Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Odličan je Nešenal, uz Interpol su nešto za šta bih najradije dao pare da slušam, od relativno novijih američkih bendova. Rekao bih da napreduju svakim novim albumom, što se ne može reći za Interpol, koji je sa onim prvim albumom baš postavio lestvicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, realno *w said:

 

 

 

ps. i ekipa u loži baš zadovoljna

 

Ekipa u lozi = nagon za povracanjem

 

Da sedis okicen kao novogodisnja jelka i pravis se kako uzivas dok drugi izvode tvoje pesme, sve smeskajuci se sa jebenim Barakom Obamom. Mislim rok en rol 0 bodova. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Ekipa u lozi = nagon za povracanjem

 

Da sedis okicen kao novogodisnja jelka i pravis se kako uzivas dok drugi izvode tvoje pesme, sve smeskajuci se sa jebenim Barakom Obamom. Mislim rok en rol 0 bodova. 

 

Ne kaki, ljudi uživaju u vrhunskoj izvedbi njihove pesme. Sad ostali ljudi u sali, stvarno nisam obraćao pažnju.

 

Taj bunt baš i nije neophodan kada imaš 75 godina i već si učestvovao u kreiranju istorije rnr-a u velikoj meri.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

 

Ne kaki, ljudi uživaju u vrhunskoj izvedbi njihove pesme. Sad ostali ljudi u sali, stvarno nisam obraćao pažnju.

 

Taj bunt baš i nije neophodan kada imaš 75 godina i već si učestvovao u kreiranju istorije rnr-a u velikoj meri.

 

Nisam spominjao izvedbu, a ako nesto nije neophodno to je da sa 75 godina i posle 50 godina ucestvovanja u kreiranju rnr-a odes da sedis sa fakin Obamom u lozi i smeskas se kao da imas alchajmera.

 

Jbg drugacije gledamo na rnr. Za mene je ovo malo tuzno za tebe samo dobra svirka. Jedno ne ponistava drugo i oba postoje u slici, bitno je sta od ta dva preovladava.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...