Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

18 hours ago, stefan81888 said:

Završih sad The Wire, ko god da je ovde preporučio hvala mu, vrhunska serija. 

 

Serija je 9/10 na prvo gledanje. 

Posle istrazivanja po netu zasto su neke stvari uradjene ili izrecene i gledanja youtube klipova sa moram priznati odlicnim komentarima dobija 10/10.

 

Promakne dosta stvari u toku prvog gledanja. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Serija je 9/10 na prvo gledanje. 

Posle istrazivanja po netu zasto su neke stvari uradjene ili izrecene i gledanja youtube klipova sa moram priznati odlicnim komentarima dobija 10/10.

 

Promakne dosta stvari u toku prvog gledanja. 

 

Upravo tako, gomila stvari promakne, a obratiš pažnju na njih kad gledaš drugi put. Pogotovo ako ti je sugerisano na ovaj ili onaj način. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

 

Serija je 9/10 na prvo gledanje. 

Posle istrazivanja po netu zasto su neke stvari uradjene ili izrecene i gledanja youtube klipova sa moram priznati odlicnim komentarima dobija 10/10.

 

Promakne dosta stvari u toku prvog gledanja. 

 

48 minutes ago, We lose every week said:

 

Upravo tako, gomila stvari promakne, a obratiš pažnju na njih kad gledaš drugi put. Pogotovo ako ti je sugerisano na ovaj ili onaj način. 

 

Nakon par epizoda na početku druge sezone sam malo bacio pogled na Wiki da vidim sum up odnosno glavnu ideju serije, iako sam naslućivao. Od tad sam definitivno obratio više pažnje na taj aspekt, a serija svakako traži pažnju, retko sam i gledao više od epizode na dan da bih lepo mogao da je svarim. 

 

Stvarno je super pokazana poruka, poruka koja je sama po sebi genijalna a realističan način prikazivanja i odabir metoda kojima autori pričaju priču iz više uglova samo pojačava dobar doživljaj. 

 

Stvarno sjajna serija. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...