Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

kad se nekom prisere od političke korektnosti, najbolje je da se i isere:

 

- Taj napad na Miku Aleksića je osmišljen ne samo kod nas, nego i u nekim prostorima van naše države i to je opasno. U priču je pridodat i Lečić i Petnica i Palma, pa su čak prozvali i pokojnog Batu Miladinovića. To je ceo jedan paket u kojem je Mika najgore prošao. Njegova čvrstina i to što je znao od te dece da napravi velike ljude - tvrdi Savić, pa tako ispada da je svaka osoba koja je prijavila nasilje možda jedno popodne besposleno sedela kod kuće i iz dokolice sve izmislila.

 

https://noizz.rs/kontra/dule-savic-je-stao-na-stranu-mike-aleksica-i-uvredio-sve-zrtve-seksualnog/t3vdtss

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, oubrevo. said:

kad se nekom prisere od političke korektnosti, najbolje je da se i isere:

 

- Taj napad na Miku Aleksića je osmišljen ne samo kod nas, nego i u nekim prostorima van naše države i to je opasno. U priču je pridodat i Lečić i Petnica i Palma, pa su čak prozvali i pokojnog Batu Miladinovića. To je ceo jedan paket u kojem je Mika najgore prošao. Njegova čvrstina i to što je znao od te dece da napravi velike ljude - tvrdi Savić, pa tako ispada da je svaka osoba koja je prijavila nasilje možda jedno popodne besposleno sedela kod kuće i iz dokolice sve izmislila.

 

https://noizz.rs/kontra/dule-savic-je-stao-na-stranu-mike-aleksica-i-uvredio-sve-zrtve-seksualnog/t3vdtss

 

Fuj.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Betolingar Misdongard said:

To zbori Petar Božović. 

 

Savić ima neke baš užasne stavove, sa ovim je već dotakao dno.

 

upravo tako. međutim, problem je što te užasne stavove malko uvijene u oblande ili bez oblande možeš čuti od pametnijih ljudi nego što je savić, ljudi kojima nivo inteligencije i obrazovanja ne može biti izgovor. e to je golemi problem, koji mi živimo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ili, kako se, kod Safeta, preko Drine kaze... neČaka
:
Jedan mi uvalio decu na cuvanje, misleci, da u meni ne cuci, Branko kocka - Poslozio sam ih, kao sardine!

Drugi vrti rostilj, i kida mi zivce, naravno, sve vreme mi lupa kontru = Zvezda je, crno-bela!

Treci ga ispickara , ali ne zbog, Zvezde, vec zato sto mu odavno ide na onu stvar...

Enivej, onda se ovde javi, Ćaos, kao da ja nemam pametnija posla, zar ne?
 



PS.

 

Spoiler

:61:

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pa, jeb'o te...

 

Spoiler

image-2021-09-13-092305.png

 

 

 

...hoce, meni, neko da objasni, zasto ja ne mogu na svoj profil, ili da leti monitor... kroz prozor... i to zatvoren!
 

 

 

...hoce, meni, neko da objasni, zasto ja ne mogu na svoj profil, ili da leti monitor... kroz prozor... i to zatvoren!
 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...