Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

1 minute ago, Martin Mystere said:

Lorenco za 8,5 minuta +9, vepar za čak 10,5 minuta -15!

Po kolki put već..

al jebiga, kad nije Lorenzo sam karao Budućnost i uveo nas u elitno takmičenje nego ovaj drugi

 

A tek Makabiju šta je radio...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobric je ocajan u branjenju pika. Gordicu, Jaramazu I Voldenu se mora ići ispod bloka, a Gordicu pogotovo. 

Sreca pa im je sut kamen inače bi bilo 20 razlike. 

 

Glupo je pričati da nam treba trener, kad ovog vidim sigurno je da nam treba i pomoćni trener, a ne samo glavni. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Sto jes' jes', trener nam zaista izgleda gospodski. Da li ima pojma, ne znam... valjda ima. Uticaja na igru naseg tima nema. Uticaja na protivnika jos manje.

Kako nema uticaja, vidis da nam je razjebo igru, valjda je i to neki uticaj.

Nije mi jasno kako Filip i dalje insisitira da bude deo svega ovoga kada i sam vidi na kom nivou je stetocina, reci brate ne mogu ljudski je.

Edited by profaarmor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što je najjače ni Partizan ne igra ništa, ali mi smo katastrofa. I pored igre sa 4 igrača u polju (mislim na Filipove minute) mi bi smo bili egal ili čak bili u prednosti da Gist, Simanić i Beron nisu napravili neshvatljive gluposti. Tri totalno glupa faula Gista, dve greške na izvođenju lopte, dodavanje u ruke igrača Partizana,... 

 

Gavrilović bi trebao da počne da se drogira, tako bi imao opravdanje za ovo što radi. 10 jebenih minuta sa Sinom na parketu. Samo očajna igra Partizana nas je spasila stoka razlike u tom periodu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi se jos i dobro drzimo kako igramo. Treba se trgnuti. Trinkijeri digao tenziju svom timu, videlo se odmah. Ovaj nas suprotnost totalna, uspavao ekipu. Ovde ljudi pljuju po Djenki, ali momak odbranz grize (ok napad je los). Fali Beron, ali on moze u jednoj cetvrtini da eksplodira i prelomi utakmicu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...