Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 8/6/2024 at 10:29 PM, SteveFrancis#3 said:

 

Kako bezazlen spot i bezazlena stvar. Svi nekako pozitivni, sretni, žive život. Ne tako davno a potpuno drugačiji svijet od današnjeg, dok je još postojala neka nada..(bar ja tako vidim i doživljavam). I naravno, prelijepa Kajli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/8/2024 at 9:25 AM, Small Owl said:

Kako bezazlen spot i bezazlena stvar. Svi nekako pozitivni, sretni, žive život. Ne tako davno a potpuno drugačiji svijet od današnjeg, dok je još postojala neka nada..(bar ja tako vidim i doživljavam). I naravno, prelijepa Kajli.

 

Ja se drogiram ovim vhs videima. Fantastican vajb, uhvacen komad vremena koji sto ti kazes nijentako dalek, ali koji je neopovratno otisao. Razmiljam kad gledam ove ljude o cemu su oni tada razmisljali, sta im je bilo u glavama, kako im je izgledao taj dan koji vidim na snimku, kave interakcije su imali i.na kraju gde su uopste sada... Jos u kombini sa lofi/outsider zvucima... Bas mi trzaju zicu...

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ja se drogiram ovim vhs videima. Fantastican vajb, uhvacen komad vremena koji sto ti kazes nijentako dalek, ali koji je neopovratno otisao. Razmiljam kad gledam ove ljude o cemu su oni tada razmisljali, sta im je bilo u glavama, kako im je izgledao taj dan koji vidim na snimku, kave interakcije su imali i.na kraju gde su uopste sada... Jos u kombini sa lofi/outsider zvucima... Bas mi trzaju zicu...

 

 

U sustini, napisao si bukvalno sve isto kao sto sam i ja mislio napisati. I što se tiče tog ranijeg perioda a naročito što se tiče interakcije između ljudi. Sjećam se, k'o klinac, čekam npr. da pređem granicu sa starcima, vidim u autu pored ljude pa razmišljam ko su, šta su, gdje idu, kako žive, ko su im drugari..Mislio sam da sam jedini koji razmišlja o takvim stvarim ali vidim da sam pogriješio. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...