Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

2 hours ago, Ta'veren said:

 

Jesi pogledao svaki Galebov podcast?

 

Posto me interesuje ko je kod tebe ostavio najjaci utisak sem Viklera.

 

Ja nisam propustio nijednu epizodu i obicno ne cuvam sadrzaj, a ovde ima dosta stvari za koje smatram da  treba preslusati vise puta. Zavisi koga sta interesuje. Dosta toga moze da se nauci.

 

Verovali ili ne, pored Dojcinovica i Marka Milosevica na  mene je solidan broj zenskih gostiju impresionirao sa njihovim pricama. I onaj lik iz muzicke industrije je izneo puno podataka za koje ja licno nisam znao. Galeb je jedini covek koji moze da okupi ljude iz ovoliko razlicitih zivotnih sfera. Ta preskakanja iz jedne epizode u drugu su meni fascinantna. Dobiju prostor likovi koji dolaze iz manje vidljivih sfera.

 

 

pa da, dojcinovic, mkdsl, dusan i dusan, prti,  cak mi je i slavimir stojanovic bio okej, una bicharka, pa i tijana t zbog nekih delova koje znam iz zivota

pre par nedelja je bio neki profa isto dobar, mada sam zaspao nakon sat vremena

 

nisam poslusao sve, mozda polovinu

 

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Luchifer89 said:

Armed i Rymd su stvarno vrhunske

 

da, kao i balaton, madderferryies, frankfurt, ironman, storm, aftermath, europa, shadows, f12, muranyi, glow, loaded, illusions, mokba, power drive, laget, teaser, animal, waves, niton, wakanpi, evouh, human behavior, fabric test, lession one, odyssey, re-match, bauerpost, 321, 123, the tunnel, 1983, proper education, rakfunk, remember, fast forward, the people, fast forward, agag, msboy, tijuana, gavioli, exit, glimma, snaz, igen, mirage, with me, genesis, rotonda, horizons, ratpor, tigerstyle, javlar i jos neke

Link to comment
Share on other sites

 
da, kao i balaton, madderferryies, frankfurt, ironman, storm, aftermath, europa, shadows, f12, muranyi, glow, loaded, illusions, mokba, power drive, laget, teaser, animal, waves, niton, wakanpi, evouh, human behavior, fabric test, lession one, odyssey, re-match, bauerpost, 321, 123, the tunnel, 1983, proper education, rakfunk, remember, fast forward, the people, fast forward, agag, msboy, tijuana, gavioli, exit, glimma, snaz, igen, mirage, with me, genesis, rotonda, horizons, ratpor, tigerstyle, javlar i jos neke
A CirezD opus?
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SunZero said:

gledao sam mksdl, prti, nekog snimatelja, kesica i jos par epizoda, sve u svemu prijatan je lebga, jedan od boljih podova na tjubu

 

meni je kod tog profesora od pre nedelju - dve bilo super sto se jako dobro pripremio galeb za razgovor, iako mu materija nije forte

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ta'veren said:

Na danasnji dan pre 37 godina.

 

Hammet mi je tu uvek nekako bio najjači utisak, (sa 20g onako svirati). U tom periodu je uzimao časove kod Satcha, sa te strane ima svakako smisla. Ono što ne znam je koliko je Mustaine doprineo celom albumu, znam da jeste, ali u kojoj meri, kako za pesme tako i za solo delove. Velik album za ceo (sub)genre, one of a kind. Nikad nisam imao omiljene sa Kill 'EM All" , "Whiplash" i "Motorbreath" sam uvek vrednovao podjednako, ilustracije radi . Na tribute svirkama "Seek&Destroy" se redovno svira, retko kad za druge sa albuma ima mesta na setlisti. Jer naravno, mora da se ispoštuje drugi, a pogotovo treci i peti album.

Edited by Marko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kod Gejleba najbolje epizode sa Prtijem, Dojčinovićem i Ognjenom Glavonićem, ok je bio i onaj ćelavi bradonja iz Casa de Papel. Dobar koncept, ima gostiju koji mi jednostavno nisu zanimljivi al ok je, smara malo kad Galeb uzme da prosipa neka opšta mesta al dobro. Nisam gledao sa Viklerom. 

Link to comment
Share on other sites

 @gggggggg

The wire, again.

 

Spoiler

 

Meni se Bodie konstantno nije dopadao kao lik, kroz celu seriju. Nisi usamljen u hejtu. :classic_smile: Predstavili su ga tako da glumi većeg mangupa nego što stvarno jeste. U stvari, ne mogu da kažem da sam u celini gotivio bilo koga od tih krimosa (Omar je van konkurencije), više neke njihove osobine, kao kad npr. Di Anđelo skapira ceo taj svet i koliko je sve to pogrešno ali isto tako zna da nema izlaza. Ili kad Stringer shvati u kom pravcu bi trebalo razvijati posao, kad preraste ulično ludilo, itede.

 

Vidiš, nisam skapirao tu vezu između šaha i ubistva, moraću ponovo da pogledam. Ludilo koliko skrivenih referenci ima.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stiletto said:

Rest in peace, Peter Green...

 

 

 

 

 

Za nas koji smo odrasli uz F1 90ih godina ostace upamceni i po ovome:

 

Tek kasnije kad sam poceo da ih slusam bilo je "Auuuu cekaj jbt, pa ovo je ona numera sa najavne spice Formule 1 na BBC-u!" 

The Chain!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...