Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, gggggggg said:

 

ja pre nekoliko nedelja rekao da je su kg i duncan tu negde i vise njih skocilo na mene i rekli su mi da vise nikada ne napisem nista na forumu dok se ne izvinim.

Iskreno prime KG mi je bolji igrac od prime TDa. Brutalan brutalan igrac koji bi u danasnjoj kosarci bio nestvaran monstrum. Imao je losu srecu da ga je zapala idiotska fransiza za razliku od Tima koji je odmah na startu dobio Popa i Robinsona kao mentora. Na ATG listama nema sumnje da je TD dosta ispred ali cisti individualni kvalitet je po mom misljenju na strani KGa. Kompletnijeg visokog igraca u zivotu nisam vidio. 

Link to comment
Share on other sites

KG je valjda jedini igrač u istoriji lige koji je u svim statističkim kategorijama u top 50 ikada (da, i u asistencijama). To je stvarno impresivno. Ipak, Duncan je imao nešto nemerljivo statistikom, bio je najbolji saigrač u istoriji lige među tim superstarovima. Pop je i sam pričao da je u principu Duncan od njega napravio trenersku veličinu mnogo više nego što je on od Tima napravio igračku gromadu. Duncan jeste imao i Robinsona i Parkera i Manua itd, ali mnogo više su oni imali njega, ako me razumete. KG je bio možda impresivan talenat, ali Tim je u drugoj kategoriji - on je gigant košarke, ne samo na osnovu talenta.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

frankie, moje odraslo dete. jel misliš na aktivne? 

 

borderline allstar:

jrue, booker, mitchell, middleton, tatum 

 

plus 

brogdon, jaren jackson jr, SGA, rj barrett 

edit i wendell carter jr

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

frankie, moje odraslo dete. jel misliš na aktivne? 

 

borderline allstar:

jrue, booker, mitchell, middleton, tatum 

 

plus 

brogdon, jaren jackson jr, SGA, rj barrett 

edit i wendell carter jr

 

Odličan izbor, meni su isti ti super minus Midlton i Brogdon. Ja iz nekog razloga jako volim glavatog Erica Gordona, pakao napadač al nije među ovim najvećima.

 

17 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ricky Rubio, Alex Caruso, Lonzo Ball neki top 3 otrprilike. 

 

Bold mamba može, al ovu drugu dvojicu baš prezirem. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se nekako najvise fokusirao na likove koji vaze za dobre timske igrace, nijesu to nikakve zvijezde, ali rade svoj posao dobro, imaju pretezno pozitivan uticaj na rezultate svojih ekipa. Tu je i neka grupica igraca od kojih se nije skoro nista ocekivalo, a oni su napravili ili su na putu da naprave dosta fine karijere. Tu je i par ljudi koji su blizu all-star statusa.

 

Ima tu svega:

 

Daniel Theis

Jarret Allen

Spencer Dinwiddie

Joe Harris

Caris LeVert

Seth Curry

Delon Wright

Monte Morrris

PJ Tucker

JaVale McGee

Ivica Zubac

Dilon Brooks

Jae Crowder

Tyler Herro

Kendrick Nunn

Malik Beasley

Jrue Holiday

Josh Hart

Mitchell Robinson

Jonathan Isaac

Aron Baynes

Josh Richardson

Malkolm Brogdon

Nemanja Bjelica

Richaun Holmes

Patty Mills

OG Anunoby

Thomas Bryant 

SGA

 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, uini said:

frankie, moje odraslo dete. jel misliš na aktivne? 

 

borderline allstar:

jrue, booker, mitchell, middleton, tatum 

 

plus 

brogdon, jaren jackson jr, SGA, rj barrett 

edit i wendell carter jr

jel si namerno zaboravio mela? :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Odličan izbor, meni su isti ti super minus Midlton i Brogdon.🙂

 

kad gledam brogdona, imam utisak kao da mu je svaki potez najlogičniji i najbolji mogući. plus ponekada izgleda kao da igra šah i predviđa 3 poteza unapred.

vrlo limitiran igrač u poređenju sa kremom lige ali nekako taj IQ šije.

 

verovatno je nešto od toga i moja percepcija kada gledam (sve je moja percepcija lol ali cenim da nije baš sve tako idealno).

Link to comment
Share on other sites

Brogdon je vrhunski sidekick igrac, jedan od najboljih u ligi. U Indiani je dobio vecu ulogu nego u Milvokiju, najvise zbog izostanka Oladipa koji je projektovan kao prvi igrac ekipe. Prvi dio sezone je bas gazio, bio je all-star nivo. Kasnije su uslijedile povrede i pad u kvalitetu igre. Nema bas toliki kvalitet da budu prvi igrac neke jake ekipe, ali zato kao 2-3 opcija je idealan. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

. Nema bas toliki kvalitet da budu prvi igrac neke jake ekipe, ali zato kao 2-3 opcija je idealan. 

 

za mene treći igrač ekipe nije sidekick

 

inače, ne verujem da brogdon može više od toga, tj slažem se da je sidekick - idealno 3 do 4 igrač rostera. ako može i peti :lol_2:

2 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Covingtona sam zaboravio, strava je igrac. Bolje je da je onaj tupan Myers uzeo njega, nego mrtvog Viginsa.

 

covington ima užasnu istoriju povreda, da je zdrav veći deo sezone, možda bih se složio

 

mada, ako mi nešto ide na pimpek, to je ta 3&D pomama

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...