Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Kakav je papi ovde, isti neymar

 

 edit : Ako je SacramentoL na rasprodaju, daj vamo Bogdana ako nas napusti Kentavious. Bradley je cak i bolji igrac od Kaldvela, a nije igrao u bubbleu, Bogdan ima veci value zbog suta za 3 i plejmejkinga. 

 

   A i srpski novinari bi bili srecni da Bogdan i LeBron zajedno pobedjuju. Uvek sam gotivio vise Bogija od Jokica. DOdji Bogi bro u najlepsi grad na svetu.

 

 Kenta hoce veci kes, al ako napusti LA videce se koliko je shupalj kad je igrac van sistema.

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Drakaris said:

Meni je bilo smesno juce kada su rekli da Kuzma ocekuje veliki i dugorocan ugovor.

 

Kuzmu moraju sada da isutiraju kako znaju i umeju. Evo taman za Bogdana.

Zar Kuzmoni nije rekao da bi svuda bio starter sem u Lejkersima?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AgroLaki said:

Zar Kuzmoni nije rekao da bi svuda bio starter sem u Lejkersima?

al' kad bismo se salili.

 

Nije neki bog zna kakav plan Kingsa i ovako spadaju u TOP3 najgore ekipe na zapadu, pa ce to tankovanje ici lagano, ostalo odredjuje lutrija. Interesuje me kakav ce ugovor dati Foksu, da li se ide na max. Verujem da ce sledeca sezona dati odgovor.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AgroLaki said:

 

Ako Bogdan ode, ne vidim zasto bi Badi isao posto mu se otvara pozicija startera, pa jos tankovanje, budzenje brojki Fox-Hield-MB3.

 

bogdan je RFA, daklem nije baš da kontrolišu njegov ugovor. trebalo bi neki sign n trade da naprave da bi ga uvaljali nekome

u tom smislu, hield-o je lakši za napraviti biznis a bogdana pustiš da dobije ponude pa ili matchuješ ili jok. ako ti se isplati da matchuješ, možeš valjda da ga uvaljaš i tokom sezone, ne znam doduše da li po pravilima to moze tj koliko mora da se ceka

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Drakaris said:

al' kad bismo se salili.

 

Nije neki bog zna kakav plan Kingsa i ovako spadaju u TOP3 najgore ekipe na zapadu, pa ce to tankovanje ici lagano, ostalo odredjuje lutrija. Interesuje me kakav ce ugovor dati Foksu, da li se ide na max. Verujem da ce sledeca sezona dati odgovor.

Al ce Fox da privatizuje loptu na max ove sezone😂

Samo nekako Bogdan da zavrsi u Lejkersima

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

 

 

Quote

The Paul/Suns thing, from what I’m told, is very real. Talks have advanced past preliminary stages, and there is already discussion of this expanding to a four-team deal involving the Clippers and Mavericks. The names I’m hearing are Kelly Oubre, Ricky Rubio, Landry Shamet, and Dorian Finney-Smith, plus a few others, with the 10th and 18th picks changing hands.

 

johnatan macri.

Link to comment
Share on other sites

Uf, ko ce docekati da krene off-season

Ako ne mere Bogi u LA (posto vidim da Kee hoce da uzme njega i Harrisona Barnesa) , onda moze i Buddy prangija. Zanimljivo je i sta ce Lakersi odraditi sa Dionom, u plejofu nije igrao, ono malo u seeding games je pokazao da ima neke kosarke u njemu. Moze da bude okej da ulazi pomalo sa klupe.

 

   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ne bih da se samokvotujem, ali napisah relativno skoro da sam ubedjen da nas ceka nikad vise trejdova

 

ja sam mislio da ce trejdova biti na dedlajnu a da ce sada biti mirno zbog manjka vremena u offsezoni i male fleksibilnosti u capu 26 timova. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...