Jump to content

EL fantasy 2021/2022 standardni na EL sajtu


Chaos Is Me

Recommended Posts

Za razliku od ABA gde sam potonuo nacisto ovde vrlo dobar start, u prvih 1.000 u generalnom i sa zaostatkom za vecinom od svega 30-ak bodova.

Kljuc uspeha ce biti definitivno trener, tu se kroz sezonu ne sme dopustiti vise od jednog, maksimalno dva poraza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jel' se i kod vas tabela prikazuje različito na opcijama "svi timovi" & "besplatni timovi" (ma šta to značilo)?

na ovoj drugoj imam @MrTwister i delije dorćol na drugoj strani tabele i piše im 0pts iako imaju poene kada se klikne na tim.

na "svi timovi" ima 20 ekipa (bez njih)  : i

 

od privatnih jesti, jordan mickey osramotio familiju jordan. miki miki sram veliki, projektovao sam te za prvog centra, ne za prvog za schilbovanje.

očekivano je da porobi sledeću.

Link to comment
Share on other sites

Bas mi se svidja ovakav koncept fantazija. Mora da si aktivan i izmedju dana za utakmice, a ne ono klasicno izvrsis izmene i to je to do kraja kola.

 

Jedino sto mi je diskutabilno je pozicija trenera, tj mogucnost da ga menjas svakog kola bez utrosenog transfera. Svake nedelje ce se naci nek mec izrazitog favorita protiv autsajdera, a razlike izmedju cena trenera nisu toliko velike da bi jurio neko iznenadjenje i eventualno ispustio veliki broj bodova koji donose. 20 poena za dvocifrenu pobedu je bas dosta. 

Link to comment
Share on other sites

Totalni fijasko u ovom kolu, a tako sam se ponadao nakon solidnog pocetka. Od tri trenera koja su bila u uzem izboru i jos dva rezervna, izgubio samo onaj kog sam izabrao i to posle produzetka :frusty: a ostala 4 pobedili, dok za raspad cele klupe i nije cudo ali pojacanja za ovo kolo itekako jeste jer je Fall igrao samo 3 minuta, pretpostavljam  neka povreda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...