Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Spoiler

You and me
We used to be together
Every day together, always
I really feel
That I'm losing my best friend
I can't believe this could be the end

It looks as though you're letting go
And if it's real
Well, I don't want to know...


 

 

 

  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Uzeo dve karte za koncert AC/DC u Becu, jebase mi kevu sa propratnim troskovima. Nisam uzimao za sebe, ali nije mi dobro zbog novca koji mi je skinut sa racuna+dodatni troskovi.

 

157 evra stajanje, 50 evra transportni troskovi i samo sam imao opciju da mi uruce fizicki karte. Ocekujem jos PDV, a mozda i uracunaju carinu posto salju preko DHLa. Ne mislim da cu biti te srece i da mi te dazbine nece biti uracunate.

 

Nisam se na vreme setio hrvatskog i slovenskog Eventima. prvo bi karte kostale par evra manje, a transportni troskovi na hrvatskom Eventimu su samo 7 evra.

 

Ako neko hoce da ide na koncert u Becu/Bratislavi ili negde blizu, neka prvo pogledaju samo da li ce se te karte prodavati kod Hrvata ili Slovenaca. Da neko nauci na mojim greskama.

 

Nadam se da ce se drugovi dobro provesti.

 

 

P.S. Da je turneja objavljena u decembru, insistirao bih da idemo u Bratislavu, kartu za stajanje bih platio 20 evra manje i vrvt bih se odrekao nekog festivala i koncerta. I opet bi me bolela glava od svih troskova.😅

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drug Crni said:

 

Ovo je cena za dve ili jednu?

Kad je koncert uopšte?

 

Jedna stajanje je 157 evra. Bec ima dva datuma, 23 i 26.6.

 

Uzeo sam dve za drugi datum.

 

Za divno cudo, nisam dugo cekao. Nekih 18 minuta, jos sam otvorio stranicu gde mi je pokazalo vreme u sekundi kako bih usao oko 10 sati na link.

 

Nesto sam danas ranije citao da je Depeche Mode isto imao lude cene, doduse ne znam koliko su iznosile u Budimpesti recimo. Tool u Bidmpesti sam platio 85 evra(PL5), a nisam ni blizu bine. Jos su cene skroz napred bile duplo skuplje, a i vise. I to nisu bili veliki sektori.

 

Nasao sam sliku.

 

Spoiler

2024-budapest-tool-public_pricemap.png

 

Pobedu od muzicara koje pratim odneo je Pearl Jam, na nekih 6-7 evropskih lokacija ove godine, cena za stajanje je 175 evra. I to je cena u pretprodaji, da li ce ticketmaster da digne te cene kroz 10 dana ne znam. Hohstapleri😅

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drug Crni said:

Za mene su to preterane cene..naravno,da radim napolju verovatno bih drugačije gledao na njih jer bi mi ipak bile prijemčivije..pojma nemam koliko je DM sad u martu u Pešti? :smiley33:

U Pragu je 80€ bilo za normalno stajanje a rasprodale su se dve arene za dan. Što znači da su mogli više da stave da su hteli lagano.

 

Slušao sam bio bendove neke kad pričaju o tome. Za dosta njih je to i ego igra. Bukvalno sam slušao Brus Springstina kad je rekao nešto u fazonu - "seo sam jedan dan i pogledao koliko naplaćuju drugi stariji bendovi pa sam hteo i ja tako" iako su njegove karte godinama važile za pristupačne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad sam video, standardna cena. Oko 72 evra stajanje. Samo ce izgleda najbolja mesta da kostaju duplo skuplje u odnosu na fan pit.

 

Nisam proveravao, samo je neko u grupi za PJ spomenuo kao argument da su i te karte poskupele. Mozda u onim zemljama koje imaju najvecu plateznu moc u Evropi.

 

Spoiler

Pricemap_Public.png

 

Za svega par bendova bih se cimao dalje od komsiluka, ostaje mi samo jos Faith No More i za njih sumnjam da ce negde biti blizu i kada ce se desiti turneja nakon naredne, pa cu verovatno dati koliko treba. Za druge vec mogu da igram igru cekanja, ako ih propustim jbga. Nece mi biti krivo ukoliko ih ne vidim uzivo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ta'veren said:

u Becu,


 Evo ga jos jedan koji ce o uzasima iz Austrije. Kao da mi nije bilo dosta, gosta, koji nas se seti, podmazan kao Svajcarac, da nam se najavi, svaki put kad je otvaranje slaninbala...
 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uncletima said:

Evo ga jos jedan koji ce o uzasima iz Austrije. Kao da mi nije bilo dosta, gosta, koji nas se seti, podmazan kao Svajcarac, da nam se najavi, svaki put kad je otvaranje slaninbala...

Nostalgija, Timo....

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...