Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Kakva konekcija Frenchi i Mich Robinson !  Dobro igra Frenci vcrs svakako, Melo ubedjivo najbolji u Portlandu, steta sto @uini ne gleda

 

    Dame se solidno raspao ove sezone, evo sad pre trojke za kraj trece 3-17 iz igre, bas mi deluje da ne igra kao ranijih godina i da i u njemu lezi neocekivano los skor PTB-a. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Magia said:

Kakva 2 Alley-oopa Franki Mich Rob, kakav novogodisnji poklon za Uinija :))

 

ovako nešto

 

 

 

4 hours ago, delgado said:

Kakva konekcija Frenchi i Mich Robinson !  Dobro igra Frenci vcrs svakako, Melo ubedjivo najbolji u Portlandu, steta sto @uini ne gleda

 

 

pogledaću na nba full hade definitivno ovu

23minuta = 9 pts / 10 ast / 2 blk /1stl /3 rebs + sigurno je pomogao lillyjevoj partiji od 11 pts

 

brutalno kucanje

 

 

 

jedna bogdan bogdanovic trica

 

 

 

 

sve u svemu

 

1191159589.jpg.0.jpg

 

 

 

inače, coach miller je on pace for 41 wins, u poređenju sa fizdaleovih 15

 

JJST Memorial Fun Fact of the Night

Happy New Decade everyone! With the victory tonight, the Knicks have extended their NBA record for most wins on January 1st of a new decade. They are now 4-0, with wins in 2020, 2010, 1980, and 1950. No other team has more than two wins, although the Lakers can make it three with a win tonight.

Home of the Jared Jeffries Shot Tracker and recipient of a P&T PhD

 

 

 

----

 

4 hours ago, delgado said:

Brutalno igra Karmelo, 10/14 iz igre, 24 poena..   

 

drago mi je što je dobio ovacije + razmenio dres sa našim liderom

 

ENPl5QvWwAAoH37.jpg

 

 

 

 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bushman said:

Znam da nije neki trojkas ali ovo iz rookie sezone je djelovalo kao da se moze nadograditi i poboljsati a dogodilo se da je tricu prakticki izbaciio. Duge dvojke(16ft do trice) ove sezone gađa 31/58 54%

Gledao sam vishe x indy, nema potrebe da sutira za 3 kad je turner neki strech centar ili PF. Stoji gore opali svaku tekmu 3,4 trice. Sabonis za to vreme rilja dole i kupi skokove. Strvina je pa moze da se nosi i sa tekoim 4 i sa 5 a turner sa weak side pokusava da koriguje...

Sasvim solidno guraju bez Oladipa i s' obzirom da igraju sa 2 5ice sto je kontra tendencija danas..

Link to comment
Share on other sites

danas milina u 4 nugetlije i paceri. Onda se baci oko malo na Raptori heat - ovo moz biti dobra tekma.

poslastica u 7 grizz kings..

Grizliji mi se bas dopadaju, od grt and grnd to 2 decaka koji krecu da furaju - ozbiljan zaokret kursa i cini mi se dosta bezbolan rebuilding..
 

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...