Jump to content

Vesti


Borko

Recommended Posts

sa ovim, prestaje moja era pracenja F1. Ferari bodrim od prvog dana Sumijevog prelaska iz benetona ( mislim da je bio beneton ). Sumijevim odlaskom skoro da sam i prestao pratiti F1, pogotovo sa ovim glupostima i "novinama" kad su izmisljenje od virtualnog auta, el. motora itd...

Ovo je ono definitivno da zaboravim na F1.

Ehh a nekada se bjezalo iz skole ili ne islo na trening cak i zbog treninga F1 petkom.

 

Link to comment
Share on other sites

Hrabar potez Hamiltona, moram priznati. Da li on zna nešto što drugi ne znaju, ili se Mercedes odlučio da ide all in na Russella?

 

Ferrari u 2025 sa 40-godišnjim Hamiltonom i, valjda, i dalje njihovim favoritom Leklerom. Mada to sada dobija drugu dimenziju. Hamilton, osvedočeni navijač Ferarija (mada realno svako ko voli F1 mora barem da poštuje konjiće) dobija šansu da ostvari još jedan dečački san. Ali da li će biti konkurentan... to je glavno pitanje. Nemam sumnje u to da je Luis i dalje gladan borbe, ali imam sumnje u kapacitete italijanskog giganta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ne treba ucitavati previse u ovo, ide da se tamo penzionise. I njegov idol Sena je planirao da karijeru zavrsi u Ferariju nakon sto uzme jos par titula u Vilijamsu. Jos dok je u Meklarenu vozio Hamilton je pricao da mu je zelja da se penzionise iz crvenog "dresa" da ispuni ono sto je Sena bio sprecen.

 

Odvesce jos 2-3 sezone maksimalno i to je to. Ako bolid bude cemu tim bolje, ako ne bude nece se puno sekirati on je svoje mesto u istoriji vec obezbedio.

 

Ovde ustvari Lekler ima dobru priliku da dokaze da ono pranje Fetela nije bilo slucajno, ako opere i Hamiltona. Sa druge strane, ako Hamilton opere njega onda mu se crno pise...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mercedes je Norisa bio gadjao kao rezervu za Hamiltona ali je ovaj produzio sa Meklarenom. Hoce li biti rotacija sa Sainsom? On i Rasel bi bili jaka kombinacija.

Mada Sains mi nekako logicno ide u Aston kao zamena za Alonsa kad ovaj okaci volan o klin.

 

A cuh danas da ce mozda Mik Sumaher dobiti sansu u Mercedesu...

Link to comment
Share on other sites

Pa logičan potez Hamiltona. 
Ako osviji titulu sa Ferrairjem, postaje živa legenda i največi ikad. Ako ne, nikom ništa, do bolida je. 
Mada da je Ferrari želio dugogodišnje rešenje, samo je jedan vozač za dovesti u SF. Max Verstapen. 

Link to comment
Share on other sites

Srećno Luis, biće zanimljivo iskustvo sigurno.

 

Iskren da budem, jedino što me zanima u ovom trenutku je prelazak Sainca u MGP.

 

Em je fantastičan vozač, em ga treba oteti Audiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ta priča o GOAT-u u F1 je vrlo slična onoj u tenisu, samo sa nekoliko kandidata više. Klasična subjektivna stvar. Za mene je to Senna, za nekog Schumacher, Hamilton... za neke je i Vettel tu negde. U svakom slučaju ne treba nipodaštavati nečiji uspeh.

Edited by John Terry
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sainz će sigurno u Audi, i matori je to rekao izmedju redova odmah posle Dakara. Pitanje je šta će raditi 2025. Ko bi potpisao pilota na jednu sezonu? Ili možda imaju plan sa ćaletom 'Button style contract'😁

 

Za Micka je logično, dobiće drugu šansu da se vidi da li je sazreo u bolidu i po pravilima koje zna, pa ako uspe, od 26 svi ponovo od nule. Mada verujem da RBR već radi na loophole.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, alberto.ascari said:

Sainz će sigurno u Audi, i matori je to rekao izmedju redova odmah posle Dakara. Pitanje je šta će raditi 2025. Ko bi potpisao pilota na jednu sezonu? Ili možda imaju plan sa ćaletom 'Button style contract'😁

 

Za Micka je logično, dobiće drugu šansu da se vidi da li je sazreo u bolidu i po pravilima koje zna, pa ako uspe, od 26 svi ponovo od nule. Mada verujem da RBR već radi na loophole.

Ja kontam umesto Botasa u Alfu ili kako se već zove u 2025. pre Audija

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, John Terry said:

Ta priča o GOAT-u u F1 je vrlo slična onoj u tenisu, samo sa nekoliko kandidata više. Klasična subjektivna stvar. Za mene je to Senna, za nekog Schumacher, Hamilton... za neke je i Vettel tu negde. U svakom slučaju ne treba nipodaštavati nečiji uspeh.

Za mene tu nema dileme, Sumaher je GOAT a Sena naravno je sentimentalan izbor i vrlo moguce da bi bio GOAT da je ostao ziv. 

 

Ham je ispod njih. Meni je Alonso bolji od Ham pa mozda i Vettel ali eto rezultati ga vrvt svrstavaju iznad te dvojice.

 

Max ce se se pridruziti prici sa Sumaherom i Senom ubrzo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...