Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

4 hours ago, Tamburinjo said:

https://nova.rs/vesti/hronika/uznemirujuc-snimak-iz-zrenjanina-radnici-kineske-fabrike-deru-macku/

 

Ne znam dal da se smejem, placem, nerviram ili prihvatim kulturolosko gastronomske razlike. 

Сад кад се развије нови вирус, њихова кухиња, наше мачке и зрењанинска вода. Највећи проблем ће бити да ли је петровградски, бечкеречки или зрењанински сој.

 

А мање-више мачке, ми смо након изливања цијанида у Тису, уредно се купали и пецали, шта сад, него знаш колико бетона они дневно сруче у то постројење? На сваких 40 минута прође један камион који иде и сипа тамо бетончину. 

Link to comment
Share on other sites

Prolazio sam par puta i video koliki je to ogroman kompleks, to nije jedna fabrika to je nekoliko ogromnih hala i postrojenja. 

 

Hit nad hitovima mi je sto Zrenjanin nema vodu za pice vec 20 godina a LingLong superliga kinezi grade svoj vododvod za fabriku cujem. 

Umesto da se sjati ceo ZR ispred opstine i kaze nema mrdanja ni vama ni nama dok ne dobijemo vodu, plodna zemlja ide kinezima za proizvodnju guma koji ce imati svoj vodovod neovisan od gradskog (nepostojeceg). Pritom fabriku grade gradjevinci kinezi, radnici ce verovatno biti kinezi, nase su samo reke da izlivaju ta sranja od nus proizvoda u njih...

Edited by Tamburinjo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

brapice, davajte neki help..

imam supernovu, i posle par maseci jedva docekao da dobijem id i broj ugovor od sbb korisnika, kako bi preko eon-a gledao sk-ove i nsport jelte..

medjutoa, kad sve instaliram, dava mi da gledam vecinu kanala al kad kliknem na bilo koji sk ili nsport kae ovu poruku?

 

Quote

Selected channel is not available on your Internet Service Provider network.

 

sta bre koji kur? zar ne bi trebalo da mogu da gledam, umesto sto mi otvara kanale koje vec imam preko supernove..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

brapice, davajte neki help..

imam supernovu, i posle par maseci jedva docekao da dobijem id i broj ugovor od sbb korisnika, kako bi preko eon-a gledao sk-ove i nsport jelte..

medjutoa, kad sve instaliram, dava mi da gledam vecinu kanala al kad kliknem na bilo koji sk ili nsport kae ovu poruku?

 

Selected channel is not available on your Internet Service Provider network.

 

 

Ne možeš da gledaš te kanale tako preko EON-a koji je neko dobio u okviru kablovskog paketa. Jedino ako odvojeno platiš EON.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, djole said:

 

 

Ne možeš da gledaš te kanale tako preko EON-a koji je neko dobio u okviru kablovskog paketa. Jedino ako odvojeno platiš EON.

 

pa fakticki ja kucam id i broj ugovora, na koji taj korisnik ima pravo da gleda eon sa sbb sadrzajem preko mobilnog..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

pa fakticki ja kucam id i broj ugovora, na koji taj korisnik ima pravo da gleda eon sa sbb sadrzajem preko mobilnog..

 

Pa nek proba da gleda preko mts mreže i neće moći. To mu je EON u okviru kablovskog paketa i sa time SK, N1, novuS i ne znam još koje kanale može da gleda samo sa SBB mreže.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, djole said:
30 minutes ago, n4l1m said:
pa fakticki ja kucam id i broj ugovora, na koji taj korisnik ima pravo da gleda eon sa sbb sadrzajem preko mobilnog..

Pa nek proba da gleda preko mts mreže i neće moći. To mi je EON u okviru kablovskog paketa i sa time SK, N1, novuS i ne znam još koje kanale može da gleda samo sa SBB mreže.

sad sam nesto probao, posto trenutno imam dva internet provajdera..

lm, kad sam konetkovan na internet od supernove, sk-ovi su zakljucani, ali kad promenim net na lokalnog provajdera, onda mogu da gledam sk-ove..

kakve lopine, kadar nevera..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...