Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Fade away s jedne noge u stilu Dirka! :Hail::Hail::Hail:

 

Harris je bez obzira na očajnih 0-13 iz igre odigrao odličnu završnicu, pogodio važna bacanja, imao 8 skokova od kojih i onaj najvažniji nakon promašaja Conley-ja, podijelio je 5 asista, imao ukradenu loptu u važnim momentima i ono najvažnije - Mitchel je bio non factor večeras. Poslije Jokare ima najbolji plus-minus u timu. Ima on pozitivan stav, doći će jednom i taj šut...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Realno sada je Bizli bolji igrac od njega, ne znam sto su Bizlija uopste trejdovali.

Zato sto je RFA. Zato sto je veoma siromasan market za RFA/FA na leto. Zato sto je potpisao sa Rich Paulom. Zato sto ce zbog svega toga da dobije minimum 15 miliona po sezoni a verovatno i vise od nekoga a Denver te pare nema ni priblizno. Pritom, ako su svi zdravi nece videti mnogo minuta u playoffu, mozda ne bi uopste igrao, preduboki su jednostavno. Izvukli su pik prve runde i par igraca koji mogu da budu materijal za neki trade na leto + KDB koji ce biti sasvim ok opcija za 7-10 minuta sa klupe. Meni nije jasno zasto ljudi misle da je Denver lose prosao, prosli su sasvim dobro. A mozda bude jos neki potez sa njihove strane u narednih 24 sata.

Edited by Radalek
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Radalek said:

Zato sto je RFA. Zato sto je veoma siromasan market za RFA/FA na leto. Zato sto je potpisao sa Rich Paulom. Zato sto ce zbog svega toga da dobije minimum 15 miliona po sezoni a verovatno i vise od nekoga a Denver te pare nema ni priblizno. Pritom, ako su svi zdravi nece videti mnogo minuta u playoffu, mozda ne bi uopste igrao, preduboki su jednostavno. Izvukli su pik prve runde i par igraca koji mogu da budu materijal za neki trade na leto + KDB koji ce biti sasvim ok opcija za 7-10 minuta sa klupe. Meni nije jasno zasto ljudi misle da je Denver lose prosao, prosli su sasvim dobro. A mozda bude jos neki potez sa njihove strane u narednih 24 sata.

Denver je dobio pik prve runde i dobre filere, mogu mrtvi ladni da cekaju leto. FA ce biti los, sve ce se svoditi na trejdove, a oni ce imati sta da daju

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LayupFromTheMidget said:


Ali koji ce Divcu kurac i Len i Parker, cudo nije nasao 3 tim (Hjuston) da posalje 1 od 2.
 

 

4 hours ago, LayupFromTheMidget said:



Mene Divac vise brine, ajde Len moze da bude backup Holmesu ali gde planira Jabarija pored Bagelya/Bjelice i barnesa. Ali dobro barem je izasao iz ovog negativnog ugovora Dedmona.

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...