Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Pazi, igraš penal završnicu bez najboljeg plejmejkera i najboljeg izvođača slobodnih bacanja DJ-a (90%) i najboljeg šutera i drugog najboljeg izvođača slobodnjaka TRoss-a (85%), izgubiš nekoliko lopti i promašiš 6 slobodnih za samo dva minuta, prospeš 11 razlike i dozvoliš protivniku šut za pobjedu. :ajme:  Stvarno ne znam kako bih to nazvao?!

Link to comment
Share on other sites

Fulc se bas ispromasivao na kraju i doveo u pitanje pobedu. Lak je plen za zavrsnice, mislim da ne bi morao igrati tada. 

7 minutes ago, Ječmendo said:

Ali da Clifford igra ovakvu završnicu bez krštenog pleja je teški amaterizam, bukvalno kao da hoće da izgubi meč. Šta ti radi DJ na klupi čovječe? :ajme:

DJ je dobar kao bek suter. Kreacija mu je slaba strana, a i odigrao je bas losu utakmicu. 

 

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Cp3 clutchuje u Sarlotu.

Taman da dodje u Majami i napad po prstenje. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste Riley je duvao pecurke pa njega da uzme i taj ugovor.

Juri se Janis 2021. Ako ne spominje se Jrue kao moguce meta ali nisam nesto ni sa njim.
Ozbiljan cripleefight prvo tupan Rozier dobio na kraju regularnog dela tehnicku sto je znacilo da OKC ima slobodno na startu OT.
Onda se usrali svi sem velikog Adamsa koji daje 2/2 u OT i dobise OKC nekkako na kraju promasio PJ oba slobodna

Link to comment
Share on other sites

Vasington se bas uplasio pobede nad CP3.

 

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste Riley je duvao pecurke pa njega da uzme i taj ugovor.

Juri se Janis 2021. Ako ne spominje se Jrue kao moguce meta ali nisam nesto ni sa njim.

Mozda i uzme, ko zna.

 

Daleko je 2021. godina. Sumnjam da ce se toliko cekati, s obzirom da Batler sad ima 30. godina i u prajmu. Bacaju dve sezone u vetar pod upitnikom da li ce Janis doci. Veca je sansa da se sledeceg leta dobije preko trejda, ako postane dostupan i Janis odbije produzetak ugovora.

Link to comment
Share on other sites

Dobi Majami u sjajnoj utakmici. Na kraju Dragon resio flouterom, mada je bilo b2b klac suteva na obe strane.

 

  Holidej je poceo da igra ozbiljnu kosarku 💪

 

  Dzimi je bas pravi allstar za ovaj Heat -> elitni igrac kome nije probme da rilja i 'krvavi kolena' , uklapa se u mentalitet tima, a i lopte mogu bolje da se razdele jer je Dzimi pametan igrac i ne mora da uzme svoju porciju suteva ako nema potrebe. 

Link to comment
Share on other sites

Dragic opasno klacuje na kraju. 

 

CP3 je krajnje resenje. Super je to razvijati klince, ali ako je cilj samo PO. 

Ja nesto ne verujem u te dugorocne procese, rezultat se mora juriti odmah i sad ili u losijem slucaju se cuvati za narednu sezonu. Za dve sezone , wooh, mnogo toga prodje.

 

Moje je misljenje je da se ove dve sezone moraju max iskoristiti dok su Nan, Adebajo i Robinson na veoma niskim ugovorima. 

Sumnjam da ce se u dogledno vreme za jednu sezonu iskopati toliko dobrih i mladih igraca. Jednostavno, upala im je kasika u med. Ne mora CP3, ali nesto moraju pokusati. I Dzru bi bio dobar, dobili bi dosta na odbrani,dok se sut nece osetiti kao kod Pelikana, pomenuti samo Robinsona koji ima 45% za 3...

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Cega je bre CP3 krajnje resenje. Sta garantuje CP3 sto vec nemamo, titulu? jeste kurac ni finale istoka ne garantuje i ti uzmas skracenog matorog plej koji uzgred uz Walla  ima najgori ugovor u ligi, i koji kako vreme tece sve gori i gori
Niko od tih navedenih nije iskopan za 1 sezonu, bamu je ovo 3, dunncanu 2 a Nunu prva sezona.
Jeste Robinson ima 45% pa mozes da igras sa 3 kamenjara- Butler-Jrue- Bam fina logika

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, LayupFromTheMidget said:



Juri se Janis 2021. Ako ne spominje se Jrue kao moguce meta ali nisam nesto ni sa njim.
 

 

što nisi nešto tebratore, pa jrue kao da mu na čelu piše "vrućina iz majemija"

sa butlerom bi to bio baš zajeban backcourt i defanzivno i ofanzivno, obojica mogu da kreiraju i da trpaju plus ste ispogađali te rukije, sigurno bi ostao neko od tih haubica

 

nije dugoročno rešenje ali ionako sada cepate ozbiljan basket

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zbog suta za 3
Jrue-Butler-x-x-Bam je los spacing. 2 su ispodprosecni suteri i Bam koji ne puca, odbrana koju donosi Jrue nije problem jos nam ne igra Winslow koji verovatno najbolji defanzivac uz Butlera.Ali i on je ciglar.
Ako nekog jure ja bih voleo Turnera iz Indijane taj resava sve probleme na papiru, bolja verzija Justina Bibera, koja ce da pomogne kod cuvanju elitnih visokih igraca a dobra spacing opcija za C..
Ali sigurno Jrue ispred CP3 ako tu ima dilema bolji je ugovor Jruea. Ali mislim da je Meta Janis tada isticu ovi stetni ugovori.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Zbog suta za 3
Jrue-Butler-x-x-Bam je los spacing. 2 su ispodprosecni suteri i Bam koji ne puca, odbrana koju donosi Jrue nije problem jos nam ne igra Winslow koji verovatno najbolji defanzivac uz Butlera.Ali i on je ciglar.
Ako nekog jure ja bih voleo Turnera iz Indijane taj resava sve probleme na papiru, bolja verzija Justina Bibera, koja ce da pomogne kod cuvanju elitnih visokih igraca a dobra spacing opcija za C..
Ali sigurno Jrue ispred CP3 ako tu ima dilema bolji je ugovor Jruea. Ali mislim da je Meta Janis tada isticu ovi stetni ugovori.

 

po meni je dovoljno da imate na toj jednoj -x- poziciji opasnog sutera (a valjda trenutno imate dva?) i da to bude respektabilna pretnja za tri pts. jesu i jrue i butler nepozdani suteri za tri ali nisu ljudi koje ostavljas same. sta znam, po meni je to dobra opcija za majami

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, stefan81888 said:

Uspavao sam se na poluvremenu. U prvom su svi bili u senci Browna i Tatuma, doduše Klivlend nije neko merilo. Ugura Enes tu i tamo koju nazad u koš ali Tajs bolje leži Keltima i mislim da će ga i Time Lord preteći u minuta kad se vrati. 

 

 Dobro Stefi, mislio sam da smo drugari

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...