Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Znao sam da će mu se uloga Luburića pre ili kasnije obiti o glavu.
Što je najgore, ti kvazi pokreti puni ultradesničara vrv i misle da je lik ustaša jer ga je glumio - kao što konjina isterovira Lauševića koji ubija Ljubu Tadića, preko celih leđa.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2023 at 4:48 PM, Drug Crni said:

da li je razorniji bio Šešelj devedesetih ili Vučić danas

Makar znamo da je jedan od njih dvojice popularniji kod rusko-sovjetskih Nemaca :default_coffee:

 

Tu negde oko 2:00

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AlexMaxim said:

Ova pesma me podseća na vojni rok. Dva puta dnevno - pre dizanja i spuštanja zastave...😄

Kad smo kod žena, ja sam za...

 

 

 

Ovo je valjda bila uvodna špica nekog radio programa (ne znam da li je beše Beograd 202, nek potvrde "matorci" sa foruma 😎), pa te verovatno zato podseća na vojni rok. 😄 

Edited by DameTime
veliko slovo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Ovo je valjda bila uvodna špica nekog Radio programa (ne znam da li je beše Beograd 202, nek potvrde "matorci" sa foruma 😎), pa te verovatno zato podseća na vojni rok. 😄 

Pista puna "guštera", guliš vreme i posle određenog vremena pomisliš da se protiv tebe vodi specijalni rat :classic_unsure: - prava "psiho drama". Sreća te sam mnogo vremena proveo na terenu... inače ko zna 😄

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

 

Ovo je valjda bila uvodna špica nekog Radio programa (ne znam da li je beše Beograd 202, nek potvrde "matorci" sa foruma 😎), pa te verovatno zato podseća na vojni rok. 😄 

 

Noćni program Radio Beograda.

 

Ja nisam mator! 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 zavalio sam se od smeha kopajuci danas po ovom kanalu, ovo je bolje od onih trash narodnjaka poput lepog iza oblaka

kakvi su se sve carevi usudili da naprave bendove pa jos javno da nastupaju, u fazonu Rodney&Mental Mickey  Eastern Europe Edition

 

kakav  entuzijazam I samopouzdanje, kao su nirvana koja prvi put svira smells like teen spirit na tv-u

 

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

The Ringer’s Bill Simmons, Van Lathan, and Logan Murdock head to Coney Island to check out the top-ranked basketball prospect in the country, Jesus Shuttlesworth, as they rewatch Spike Lee’s sports drama He Got Game, starring Denzel Washington, Ray Allen, and Rosario Dawson.

 

https://www.theringer.com/the-rewatchables/2023/4/4/23669239/he-got-game-with-bill-simmons-van-lathan-and-logan-murdock

 

HeGotGame_TouchstonePictures.0.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, SunZero said:

 zavalio sam se od smeha kopajuci danas po ovom kanalu, ovo je bolje od onih trash narodnjaka poput lepog iza oblaka

kakvi su se sve carevi usudili da naprave bendove pa jos javno da nastupaju, u fazonu Rodney&Mental Mickey  Eastern Europe Edition

 

kakav  entuzijazam I samopouzdanje, kao su nirvana koja prvi put svira smells like teen spirit na tv-u

 

 

image.png.26b49bb9c33f71a58fbfd9260f212f6d.png

 

Postujem njihovu strast, not gonna lie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...