Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Setih se sad ponukan jednim postom sa KKCZ teme o konzumiranju alkohola, ne znam kako je u socijalnim krugovima u kojima se vi krećete, ali svadbe su postale jezivi narko-festivali, do te mere da ne može više čovek normalno da ode u toalet, mada se uvek smejem kad vidim zabezeknutu facu nekog dede koji vidi tri majmuna kako ispadaju iz kabine. Skoro pričam sa nekom poznanicom, dotaknemo se ove teme, ona mi kaže veruj mi da je i u ženskom toaletu ista situacija, doduše bila je iskrena pa je rekla, jebiga ja to prva radim, u stilu kako drugačije da dođem sebi/odem kući kad se prepijem.

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče svadbi, iste preguram isključivo tako što se lepo najedem. Bitno je da ima dobrog predjela, pečenja i da mladenačka torta kida.

 

Inače sad na poslednjoj svadbi na kojoj sam bila, usluga u sali je bila takva da konobari sve dopune čim se pojede i popije. Imali smo problem da nam čovek non-stop doliva belo vino a da ne možemo da ga uhvatimo :lol_2: Dok igram, odem do WC-a, okrenem se, on mi iza leđa dosipa. Na kraju smo mladin brat i ja njega "prevarili" da sipamo sok u drugu čašu pa smo to pili, inače je već bila alarmantna situacija. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MilošVB said:

Tih koliko etiketa

 

Koliko pretenciozno

 

Koliko umara

 

Jbg, dug je put do pravog, prirodnog, Suncevog svetla.
Izlazak iz pecine cesto zna da te odvede u neke druge pecine, sa svojim vestackim svetlom.
Izlazak nema ravan pravac i cistu putanju, nego vise nalik na mrezu tunela, sa gomilom pecina, raznih grupa ljudi i raznih ideologija. 

:D 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, DameTime said:

Što se tiče svadbi, iste preguram isključivo tako što se lepo najedem.

 

Najbolje svadbe su mi bile one na kojima skoro nisam ni jeo. Bile su, što bi se reklo, "moderne". Klopa uglavnom bude švedski sto i nije fokus na krmljanju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uvrnuto said:

Najbolje svadbe su mi bile one na kojima skoro nisam ni jeo. Bile su, što bi se reklo, "moderne". Klopa uglavnom bude švedski sto i nije fokus na krmljanju. 

 

Šta ću kad volim da jedem. :classic_laugh:

 

21 minutes ago, robespierre said:

Pusti ga, može i on jednom. 

 

Ma kakvi... Miloshe, da li imash devojku? 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Šta ću kad volim da jedem. :classic_laugh:

 

 

Ma kakvi... Miloshe, da li imash devojku? 

 

Ovo su nezgodna pitanja u rangu onog Rešetanja Vučića iz nekog Kurira ili sličnog Telegrafa kad mu je ludi Lalat bio islednik. Možeš ti to bolje. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, robespierre said:

Setih se sad ponukan jednim postom sa KKCZ teme o konzumiranju alkohola, ne znam kako je u socijalnim krugovima u kojima se vi krećete, ali svadbe su postale jezivi narko-festivali, do te mere da ne može više čovek normalno da ode u toalet, mada se uvek smejem kad vidim zabezeknutu facu nekog dede koji vidi tri majmuna kako ispadaju iz kabine. Skoro pričam sa nekom poznanicom, dotaknemo se ove teme, ona mi kaže veruj mi da je i u ženskom toaletu ista situacija, doduše bila je iskrena pa je rekla, jebiga ja to prva radim, u stilu kako drugačije da dođem sebi/odem kući kad se prepijem.

 

Možda vole ljudi 😁 Tako je kako je... Samo Otac Peranović Srbina spasava 😄 

Lično, kad nisam u tim nekim faks godinama, neću ni sad. A da je rašireno, nevezano za priliku, godine, stalež, pol itd, to jeste - Žurke, večere, gledanje utakmice, igranje Sonyja... Baš u svim prilikama sam prisustvovao linijašenju. 

 

55 minutes ago, DameTime said:

Što se tiče svadbi, iste preguram isključivo tako što se lepo najedem. Bitno je da ima dobrog predjela, pečenja i da mladenačka torta kida.

 

Inače sad na poslednjoj svadbi na kojoj sam bila, usluga u sali je bila takva da konobari sve dopune čim se pojede i popije. Imali smo problem da nam čovek non-stop doliva belo vino a da ne možemo da ga uhvatimo :lol_2: Dok igram, odem do WC-a, okrenem se, on mi iza leđa dosipa. Na kraju smo mladin brat i ja njega "prevarili" da sipamo sok u drugu čašu pa smo to pili, inače je već bila alarmantna situacija. 

 

Nego... Hteli konobari i majonez da ti donose/dopunjavaju?

 

26 minutes ago, uvrnuto said:

 

Najbolje svadbe su mi bile one na kojima skoro nisam ni jeo. Bile su, što bi se reklo, "moderne". Klopa uglavnom bude švedski sto i nije fokus na krmljanju. 

 

Rekao bih da se slažem, s' tim što se taj Švedski sto uvek nadopunjuje, neka jela i podgrevaju, pa onda sa tako savršenom uslugom-poslugom, jelo nekako ni neće biti u glavnom planu koliko se podrazumeva (Bar je tako često bilo na svadbama na kojima sam bio)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...