Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Just now, OnionKnight said:

Imace GS sad na draftu vjerovatno dva top 10 pika. Bas me zanima sta planiraju sa tim. Nemaju bas ugovora za trejdove.

Zasticen pik, ne kazu do koliko

3 minutes ago, oɹəd™ said:

Eto Hjustonu Caboclo na 5

Ovo mozda znaci da stize TT, ili Wood.

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram ovu kuknjavu, kao da je nekome u Golden Stejtu u poslednje vreme padala vrednost a ne što su od svih mogućih izvlačili maksimum... sve i da ispadne loš projekat sa Viginsom uvek će moći da ga uvale nekom očajničkom timu koji bi probao sa njim kao Krka iz Novog Mesta npr. za nekog veterana sa kraćim ugovorom i nekim kasnijim pikom što bi i dobili maks iz ovog dila. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vigins im nece kvariti igru i protok lopte kao durent. 😛

 

zaista nejasan trejd iz ugla gsw-a jer iako ne cenim preterano rasela opet je dosta bolji i upotrebljiviji igrac od viginsa. igraca koji je imao solidnu vrednost zamenili su sa nekim koga niko nece pa cak ni jedna bezvezna minesota.

vrhunski potez timbervulvsa da su za preplacenog viginsa doveli granicnog olstar igraca i koji se dosta bolje dopunjuje sa taunsom.

inace sto se tice ovog drafta i pikova sve najave su da je u pitanju vrlo tanka draft klasa, tako da ce izbor na njemu biti poprilicno suzen.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, oɹəd™ said:

sve i da ispadne loš projekat sa Viginsom uvek će moći da ga uvale nekom očajničkom timu koji bi probao sa njim

 

da kao sto je i minnesota mogla tako lako da ga trejduje...

 

a ako bude raspad i u gsw sa sve kerrom, curryjem, thomsponom i greenom, tek onda ce mu cena biti nikad gora. 2 tima gde je bio uzas. a i ugovor mu je dovoljno dugacak da ga drugi timovi prosto ne zele.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

 

da kao sto je i minnesota mogla tako lako da ga trejduje...

 

a ako bude raspad i u gsw sa sve kerrom, curryjem, thomsponom i greenom, tek onda ce mu cena biti nikad gora. 2 tima gde je bio uzas. a i ugovor mu je dovoljno dugacak da ga drugi timovi prosto ne zele.

Isekao si post na šniclice tako da bi mi odgovorio na nešto što nije suština onoga što sam napisao. 

 

I šta, porediš Golden Stejt i Minesotu koja nije napravila trejd u svoju korist od kada znam za njih. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Cekaj,top 3 zasticen pik?

 

Za jebenog Wiginsa?

 

Minesota salje top 3 zasticen pik. Ako bude top 3, onda je nezasticen naredne godine. GS ce imati svoj i vjerovatno taj njihov, dakle 2 u top 10. Moci ce izvuci nesto kvalitetno za ta 2 igraca.

 

edit: Ipak je pik 2021, nije ova godina u pitanju.

Edited by OnionKnight
Link to comment
Share on other sites

ok

 

17 minutes ago, oɹəd™ said:

Ne kapiram ovu kuknjavu, kao da je nekome u Golden Stejtu u poslednje vreme padala vrednost a ne što su od svih mogućih izvlačili maksimum... sve i da ispadne loš projekat sa Viginsom uvek će moći da ga uvale nekom očajničkom timu koji bi probao sa njim kao Krka iz Novog Mesta npr. za nekog veterana sa kraćim ugovorom i nekim kasnijim pikom što bi i dobili maks iz ovog dila. 

 

da kao sto je i minnesota mogla tako lako da ga trejduje...

 

a ako bude raspad i u gsw sa sve kerrom, curryjem, thomsponom i greenom, tek onda ce mu cena biti nikad gora. 2 tima gde je bio uzas. a i ugovor mu je dovoljno dugacak da ga drugi timovi prosto ne zele.

 

1 minute ago, oɹəd™ said:

Isekao si post na šniclice tako da bi mi odgovorio na nešto što nije suština onoga što sam napisao. 

 

I šta, porediš Golden Stejt i Minesotu koja nije napravila trejd u svoju korist od kada znam za njih. 

 

npr. jucerasnji trejd je bio u njihovu korist.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gggggggg said:

ok

 

 

da kao sto je i minnesota mogla tako lako da ga trejduje...

 

a ako bude raspad i u gsw sa sve kerrom, curryjem, thomsponom i greenom, tek onda ce mu cena biti nikad gora. 2 tima gde je bio uzas. a i ugovor mu je dovoljno dugacak da ga drugi timovi prosto ne zele.

 

 

npr. jucerasnji trejd je bio u njihovu korist.

 

Otkud ti znaš šta je tražila Minesota za njega i da li je uopšte htela da ga se reši do sada. 

 

Ako bude raspad, ako ga otmu vanzemaljci moći će da traže abducted klauzulu... napisao sam lepo scenario da će uvek biti pogubljenih timova kojima će moći da ga uvale i ti sada kažeš da ga timovi prosto ne žele kao da prosto sediš sa tim GM-ovima pa znaš ili si Vlah. 

Edited by oɹəd™
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...