Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

homeland_season_8_final_season_claire_da

Quote

The eighth and final season of the American television drama series Homeland is scheduled to premiere in late 2019 on Showtime and consist of 12 episodes.

Quote

“It will be a breathless, surprising, and moving ride to its conclusion.” said Gary Levine, Showtime's Programming President at Winter TCA 2019.

 

Homeland used to pretty consistently arrive in the fall, but its last two seasons have arrived in January and February. At Winter TCA 2019, Showtime confirmed that Homeland season 8 will be pushed into the fall.

“We previously announced a June premiere but because of production demands of our international locations, we’re moving the final season premiere back to the fall,” said Gary Levine, co-president of entertainment at Showtime.

 

Edited by Asterion
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hajde da se igramo malo. :classic_smile: Imate plavu i crvenu pilulu. Ako uzmete plavu, dobicete 1 evro na svaki sekund sedenja, sve dok ne ustanete. Ako uzmete crvenu, dobicete 1 evro na svaki metar koji prepesacite, sve dok ne sednete ili ne legnete. Koju biste pilulu uzeli? 🤔

Link to comment
Share on other sites

Zavisi u kojoj sam fazi, ovo prvo zvuci svakako mnogo lakse, ali isprobao bih i drugo s' tim da nisam neki pesak radi pesacenja, vise bi to da vidim kako bi mi islo u mesecima kad sam u treningu (ako se trcanje racuna). Moras dati malo vise detalja ovde, fali tu dosta stvari da bi bilo razjasnjeno.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, hummingbird said:

Hajde da se igramo malo. :classic_smile: Imate plavu i crvenu pilulu. Ako uzmete plavu, dobicete 1 evro na svaki sekund sedenja, sve dok ne ustanete. Ako uzmete crvenu, dobicete 1 evro na svaki metar koji prepesacite, sve dok ne sednete ili ne legnete. Koju biste pilulu uzeli? 🤔 


Znači uzimam crvenu pilullu u 8 ujutro sedam i ne ustajem do trojke lagano, veruj mi ni WC ne koristim na poslu.

Speaking of which...   nemojte da dozvolite da vam neko za saradnika uvali Peru/Miku/Radu/Miru jer je dobra osoba i roditelji su joj/mu (bili) fini.  zajebaće vas za sve pare, pa još će vam biti gore jer se niste sami zajebali (pa da se proguta doza zajeba) nego vam je neko "uvalio" nesposobnog idiota, jer je on "dobar čovek"...  užas.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...