali Kawhija dugo i krpili ali ovaj put idu od starta agresivno da sklope tim sto ranije. To mi se svidja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ta'veren said:

Pa da, LeBron ce da mu ubije i ovo malo samopouzdanja sto ima pa ce da levitira po ucinku izmedju Kuzme i Denija Grina.

zato i sutiramo kuzmu i deni boja na razlicite strane amerike da povecamo degroznom asimptote.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Znaci Sruder za 28. pika, a Danny boy za sad ostaje kod nas. Svidja mi se da dovedemo Srudera. Rondo je picketina ako ode

Vrvt nije Shams siguran za Danny vec su u opciji jos neke kombinacije ali Danny je naociglednija. Jedino sto je sigurno to je Sroder i pik Lejkersa a ovo ostalo moze biti do ukljucivanje jos nekog tima ili direktno Danny+pik za Srodera ili neka druga kombinacija, vidjecemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

"Veteran center Kosta Koufos is hoping to return to the NBA, and the Cavaliers are a possible destination, according to Chris Fedor of Cleveland.com. Sources tell Fedor that several teams have reached out to Koufos’ agent."

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Hvala im svakako (ako do tog trejda dodje). Srudera sam uvek cenio, a prosle sezone je napravio iskorak vise. Jedan od boljih slashera sa pozicije 1, veoma dobar midrange suter i solidan 3pts suter - napravio je tu solidan napredak. Iznadprosecan startni plej, rekao bih. Rondo je stvarno cavuljina opasna ako ode, posle one izjave gde hvali Kinga, kao rekao sam sebi ako nadjem igraca kao sto je Lebron, mozemo do titule ili tako nesto. Lakersi su mu pruzili dom u poslednje 2 sezone gde je bio sav raspadnut od povreda i zardjao, dobio je i prsten, stvarno nemam reci za moral tog lika ako nas napusti. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado svakako nema potrebe i za schroderom i za rondom

 

mislim, u plej ofu je rondo kralj ali ima i 34 godine, svakako vam je ovaj poklon thundera (ako je zaista green plus 28. pik) bolji i za regularnu sezonu i sigurniji za zdravlje u plej ofu. kontam da će lebron ionako gledati da se šteka na većini tekmi koje mogu da se dobiju bez njegovog cimanja

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

Hvala im svakako (ako do tog trejda dodje). Srudera sam uvek cenio, a prosle sezone je napravio iskorak vise. Jedan od boljih slashera sa pozicije 1, veoma dobar midrange suter i solidan 3pts suter - napravio je tu solidan napredak. Iznadprosecan startni plej, rekao bih. Rondo je stvarno cavuljina opasna ako ode, posle one izjave gde hvali Kinga, kao rekao sam sebi ako nadjem igraca kao sto je Lebron, mozemo do titule ili tako nesto. Lakersi su mu pruzili dom u poslednje 2 sezone gde je bio sav raspadnut od povreda i zardjao, dobio je i prsten, stvarno nemam reci za moral tog lika ako nas napusti. 

pa ako ga plate nece on nide ali verovatno nije lejkersima u interesu da idu iznad veteranskog minimuma. veliki je rizik rondo i ovaj njegov bljesak ne treba da bude pravilo. 2-4kk je prava mera u ovom periodu karijere. ovo sto kruzi internetima da trazi 9kk je ludost. nek mu trziste odredi cenu a lejkersi nemaju interesa da ga jure za tu lovu. bice drugih ring cejsera.

u slucaju da rondo ostane onda sreder moze da se tapne dalje sa nekog bas ozbiljnog igraca. gledam sad ako bi rondara ostao ladno bi kuzma i sreder bili vrh paket za dobrog sutera. 

 

hvala bratu rondari za poslednji plej of. posle poslednje povrede nisam ocekivao nista od njega kao ni od bredlija a rondo je bio skroz ok. 

 

pored puta. bredli ima plejer opciju za 5kk dolara. jebem li ga sta moze da se uzme za te pare ako zapali?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, đubrivo. said:

@delgado svakako nema potrebe i za schroderom i za rondom

 

mislim, u plej ofu je rondo kralj ali ima i 34 godine, svakako vam je ovaj poklon thundera (ako je zaista green plus 28. pik) bolji i za regularnu sezonu i sigurniji za zdravlje u plej ofu. kontam da će lebron ionako gledati da se šteka na većini tekmi koje mogu da se dobiju bez njegovog cimanja

Slazem se. Rondo za vet minimum je no brainer ali za vise, ne hvala.

Sad je bitno da se dovedu igraci koji ce iznijeti veci dio tereta u regularnom dijelu jer ne ocekujem vise od 30-32 min za Lebrona a koji ce znaciti u plejofu. Sroder je bio igri za 6tog igraca godine, to treba Lejkersima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

nije mi bas najjasniji ovaj trejd iz ugla thundera

 

Hoce Presti da ocisti sve sto moze, ocigledno krece ispocetka i to od nule skoro. Uvaljace sad Paula, uzece mladjeg igraca na neuporedivo more friendly ugovoru, Adams i Green su slobodni agenti narednog leta. Resice se svakoga ko bi mogao da im ugrozi tenk. U upucenijim krugovima se prakticno zna da su ovako rano zaljubljeni u Cadea i da samo cekaju da se potvrdi igrama na Oklahoma Stateu. Presti u ruci drzi bruku pikova i veruju da ce lako napraviti kombinatoriku da ga se docepaju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lejkersi ce imati bolji sastav ove sezone i u nju ulaze kao prvi favorit za trofej. uigraniji su i ako dovedu par lovaca na prsten na ovaj vec potvrdjeno jak kolektiv mogu da sa ozbiljnim sansama krenu po repeat.

 

sto se tice hardena i netsa cini se da postoji interes dve strane da se ovaj preseli u bruklin. na potezu je hjuston koji se za sve pita  i da li ce ga uspeti nagovoriti da ostane ili ako i rese da ga trejduju ponuda netsa bude ta koja ce ih zadovoljiti. fila u teoriji ima jaci adut sa simonsom ili embidom u trejdu ali cini se da je harden bas zagrizao za netse. to mu je objektivno i najbolja sansa da dodje do prstena i boljeg statusa u istorijskim udzbenicima.

 

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Ovaj trejd Schroedera u Lakerse treba da ispita finansijska policija, nema nikakve logike za OKC osim da pomognu Lakerse. 

presti igra 6d sah. pomogne lejkersima da uzmu titulu, klipersi puknu i izvise za kavaja i pg -a na kraju godine, padnu u narednim sezonama u lutriju i pikovi klipersa koji su sada u oklahomi postanu nemerljivo vredniji. :default_coffee:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...