Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

denver kruti nude empidžeja za simonsa, svi se smeju.

 

šalu na stranu, smiriće se MPJ, ćale će da popizdi, da se preračuna, da ukapira da mu je ovo verovatno jedina šansa da mu sin dostigne ozbiljnu karijeru - uzeli su ga kada niko nije hteo, opravili su ga prilično dobro, ima relativno malu konkurenciju u timu na svojoj poziciji, glavni igrači u ekipi nemaju problem sa dodavanjem lopte, nema neke tunnell vision Klarksone i slično... Biće ovo sve ok, dečko je samo nabio sebi pritisak za sledeću utakmicu, a skinuo sa Maloumna. 

Edited by freethrow
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

MPJ je očito naloženi klinja (stoga prerano za okarakterisati ga kao retarda, mada ona frizura mu ne ide u prilog) ali trenutnim skillsetom više vuče na nekog Wigginsa, Rudy Gaya nego na gamechangera pa bi bilo dobro da dobije jednu vaspitnu.

 

Nisam gledao sinoć tekmu, znao sam da je Kawhi rešio da uđe u beast mode.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Ni ja ne kapiram ali ovaj novinar okacio kao potvrdu ovih rijeci MPJ, presmijesno. 

Mali je umislio da je neko i nesto umesto da se suta u dupe sto igra sa najnesebicnijim igracem u ligi.

 

 

 

Mali je nezreli debilko (jer uopste prica o tim stvarima sa medijima), ali mislim da nije zlonameran.

 

Odgledao sam ceo intervju, i ono sto zapravo kaze MPJ je da su Klipersi provalili Jokic-Marej duo igru i da ne mogu da ih pobede a da se ne ukljuci jos igraca Denvera u igru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda je MPJ malo i u pravu. Jedini pored Jokica koji zna nesto uraditi u napadu. Dzamo raspad, ne znam sta ga muci, ali imam osecaj da ce godinama unapred da se vadi na seriju sa Jutom. Od 4 utakmice, samo je jednu odigrao dobro. Dobro je da su prosli, da se vide nekvaliteti Dzamala. 

 

Malo je smesno da Moris ili Grent uzimaju slican broj suteva kao Porter. Posebno u ovoj utakmici gde je on napadacki proradio. Ne vidite koliko je puta Dzamal izbegao da da loptu Porteru dok je ovaj sam kao duh. Ko ne bi popizdeo. 

 

Ono sto je sigurno jeste da ce Porter biti ol star igrac i minimum TOP20 u renkingu. Kada on ovako u ruki sezoni probija odbranu Klipersa, sta ce li biti u prajmu. Sto se tice odbrane, popravice se sigurno, iz aviona se vidi da mu mnogo iskustva fali, a ima i telo to da pokrije. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Chaos Is Me said:

MPJ je očito naloženi klinja (stoga prerano za okarakterisati ga kao retarda, mada ona frizura mu ne ide u prilog) ali trenutnim skillsetom više vuče na nekog Wigginsa, Rudy Gaya nego na gamechangera pa bi bilo dobro da dobije jednu vaspitnu.

 

Nisam gledao sinoć tekmu, znao sam da je Kawhi rešio da uđe u beast mode.

Ovo.Vigins je za klasu veći talenat,sam vrh po talentu,ali isto nema taj potreban mentalitet.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

Osim sto su Vigins i MJP na potpuno razlicitim stranama tog spektruma.  Wigins je lelemud koji je dozvolio da ga usere Butler sa ekonomom, Dengom i 3 prodavaca kokica.

Da Vigins ima 50% arogancije i samopouzdanja kao ovaj ko zna gde bi mu bio kraj.
Sto se tice MJP ovaj mentalitet nije pogresan u startu, svi veliki igraci su takvi

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Magia said:

Jel zna neko kada krece finale Istoka a kad finale Zapada?

Hvala unapred.

 

Sto pitas , da neces mozda da ides da gledas utakmice.

 

https://www.nba.com/key-dates

 

1 hour ago, L0shMi said:

Ja od kako mi Buddy doneo titulu na 2k20, ne mogu da se složim sa slikom iznad. emoji14.png

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 

 

Zeljko Panticu ti li si ?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

to se tice MJP ovaj mentalitet nije pogresan u startu, svi veliki igraci su takvi

Ali nisu svi sa takvim mentalitetom veliki. :wink2:

 

25 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Wigins je lelemud koji je dozvolio da ga usere Butler sa ekonomom, Dengom i 3 prodavaca kokica.

Naravoučenije: Ne čitati ovakav post dok grickaš nešto, udavićeš se. :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Portera sigurno vrijedi istrpjeti par godina. Dobitak moze da bude ogroman, a rizik uopste nije veliki. Vidi se na prvu da on ima urodjeni talenat za zabijanje. Lik od 210 sa takvom tehnikom suta i motorikom je za mene unikat. Imas osjecaj kad udje u sut da bas nista ne zavisi od igraca koji ga cuva. Sad samo ostaje pitanje koliko ce on taj talenat valorizovati u kvalitet, koliko ce donijeti dobrog svojim ekipama. Vigins sigurno nece postati, ima bolji karakter, a realno suterski je mnogo bolji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...