Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

4 minutes ago, Kronostime said:

Eto prilike za brusenje profesionalnih vestina - malo li je?

Moj naslednik dade master na osnovu pristupa mojim nalozima na forumima - eto ti izazova.

:classic_biggrin:

 

Eh, davno sam ja rekla da se neću baviti ljudima nego samo varijablama. Postoji dobar razlog za to 😄

Elem, priča je stvarno zanimljiva. Njegov ćale je imao dva brata, sva trojica su preminula i ostala je ta šuma negde izvan Bg tj. imanje. Svaki od njih ima po sina i sad oni su znali za postojanje te zemlje ali nisu znali kolika je niti su pokrenuli ostavinsku raspravu jer su zaboravili. Najmlađi od trojice braće od strica je baja lepo otišao tamo da "izvidi", video da ima dosta drva i počeo da seče i prodaje to. Sad su ova dvojica saznala za to i dok sam ja sedela u taksiju oni su razgovarali telefonom o pokretanju ostavinske rasprave. 

Edited by DameTime
slova
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, DameTime said:

Večito pitanje, zašto taksisti imaju potrebe da tokom vožnje ispričaju pola svog života? Malopre slušah o ostavinskoj raspravi tri brata od strica i vezi neke šume van BG. 

 

To je bolja varijanta.

 

Gora varijanta je kada pocnu da tebe ispituju ko sta kuda i zasto, a tebi neprijatno da ih oteras u tri fine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Eh, davno sam ja rekla da se neću baviti ljudima nego samo varijablama. Postoji dobar razlog za to 😄

Elem, priča je stvarno zanimljiva. Njegov ćale je imao dva brata, sva trojica su preminula i ostala je ta šuma negde izvan Bg tj. imanje. Svaki od njih ima po sina i sad oni su znali za postojanje te zemlje ali nisu znali kolika je niti su pokrenuli ostavinsku raspravu jer su zaboravili. Najmlađi od trojice braće od strica je baja lepo otišao tamo da "izvidi", video da ima dosta drva i počeo da seče i prodaje to. Sad su ova dvojica saznala za to i dok sam ja sedela u taksiju oni su razgovarali telefonom o pokretanju ostavinske rasprave. 

Mislis se da mu kazes: A sto niste to navreme porkenuli?

Sa druge strane - ne zelis da taksimetar naprasno krene u overdrive zato sto ga pitas savrseno logicno pitanje.

Sta da ti kazem - izbor delovanja i posledice istog zavise od tebe.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AlexMaxim said:

Skoro pa ovako...

 

 

 

vrlo potcenjen bend na ovom forumu. kaos, fender, luchifer i sunzero kao perjanice hevimetala, ga zaobilaze u širokom luku a glorifikuju tool. nicklord, crni i ostali peppers fanovi se srame što flea ne ume kao i les claypool.

 

mogao sam da posadim jerry was a race car driver ili nešto slično, što bi bilo najbolje za primus fanove ali ću ipak vinonu. i da, slušajte oysterhead.

 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

vrlo potcenjen bend na ovom forumu. kaos, fender, luchifer i sunzero kao perjanice hevimetala, ga zaobilaze u širokom luku a glorifikuju tool. nicklord, crni i ostali peppers fanovi se srame što flea ne ume kao i les claypool.

 

mogao sam da posadim jerry was a race car driver ili nešto slično, što bi bilo najbolje za primus fanove ali ću ipak vinonu. i da, slušajte oysterhead.

 

 

 

Čovek je Level pro i za Flea a i za Kinga iz Level 42 

 

Edited by AlexMaxim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/13/2023 at 5:16 PM, uini said:

 

vrlo potcenjen bend na ovom forumu. kaos, fender, luchifer i sunzero kao perjanice hevimetala, ga zaobilaze u širokom luku a glorifikuju tool. nicklord, crni i ostali peppers fanovi se srame što flea ne ume kao i les claypool.

 

mogao sam da posadim jerry was a race car driver ili nešto slično, što bi bilo najbolje za primus fanove ali ću ipak vinonu. i da, slušajte oysterhead.

 

 

 

 

Sjajan bend, nema šta + Les je em vrhunski basista em autentičan ludak, s tim što mene nikad nisu radili jer ja ne volim veselu i uplifting muziku, što muzika zasnovana na funku mora biti, distorzija kod njih je potpuno sekundarna, em ne volim komičarsku muziku kakva god da je.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...