Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

50 minutes ago, Ječmendo said:

Kakva šuterska rapsodija Grumenja! :Hail:

 

A za Budenholzera bi možda bile zanimljive večerašnje minutaže iz meča TOR-BOS: Siakam 46, VanVleet 45, Lowry 44, Tatum 43, Smart i Kemba 41. 

 

Bas sam o ovome razmisljao, Nurse je osetio da se serija lomi i maltene nije izvodio 3 najbitnija igraca.

 

Jedva su dobili i ovako kamoli da su morali da trpe po 10 minuta svakog degena za kojeg se uhvate na klupi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo 4 poena izgubio Denver ovu cetvrtinu sto je fantasticno u odnosu na ono sto su igrali. U napadu srljanje, u odbrani dozvoljavaju previse ofanzivnih skokova i trebalo bi cvrsce da igraju. 

Mora se Jokic pojaviti u poslednjoj cetvrtini, u ovoj trecoj je bas bio neprimetan posle nerealnog prvog poluvremena.

I Klipersi igraju ocajno ceo mec, mislim da bi ih druge ekipe vodile 20+ pred poslednju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Najlošija Kawhieva partija u poslednje vreme. 

 Mozda ali bukvalno svaki sut mu je bio contested. Harris i Grant igraju strasno dobru odbranu na njemu. Teraju ga na mnogo suteva koji su metar ili dva dalje od kosa u poredjenju sa sutevima koje je imao prekjuce. Jedonstavno za sada uspevaju da ostanu ispred njega kad krene u iso.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko to sve lepše izgleda, ne samo kada je Jokić na terenu, nego kad je baš i lopta kod njega. Za 3 minuta 2 poena, 2 asistencije i još 2 kreirane otvorene pozicije koje su ovi promašili. Mareja je Dok potpuno izbacio iz igre sa ovim iskakanjem kod pika.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...