Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

2 hours ago, fancy said:

Izašao novi Peppers - Return of the Dream Canteen

 

Plejlista:

 

 

Meni ova za sad najdobrija, soulmate The Heavy Wing s prethodnog:

 

 

 

Izašao pre nedelju dana hehe

 

Moj favoriti su Eddie, Fake as Fuck, Handful i In The Snow. Ima i bonus pesma za Japan koja je jako dobra - The Shape I'm Takin'

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nicklord said:

Izašao pre nedelju dana hehe

 

Moj favoriti su Eddie, Fake as Fuck, Handful i In The Snow. Ima i bonus pesma za Japan koja je jako dobra - The Shape I'm Takin'

 

Brate Niče, mislim da ga imam i pre tih nedelju dana, hehe, (jake veze u muzičkom podzemlju :wicked:) sa sve tom Japanskom TSImT, ali na YT (stoga - link na plejlistu) su ga okačili tek noćas/jutros jbg. :classic_smile:

 

Iskreno, više me je dojmio Unlimited Love...  ali videćemo šta će biti za koju nedelju.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Zvezdinho said:

https://www.instagram.com/p/Cg6s_e5jDoH/

 

 

Pepersi propali, sve vise lice na Van Goga kad su krenuli da izdaju znj albume. Ostalo samo slavno ime, blago i mlako.

 

inace, neki prvi ili drugi album vangoga je muzicki bukvalno prepisan neki raniji album pepersa, ima cele pasaze identicne. tako su mi pricali upuceni, ja srecom nisam nikada morao da slusam album djula.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi (onaj na kome je pevao ne-Đule) nije sigurno, to je, sećam se još od onda, bio neki tada popularni new wave - indie zvuk mešavina ranijih U2 i tako nekih manje poznatih brit bendova iz sredine 80ih...

Kasnije su imali onu stvar (vrtela se na b92) "više se ne zna ko je ko, šta je šta" (tako nekako) - e to već liči na pre-Frusciante Pepperse.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...