Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

@Tamburinjo potegao temu ovde, ja samo da mu dodam po pritisku.

Javio se Ministar jebenih INOSTRANIH POSLOVA

 

kakav kvalitetan Monti Pakjton vest:

 

Quote

Dačić je u izjavi za FoNet, posle naučnog skupu „Srpsko-ruski odnosi u epohi krupnih političkih promena“ u Srpskoj akademija nauka i umetnosti, naglasio da resori ministara iz SPS koje taksisti prozivaju nisu ni saobraćaj ni problemi zbog kojih taksiti protestuju.

„Neka se taksisti meni obrate, ako imaju šta da mi kažu“, poručio je Dačić.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Prosto čovek ne zna na čiju stranu da stane u eventualnom konfliktu.

 

neutralna Švicarska uz naravno svesrdnu pomoć u tupim predmetima i ostalom imobilijaru da bi povrede bile što efetivnije i bolnije  uz naravno ne mešanje pri pružanju pomoći povredjenima i ranjenima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pozivanje na nasilje ... 15 dana 😴

 

1000 puta sam "rekao" ... j#bes ti drzavu, koja donese zakone, da po jednom zakonu, jedno pravno lice posluje u skladu sa istim, a po drugom zakonu moze da te kazni...

 

Ili npr otvoris "ugostiteljski Objekt" ,  "oni" ti posalju , verovali ili ne "poljoprivrednu inspekciju", i traze da ispunis tamoneke zahteve ...

 

I dosta za danas sa ovim teskim temama, 'ebo te Tamburinjo  😛

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, John Dies at the End said:

poljoprivrednu inspekciju

 

sanitarnu, turističku... a onda da te zakopa tržišna  jer nemaš cenu na tom i tom artiklu...

Imao klijenta otvorio neki ultra giga mega nabudžen restoran... došla turistička i naredila mu da mora da da okači cenovnike na vrata da ne bi doveli mušterije u zabludu...  stoji čovek ispred kafane, ja dolazim da nešto šta već... a on kuka: PA ČOVEČE NISAM JA  JEBENI LESKOVAČKI ROŠTILJ JA SAM ELITNI RESTORAN, NA ŠTA OVO LIČI?  Zakon je zakon prijatelju. šta da ti kažem, dobro je da ti nije naplatio 150k dinara kazne za ovo.

 

edit:

Jedva izašli na kraj sa budalmo da je sastav jela i priprema istih poslovna tajna i da to ne treba da stoji u jelovniku, pored onih osnovnih generalija...   na stranu što ima ona čuvena odredba u rešenjima:  ŽALBA NE ODLAŽE IZVRŠENJE.

 

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, fancy said:

Eh, otkad sam ih još "doveo" ovde emoji869.pngemoji869.pngemoji869.pngemoji123.pngemoji123.pngemoji123.pngemoji16.png

Sent from my SM-N950F using...
 

 

Dobri su klinci, dobri, nema sta.

Meni nista ne smeta sto lice na LZ, licno mislim da LZ zbog nesrecnog spleta okolnosti nije ispunio sav svoj potencijal (ma koliko to cudno zvucalo), tako da mi ovo malo lici na neki "light reboot". Nece ovi klinci stici do tih visina, razume se, ali lepo je sto u ovo vreme trepa, mambl repa i autotjuna gde svako svakog kopira, postoji neko ko "kopira" nesto sto je stvarno vredno. Na kraju krajeva, sta je sve ekipa iz LZ pokrala 🙂 Pa ih to nije sprecilo da budu vrhunski bend.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...