Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

1 minute ago, McLeod said:

Ne samo da nista bitno nije rekao, nego je pricao o ovome mozda 40% emisije, ostatak UN, a sta su oni radili, mere drzave, za nase majke i penzionere, bolji smo nego ikada pre, a pogotovo kad su oni zuti bili itd.

 

Ocigledno je u procepu pa mora da spusta loptu i radi damage control i anestezira.

 

Celokupno njegovo delovanje od nedelje na ovamo, od posete Bocan-Harčenku, preko dana žalosti do ove večerašnje farse je isključivo u svrhu pacifikovanja domaće javnosti, pre svega šireg patriotskog bloka, a zatim i maloumnika u njegovoj stranci, penzionera i ostalih grupacija od interesa. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Њему је ово камилица кад треба у Србији да прича. Шта год да каже зна да не мора никакву одговорност показати (и не само он, било ко) а нико неће ни да му тражи да је покаже. Можда ови тајкунски медији мало, којих има четири и по, али они свакако да нису битни.

 

Њему је мука сад кад и ако буде гостовао на CNN-у или на некој од тих, тамо ово неће да пролази и мораће да се спремии психички и физички :lol_2:

 

Прошли интервју на CNN сам видео када је било оно за изборе у општинама на северу Косова. И водитељка ни пет ни шест питање.. зашто сте наредили или рекли Србима да не излазе на гласање? А он мртав ладан. Нисам ја то рекао никада. :lol_2: 

Edited by dzoneee
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kaze Edi Rama nije govorio istinu - dan zalosti je i zbog ubijenih Srba i zbog ubijenog policajca.
 
I sad poredjenje sa upadom u Makedoniju.
Jbt, ovi što su juče palili sveće i cigani što se okupili ladno tuguju za albanskim policajcem....
Ima nade za ovo društvo. Hvaljen Isus.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Cavani said:

Vucic vlada na pokradenim izborima, ugusenoj opoziciji i kontroli medija, zapadu da to nije u interesu skinuo bi ga do sada. Dok im je dobar bice tu.

Za sentiment naroda prema zapadu i jacanje desnice najvecim delom je zaduzeno podrzavanje i naoruzavanje Ovk, nepravedno i nezakonito bombardavanje, nasilno odvajanje teritorije i pogrom 2004 dok je Kosovo bilo pod njihovim patronatom, desetogodisnje nesprovodjenje briselskog sporazuma i nesankcionisanje tihog etnickog ciscenja u poslednje 2-3 godine.

Kada bi se kosovsko pitanje resilo na nacin koji u potpunosti ne omalovazava Srbiju, 70 posto ljudi bi bilo za Zapad, ulazak u  EU, a na kraju i u Nato.

 

Kao po više nego ustaljenom običaju 30 godina pokvarene ploče i naravno kao i uvek, hladnjače je pojela mala maca...

 

Teško je opisati taj jad, iza koga se ljudi kriju i obožavaju taj jad. Obožavaju i kriju se iza ovako nečeg:

 

 

Edited by 033zero330
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čeka se neki Branko Kostić da kaže kako ćemo jesti korijenje. (Ko ne zna o kome se radi i ne zna koliko je sretan.)
E ja sam ovaj put spreman, žena u poslednje vreme samo neke travke, brokoli, semenke.

BTW, kad je onaj to rekao bio sam malo sprečen, na VMA sam gledao tu izjavu i zobao onaj kačamak i baš rekoh sebi "što bi mi prijalo neko korijenje za ručak sad kad sam pobegao s lopate" i za ručak beše krompir, neko meso i CVEKLA.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Ako kako kaze nije znao, sto nije smenio sve do jednog zaduzene za taj sektor? 
Mnogo tu ima onih nedamxxxxxx pa jbg, ništa od smenjivanja.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kad ga čujem kako glumi da mu je žao nečije dece ceo svet mi se okrene. I ono da im je kurti preoteo policiju bi trebalo da zajedno sa Radojičićem objasni nadležnim organima koja je bila njegova uloga u tome. 
Jel stvarno rekao da je dinamit, eksploziv, bio za postavljanje barikada?
(ovo pročitah negde malopre, ja stvarno dobijem proliv kad njega slušam)

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Da pojasnim....nervira me voditelj, smotan kao brodska sajla, ja bi do sad triput ustao i izmlatio ga.....
A Vučko...vrda, ali okreće se Amerikancima....dobro, neka.
Voditelja ili parizera?

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Žena gleda HGTV pa ne pratim. Koliko vas kapiram, on je rekao nešto kao, oni jadni samo krenuli da postave barikadicu, a ova stoka ih presrela i pobila.
Jbt, balvan revolucija je imala više smisla od ovog događaja.


Dobro nije ni ono imalo smisla...

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 033zero330 said:

 

Kao po više nego ustaljenom običaju 30 godina pokvarene ploče i naravno kao i uvek, hladnjače je pojela mala maca...

 

Teško je opisati taj jad, iza koga se ljudi kriju i obožavaju taj jad. Obožavaju i kriju se iza ovako nečeg:

 

 

Hladnjace su zlocin koji nije smeo da se desi, isto kao i zlocini Ovk na drugoj strani. 

Link to comment
Share on other sites

Evo nešto za tebe [mention=1846]erwin[/mention]..malo forenzike i pitanje...kuj je odneo kredenac ?
 

 
 
 
Pa od kad je onda taj snimak i sta li su tek radili tada kad su snimljeni?


Sent from my SM-A525F using Tapatalk
Edit: i N1 bio u tom konaku, ne pominje nikakve flaše, kredence i krv.

Link to comment
Share on other sites

Agim Čeku iskusni ratnik školovani oficir upozorava na nekoj kosovskoj tv da je ova grupa razbijena ali ne i uništena i da se mogu očekivati slične ako ne i jače akcije zato što je po njemu grupa bila prethodnica koja je trebala da postavi barikade i osigura dolazak oko 300 ljudi do te rakrsnice na putu Leposavić-Mitrovica. Ta tačka je kaže najbliža Srbiji i mogućnosti da de dovuku pojačanja i oprema. Dolazak patrole koja je dobila poziv da neko parkira kamione je po njemu ključna stvar pošto je nakom stradanja policajca podignuta sva policija Kosova koja je uspela da opkoli ovu grupu a pojačanje nije više moglo da dođe. Na pitanje novinara zašto su policajci dozvolili da se veči deo grupe izvuče da je to zahtevala MZ kako ne bi došlo do još više poginulih pa da se totalno zarati. Do sad mi je ova priča najlogičnija i najstručnija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jel ovo još traje? (ovako ja pratim tenis i vičem mojima u dnevnoj sobi)

Sent from my SM-A525F using Tapatalk



Prema njegovim rečima, policajac je bio ranjen tako što je naleteo na žicu i eksploziv koji su služili za povezivanje vozila i postavljanje barikada. Tada je nastala razmena vatre, navodi Vučić.


hmmm, da.
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, shonke said:

Pa od kad je onda taj snimak i sta li su tek radili tada kad su snimljeni?


Sent from my SM-A525F using Tapatalk
Edit: i N1 bio u tom konaku, ne pominje nikakve flaše, kredence i krv.
 

spacer.png

 

E ovaj kredenac nedostaje jutros, a uvidjaj je radjen do kasno uveče. Milicajci ukrali kredenac ???? Bez znanja EULEX-a

Link to comment
Share on other sites

Dakle ovo kao kad gledaš derbi i završi se 0:0 i još se ni ne pobiju bar jednom na terenu?

E a nekad su mu nastupi bili...
Kad se setim kad je najavio lokcdown u martu 2020... Groblja mala, ita scenario...

Jbg tako i Messi i Ronaldo, nekad davali po 60 golova u sezoni, sad ubodu jednom u dva meseca...

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

ei7wbsy.jpg
 
E ovaj kredenac nedostaje jutros, a uvidjaj je radjen do kasno uveče. Milicajci ukrali kredenac ???? Bez znanja EULEX-a
Pa kud izbaciše kredenac na onaj sneg?

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Constantin said:

spacer.png

 

E ovaj kredenac nedostaje jutros, a uvidjaj je radjen do kasno uveče. Milicajci ukrali kredenac ???? Bez znanja EULEX-a

Treba im za neku etno kuću, onaj luckasti Vulnet iz nacionala obilazio ceo dan kuće gde su vršili premrtačinu i maltretirali ljude, išao putem kojim se grupa izvukla i napravip sliku gde neki kosovski policajac baca pet nekom detetu, ovi naši odmah demantovali kažu da u selu nema dece kao da je teško dovesti nekog klinca iz južne Mitrovice. Juče je kreten upao među ljude koji su palili sveće za poginule i postavlja im pitanja na albanskom a kerovi u susednim ulicama čekaju da ga neko udari pa da razbiju te ljude. Međutim svi ga ignorisali totalno, kakvo govno moraš da budeš da radiš te prljavštine. Mogao bi tačno da nasledi mitrovića i marića

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, shonke said:

Dakle ovo kao kad gledaš derbi i završi se 0:0 i još se ni ne pobiju bar jednom na terenu...

 

Još ga krstiš "Parizer-derbi"....

 

Quote

Pa kud izbaciše kredenac na onaj sneg?

 

Izgleda da popovi tu drže popke...

2 minutes ago, Perkos2 said:

Treba im za neku etno kuću, onaj luckasti Vulnet iz nacionala obilazio ceo dan kuće gde su vršili premrtačinu i maltretirali ljude, išao putem kojim se grupa izvukla i napravip sliku gde neki kosovski policajac baca pet nekom detetu, ovi naši odmah demantovali kažu da u selu nema dece kao da je teško dovesti nekog klinca iz južne Mitrovice.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Prema njegovim rečima, policajac je bio ranjen tako što je naleteo na žicu i eksploziv koji su služili za povezivanje vozila i postavljanje barikada. Tada je nastala razmena vatre, navodi Vučić.

Whaaat? Ja jesam pospan, ali kako se to eksplozivom povezuju vozila?

Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...