Jump to content

Filmovi koje nestrpljivo ocekujemo


Drug Crni

Recommended Posts

Dugujem jedno izvinjenje.
Naime,pogresno i nedovoljno precizno sam preneo info oko uloge H.Forda u I.Jones 5.

Taj de-aging efekat ce biti prikazan samo u uvodnoj sceni filma. Tada ce biti bitno videti mladjeg Indianu..verovatno zato sto ce to biti neki throwback na neku epizodu sa nacistima iz njegove proslosti. U ostatku filma ce to biti malo stariji profesor Jones :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa,videcemo..da sam neki preveliki optimista - nisam,ali da cu mu dati priliku - hocu svakako.
Promenili su malo i dizajn logoa za peti film..a sam trejler mi je mlak,moram priznati. Ovo bi mogli da montiraju i malo veci filmski entuzijasti,a kamoli profesionalci. definitivno fali misterije u trejleru,da zagolica mastu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Quote

Christopher Nolan Recreated ‘Oppenheimer’ Atomic Bomb Explosion Without CGI

 

Spoiler

7ea1862fd36e0f1ecc34acd4d4bd55df

Quote

Filmmaker Christopher Nolan is known for favoring practical effects over CGI to a significant degree. But with his next film “Oppenheimer” he’s taking that challenge to the extreme by bringing a nuclear explosion to life “without the use of computer graphics.”


:Hail::Hail::Hail:

  • Like 4
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Stigao je teaser trailer za film koji će sigurno izazvati podeljena mišljenja, tj. već ih izaziva 😄 Mi devojčice mu se sigurno radujemo :classic_love: Teaser mi se dopada jer pokazuje koliko je pojava Barbie bila značajna u pop kulturi. 

 

Barbie by Greta Gerwig

Starring Margot Robbie as Barbie

Ryan Gosling as Ken

 

 

July 21st 

 

P.S. Lično mislim da i muškarci treba da pogledaju ovaj film. 

Edited by DameTime
dopuna
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Muzika izuva ^

Kad sam vec ovde..u maju 2023.pocinje snimanje filma Gladijator II. Nastavak ce takodje rezirati Ridley Scott. Radnja ce se odvijati 25.godina nakon dogadjaja iz prvog filma,a pratice sudbinu Luciusa (Lucillinog sina kome Maximus spasava zivot od pomahnitalog ujaka Commoda). Glumica Connie Nielsen ce ponoviti ulogu Lucille, Commodove sestre.

  • Like 2
  • WOW 5
Link to comment
Share on other sites

Tužno je koliko je malo novih naslova, a da nisu neke franšize, rimejk filmovi i slično.

Gledala sam Triangle of Sadness, nestrpljivo sam čekala i da nađem pravo vremena, ne da nešto moram da raduckam ili da se javljam na telefon.

Silno sam se razočarala, film jeste evropski, dakle ništa od Holivuda nema,..

Zapravo, ništa i nema:reading:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne kapiram bas... Sta ce biti zaplet? Maximus i Komod su mrtvi, on je u filmu imao tek desetak godina kada se to dogodilo, znaci ne moze biti akter dogadjaja koji su istorijski usledili (nadjebavanje kandidata za presto i uzdizanje Septimija Severa). Jedino ako je ideja da bas on bude novi Gladijator, da kao sin jednog od bivsih imperatora iz dinastije koja je zamenjena padne u nemilost (roblje) i/ili mora da bezi i spasava zivu glavu pa nekako igrom sudbine zavrsi medju gladijatorima. Mislim, ipak mora postojati razlog za takav naziv filma...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 1/11/2023 at 6:11 PM, SteveFrancis#3 said:

Na prvu loptu mi film deluje kao pretenciozna budalastina, ali naravno, necu mu presuditi unapred. Gledao sam Midsommar i veruj mi, to je sve samo ne reklama za reditelja...

Bukvalno isti neki rezon. 

Minus - A24

Plus - Joaquin

Dva plusa - Supertramp

Dacu mu sansu

Link to comment
Share on other sites

Jedan drugar,Amerikanac,je jednom prilikom (davno..pre 20.godina) za Mela Gibsona rekao: "Patriot of the Christ" :classic_laugh::classic_laugh:..tako ga je zvao..aludirajuci na opus filmova koje snima kao reditelj,ali i zbog nekih drustvenih stavova..ja sam bukvalno prasnuo u smeh kad sam to cuo..crkao sam od smeha :lol_2: Do dan danas to nisam zaboravio i Gibsona uvek povezujem sa ovim sjajnim nadimkom kojeg mu je nadenuo taj lik..

E, Patriot of the Christ zaista rezira nastavak "Stradanja Isusovog"..filma koji je pre 20.godina doziveo prilican finansijski uspeh,iako je po kvalitetu rec o ne vise nego o srednjem ostvarenju (moje slobodno tumacenje). Nastavak ce se zvati "Passion of the Christ: Ressurection". Film pocinje da se snima predstojeceg proleca,a Jim Caviezel ce ponoviti ulogu Isusa Hrista.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...