Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Sve očekivano. Tj ima smisla. Logika je tu za svaku državu/regiju ponaosob. Države koje imaju tim naravno uglavnom ne vole rivale iz susedstva. Uz to da je toss up koga će koji više hejtovati (Midwesterneri i Heartlanderi sa jedne strane, Južnjaci sa druge a koga će ovi planinari manje podnositi). Gde LA, a gde BKN. Alabamu ne bi pogodio da me neko pita, jer bi oni trebalo da mrze apsolutno sve - I Knickse, i Netse, i Lakerse i Celticse i Heat. E sad za takve države bi podjednako zaebano bilo pogoditi koga najviše gotive/najmanje mrze... 

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam, (tj ako ga niko nije linkovao davnijih dana na starom forumu), ja sam ga pre nekoliko godina prvi postavio na kafani (''Loan Me A Dime''). Dobar prijatelj celog života pati za takvom muzikom, pa sam jednom prilikom eto prvi put čuo i pesmu i za Scaggsa

Link to comment
Share on other sites

'ebe me ova reklama ko sansku kozu. Iskače mi na YT češće nego što se Vučić pojavljuje na RTS-u.

Koja je melodija koja ide u pozadini. Znam da sam je čuo zilion puta i bukvalno mi svaki put fali nanometar da je uhvatim i da se setim šta je. Prva melodija koja se čuje, pre nego pređe u "Jingle Bell"

 

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...